حق تاسیس آزمایشگاه برای فارغ التحصیلان بیوتکنولوژی پزشکی ، صحیح یا غلط ؟

mortaza

New member
دوستان به خدا من با کسی دعوا ندارم و اصلا علاقه ای هم به دکان زدن ندارم و به پژوهش در رشته ی خودم علاقه دارم اگر هم با سواد بودم و عرضه اش رو داشتم شرکت دانش بنیان بزنم که درآمدش از 10 تا آزمایشگاه هم بالاتره اگر مطلب خلافی هست من دروغ نگفتم من فقط حرف مدیر گروه و عضو بورد رو نقل کردم

drmajid45

New member
شهر ما رزیدنت پاتولوزی میگیره
به خدا بیشترشون بیخیال ازمایشگاه زدنن

arezoomand

New member
اگه این خبردرست باشه شک من تبدیل به یقین میشه درانتخاب این رشته.......چون بالاخره مهرنظام پزشکی داشتن یه امتیازه ......:auizz3ffy9vla57584xمن که خیلی خیلی خوشحالم ازاین خبر

Eagle_78

Member
به نظر میاد یه تغییراتی تو اهداف دوره بایوتکنولوژی پزشکی داره بوجود میاد که یکیش اضافه شدن احتمالی رسالت تشخیص مولکولی بیماریهاست .... که توی برنامه درسی Phd بایو هم درس اصول تشخیص مولکولی در زیست فناوری پزشکی به ارزش 2واحد نظری-عملی اضافه شده
همچنین تغییر ضرایب و دروس آزمون دکتری بایو و حذف احتمالی کارشناسی های غیر علوم پایه از آزمون ارشد بایو هم میتونه از تغییر گرایش های احتمالی مسئولین جدید وزارت بهداشت به رشته بایو تکنولوژی پزشکی باشه !
تو لینک زیر که مربوط به دانشگاه تربیت مدرسه هم عنوان شده برای اضافه کردن بخش تشخیص مولکولی به حداقل 10 درصد از آزمایشگاههای تشخیص طبی کشور به 500 متخصص Phd بیوتکنولوژی پزشکی نیاز وجود داره ! (به اصطلاح راه اندازی آزمایشگاههای نسل سوم تشخیص مولکولی ! )

بيوتكنولوژي پزشكي

خواهشا دوستان صاحب نظر در اینکه این رسالت چقدر با منابع درسی دوره آموزشی Phd بیوتکنولوژی مطابقت داره نظر بدن

آخرین ویرایش:

mahDye

New member
ممنون.بچه هایی که دسترسی بیشتری دارین بازم اطلاعات بدین و مارو از سر درگمی در بیارین.

mortaza

New member
بیشتر به یه حرف مفت می مونه من پیگیری کردم خیلی مونده تا همچین چیزی رو وزارت بپذیره

بالا