حفظ آبروی مومن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

varia

Well-known member
سلام
تاراجان من بهش گفتم میگم چه بلایی سردوستم آوردی اونم گفت اسمتوبهم بگومنم نگفتم چون اگرمیگفتم همون بلاسرمنم میاوردازاون روز به بعدتوی پست نیومد

ببخش فضولی میکنم دنیا خانوم. ولی کینه ای نباش و بدون دنیا دار مکافاته. هر کسی کار بدی کنه تو همین دنیا جوابشو میگیره. وقتم کمه وگر نه بیشتر درد دلم و بهت میگفتم.

ariya.21

New member
سلام دوستان ازتون انتظار نداشتم به اين راحتي به كسي توهين كنيد يا پشت سر كسي حرف بزنيد
من تو انجمن با افراد زيادي بحث كردم همشون هم ميدونستن جنبه شوخي بوده ولي به كسي صدمه نزدم اصلا هم درك نميكنم دنيا چي ميگه اصلا از كجا معلوم دنيا از لحاظ رواني سالمه
دختر خوب اگه راست ميگي بيا بيرون ببينمت اين كه
خودتو مخفي كني و نارو بزني كار درستي نيست

ariya.21

New member
سلام دوستان ازتون انتظار نداشتم به اين راحتي به كسي توهين كنيد يا پشت سر كسي حرف بزنيد
من تو انجمن با افراد زيادي بحث كردم همشون هم ميدونستن جنبه شوخي بوده ولي به كسي صدمه نزدم اصلا هم درك نميكنم دنيا چي ميگه اصلا از كجا معلوم دنيا از لحاظ رواني سالمه
دختر خوب اگه راست ميگي بيا بيرون ببينمت اين كه
خودتو مخفي كني و نارو بزني كار درستي نيست

cheshmak

New member
بچه ها یه کاری نکنید در این سایتو تخته کنند!!!هر دعوایی دارین !!به صورت خصوصی حلش کنید!اینجا جاش نیست دوستان!

sara77

New member
کییییییییییی/؟؟تناردیه ی خودمونو میگی اصن به اریا نمیاد همچین ادمی باشه

ariya.21

New member
خوب دنیا خانم اگه می ترسی اسم خودتو بگب لااقل اسم اون دوستتو که فکر میکنی از پشت کامپیوتر ترورش کردم بگو

ariya.21

New member
من موندم این دختره چرا اینقدر احمقه!!!!!!!!!این واقعا یه روزی همکلاسی من بوده؟؟؟؟؟؟واس خودم متاسفم

ببین اصلا گیریم من دوستتو اذیت کردم که نکردم

من از کجا میدونستم طرف کیه؟پسره یا دختر؟اهل کجاست؟از کجا میدونستم دوسته تو هست و اسم داره؟از کجا میدونستم ناراحت میشه؟

من از دوستان یه سوال دارم چه جوری میشه با ابروی یه دختر تو این انجمن بازی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟دختری که من حتی نمیشناختم؟؟؟؟؟؟

ariya.21

New member
سلام
پرستارمهربون میدونم به خاطریه بحث هایی باهم مشکل داریم ولی راستش من ازدست یه پرستارهمیشه عصبی میشدم پرستاری به اسم آریا من همکلاس ایشون بودم یکی ازدوستای من همیشه بااریابحث میکرد رشتش پرستاری نبود ولی بااریابحث میکردندحرفشون به هم نمی خوردباهم رقابت میکردنداین اواخرزیادبحث شون شد یه شب دوستم بهم زنگ زدباصدای بلندگریه میکردهرکاری کردم که آرومش کنم نتونستم گفتم چی شده گفت آریاتودانشگاه پشت سرم حرف درآورده وابروموبرده همه بهم زنگ میزنندوبهم فوش میدندگفتم فردامیریم حالشومیگیریم باید آرومش میکردم چون آسم داشت گفت باشه وتلفن وقطع کردروزبعدتودانشگاه منتظرش بودم امانیومدبه گوشیش که زنگ زدم دخترعموش برداشت وگفت دیشب توخواب تموم کرده والان سردخونه است من توسایت یه داستان درموردزندگی بعذمرگ نوشتم بچه هامیگفتندتخیل یاواقعی راستش زمانیکه بدن بی جون دوستمودیدم تصورات من درموردشرایط اون بودآره پرستارمهربون عزیزکاراحمقونه این اقااریادوست منوتوسن20سالگی مهمون خاک سردکردمنم تازنده ام تلاش میکنم حق دوستموبگیرم بعدزیرخاک میرم الان ابرواریا نرفت چون اون بااسم مستعارتوسایت اومده نه اسم واقعی خودش اما ابرودوست من رفت چون همه می شناختنش وبه پاکیش قسم میخوردند

من اسم همه کاربرای انجمن به ظاهر دختر رو که تو انجمن باهاشون صحبت کردم رو مینویسم شما بگو کدومش بوده اکیییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه نگی معلومه تو توهمی داری چرت میگی!صبا؟نادیا؟آریانا؟mikhak?akhbar?نگاه؟
ایدا؟حدیث؟]چشمک بانو؟

آخرین ویرایش:

sara77

New member
من اسم همه کاربرای انجمن به ظاهر دختر رو که تو انجمن باهاشون صحبت کردم رو مینویسم شما بگو کدومش بوده اکیییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه نگی معلومه تو توهمی داری چرت میگی!صبا؟نادیا؟آریانا؟mikhak?akhbar?نگاه؟
ایدا؟حدیث؟]چشمک بانو؟
kااااااااااااااااااااا پس من جی؟؟؟؟؟اصن من بودم ههههههههههههه بیا دعوا دلم دعوا میخاد:4d564ad6:

shima.p

New member
توو پستی که دنیا برای پرستار مهربون گذاشته گفته پرستاری به نام آریا بعد گفته اون با اسم مستعار اومده یعنی آریا اسمش آریا نیس
خوب
الان یه سوال اسم شما آریا 21 چیه؟اسم واقعی؟ شاید همه دارن اشتباه میکنن.اگه اسمت آریاست که اون شما نیستی.
ولی در کل به آریا نمیاد.عجیبه...

sara77

New member
:riz513::riz513::riz513:جججججججهلاااااااااااااااااااااااااااااا عموووووووووووووووووووووو تناردیه؟:ad54ad:

rainsavor

New member
آریا بابا پاتو در بیار از دهانت . یه پستونک نیست بدین تناردیه ؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا