خبر واسه همه ی اونایی که میگن فقط تهران

oranus

New member
خواستم به همه بجه هایی که دارن درس میخونن تا فقط دانشگاه تهران قبول شن خبر بدم اهااااااااای عشاق دانشگاه تهران خودتو نو اماده کنید که اگر خدا خواست و دانشگاه تهران قبول شدیدیه بار خدا خدای نکرده تو ذوقتون نخوره وقتی که بهتون بگن خوش اومدین تبریک میگم اما بفرمایید پردیس همت کلاسایه شما اونجا برگزار میشه حالا پردیس همت کجاهست کجا نیس؟؟؟؟؟ میفهمید جی همون دانشگاه ایران خودمونه
شاید باورتون نشه اما خیلی از دوستان دپرس شدن هنوزه که هنوزه تو شوک موندن
حالا کم کم بهتون خبر میدم
ادامه دارد.......

leiliyebidel

New member
ای بابا..
در نهایت چ فرقی داره؟بالاخره دانشگاه تهرانه دیگه...:tsimuzpzwoap1t9y3o7
یعنی مامایی ها و پرستاری ها ک از همون اول هم توحید بودن تهران نخوندن؟؟؟!!!:dadad4:
الآن من واقعا متوجه نمیشم اسم دانشگاه و امور دانشجویی و آموزشیش مهمه یا از زیر 50 تومنی رد شدن؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!:(50):

oranus

New member
درسته در نهایت به همه مدرک دانشگاه تهران میدن اما یه جیزایه دیگه هم مهمه مثلا اساتید امکانات فضایه اطراف:bunnyearsmiley:

hediyeh_65

New member
خواستم به همه بجه هایی که دارن درس میخونن تا فقط دانشگاه تهران قبول شن خبر بدم اهااااااااای عشاق دانشگاه تهران خودتو نو اماده کنید که اگر خدا خواست و دانشگاه تهران قبول شدیدیه بار خدا خدای نکرده تو ذوقتون نخوره وقتی که بهتون بگن خوش اومدین تبریک میگم اما بفرمایید پردیس همت کلاسایه شما اونجا برگزار میشه حالا پردیس همت کجاهست کجا نیس؟؟؟؟؟ میفهمید جی همون دانشگاه ایران خودمونه
شاید باورتون نشه اما خیلی از دوستان دپرس شدن هنوزه که هنوزه تو شوک موندن
حالا کم کم بهتون خبر میدم
ادامه دارد.......

بهتربوداول یکم راجع به دانشگاه ایران اطلاعات جمع میکردین یا میرفتین میدیدن بدش اینطوری جوسازی مکردین که همه توشوک اند.اتفاقا دانشگا ایرانیا بیشتر توشوک اند که باید دانشگاه ساکت و پراز امکاناتشونو با اون همه دانشجوی دیگه که حالا فکر میکنن دانشگاه تهران قبول شدن چه خبره تقسیم کنن.فعلا هم دانشگاه تهرانیا اونجارو قبضه کردن و دارن با اون همه جا وامکانات حال میکنن.درضمن بدونید که دانشگاه ایران تنها دانشگاهیی که فقط پزشکی و زیرگروهای پزشکیه وامکانات خیلی خوبی داره وتمام درساش آزمایشگاهای جدا دارن که هیچ جایی فکر نکنم اینطور باشه.وپیراپزشکی هم چندین ساله که رتبه یک کشوره.مثل دانشکه های تهران انقدر قدیمیه وتنگ و تاریک نیست .در ضمن اکثرا میدونن اینروزا بیشتر دانشگاها بیشتر اسم خیلی با ابهتی دارن وگرنه کلی عیب وایراددارن.اگه فقط دنبال اسمین که بایدم ناراحت باشین اگه نه دنبال علمین که دیگه اینجوری جو گیر نشین.اینارم گفتم(با کلی ناراحتی)که همیشه آگاهانه حرفی بزنیدو بقیه رم تحریک نکنید

آخرین ویرایش:

skyy

New member
مگه میخوایم بریم دانشگاه واسه تفریح و حال و حول...!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی دورو ور دانشگاه اینقدر مهمه؟!
بعضیا تو بیابون زیر جادر درس میخونن این همه هم ادعا ندارن...
حالا ملت میخوان بخونن واسه دانشگاه های به اصطلاح عالیه کشور خوب بخونن کار خوبی میکنن، بخیلیم مگه؟!!
اگه بیشتر اسم تهران رو زبوناست واسه اینه که پایتخته!!!!
انشالاه ماها همون قدر که مدرک تحصیلیمون بالا میره علم و فرهنگ و شعورمون هم ارتقاء پیدا کنه...( اینو کلی گفتما... بحث راه نندازین)
چون با پیشرفت همه جانبه هر جا که باشیم حتی ویرون، میتونیم آبادش کنیم...
WOWخودم کف بالا آوردم...عجب شعاری...!!!!!!!!!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t

epid.1

New member
bande daneshgahe iran dars khundam emkanat va asatidesh take,aziz jan bishtare reshte ha ke tu iran hich daneshgahi nadasht unja dasht mese nanopezeshki,ya tavanbakhshi ha,unayi ke ino migan farghe beyne kabolo zabol ro nemidunan

fateme67

New member
اتفاقا پردیس همت خیلی جای خوبیه و محیطش عالیه..داخل ساختمونشم که برین معلومه از نظر امکانات و آزمایشگاه خیلی مجهزه بعلاوه 1 محیط آروم و بی استرسه..به هرحال مهم اینه که هرجا قبول شدیم یادمون نره که واس چی اومدیم دانشگاه و بتونیم مفید باشیم.تهران.اصفهان.تبریز.خیلی مهم نیس مهم اینه که ما چطور از امکانات استفاده کنیم.موفق باشین

epid.1

New member
affarin daghighan,mohem ine darso khub bekhunim
اتفاقا پردیس همت خیلی جای خوبیه و محیطش عالیه..داخل ساختمونشم که برین معلومه از نظر امکانات و آزمایشگاه خیلی مجهزه بعلاوه 1 محیط آروم و بی استرسه..به هرحال مهم اینه که هرجا قبول شدیم یادمون نره که واس چی اومدیم دانشگاه و بتونیم مفید باشیم.تهران.اصفهان.تبریز.خیلی مهم نیس مهم اینه که ما چطور از امکانات استفاده کنیم.موفق باشین

بهتر!محیط دانشگاه ایران که بهتره! ایشالا پردیس همت قبول بشم.چند بار رفتم اونجا و از سالنها وامکاناتش خیلی خوشم اومد.آخه دانشکده ما با اینکه مال بهشتی بود ولی زیاد جالب نبود.ازش راضی نبودم.بهشتی خیلی بی در و پیکره. توش همه چی مهمه الا دانشجو.غذاش که افتضاح!!! فقط ظاهر و اسم داره.استاد خوب کم داره ولی خوباش دیگه خیلی خوبن.یعنی عالین.

خزر

New member
من اصلا از شهر تهران خوشم نمیاد

ترجیح میدم اصفهان برررررررررررررررررم:smiliess (13):

dr m

New member
بهتر!محیط دانشگاه ایران که بهتره! ایشالا پردیس همت قبول بشم.چند بار رفتم اونجا و از سالنها وامکاناتش خیلی خوشم اومد.آخه دانشکده ما با اینکه مال بهشتی بود ولی زیاد جالب نبود.ازش راضی نبودم.بهشتی خیلی بی در و پیکره. توش همه چی مهمه الا دانشجو.غذاش که افتضاح!!! فقط ظاهر و اسم داره.استاد خوب کم داره ولی خوباش دیگه خیلی خوبن.یعنی عالین.

یعنی به نظر شما تغذیه بهشتی ضعیفتر از تغذیه تهرانه؟؟؟؟من فکر میکردم در مورد رشته تغذیه، بهشتی تو ایران حرف اول میزنه؟؟؟

najma

New member
اتفاقا پردیس تهران یا دانشگاه ایران با معماری مدرن و طراحی شیک و آزمایشگاه های مجهزش از خود دانشگاه تهران خیلی بهتره .
پای برج میلاد ، مرکز همایش های رازی و چند تا مرکز همایش دیگه . اصلا انقدر آبرومنده که اخیلی از همایش هایی که مهمان خارجی داره اونجا میگیرن مثل سمپوزیوم مغز و اعصاب و ...
هواش که عاااااااااااالیه .
دپارتمان هاش دقیقا شبیه دپارتمان دانشگاه های خارجکیه ...
حس فوق العاده ای داره . بسیار تمیزه . استاداش هم یکی هستن .
امیدوارم تمام عاشقان پردیس رو به زودی اونجا ببینم (یعنی قبول شیم دسته جمعی) :ad54ad:

آخرین ویرایش:

faridehmk

New member
سلام،
من كارداني و كارشناسي رو ايران خوندم، زماني كه اونجا درس ميخوندم با اينكه دانشگاش خداييش هيچي كم نداشت بازم دنبال يه جاي بهتر بودم همش فك ميكردم دانشگاه تهران بايد از اينجا بهتر باشه از بس كه اسم در كرده اونجا! ولي تو اين مدت كه توصيف تهرانو از دوستام شنيدم و ميبينم كه اصلا قابل مقايسه با ايران نيست دعا ميكنم كه همون انتخاب اولم يعني ايران رو قبول شم، يعني ميشه؟؟ من تو مدت كارشناسي كاملا شاهد ساخت و سازهاي اونجا بودم كه چه امكانات و چه ساختمان هايي رو دارن واسه بچه هاي پزشكي و ارشد آماده ميكنن، حتي يكي از دوستام كه پارسال ژنتيك تهران قبول شد ميگفت ما خيلي از تكنيك ها رو به خاطر فضاي كوچيك و نبود امكانات لازم تو تهران اومديم ايران ياد گرفتيم.

sokot

New member
به نظر منم دانشگاه ایران بهتره من که از اولم از دانشگاه تهران خوشم نمیومد

vb2

New member
چه جالببببببببببببببببببب دانشگاه شهرستانی ها هی میگن تهران بده؟دیدید اینجاروکه تو دل بقیه رو خالی می کنید شاید یکی همه تلاشش واسه اونجا باشه تهران یا مدرس یا هرجا؟هی میگید جشنش بد بود.پردیس همت این بود این بود بابا بیخیال مگه میشه دانشگاه شیراز یا لصفهان یا هرجا بد باشه ول کنید این بحث ارو ؟

بابا آخرش مدرک مال تهرانه حالا هر جا
فک کنم بعضی ها رویا تو سر داشتن .

varia

Well-known member
حالا چه فرقی میکنه،هر دو تهرانه و اساتید و مدرکش یکیه،درسته پردیس از دانشگاه تهران خیلیی دوره ولی به نظر من فکر نکنم کسی به خاطر محیط دانشگاه تهران یا نزدیکیش به انقلاب اونجارو انتخاب کنه؟!!

بالا