حاضری رشتتو با چه رشته ای عوض کنی؟

hana khanoom

New member
با پرستاری.ای خدا چی میشد واقعا میشد عوض کرد.سریع استخدام میشدم.کاش حداقل کارشناسی نمیخوندم.ای خدا این چه رشته ای بود من انتخاب کردم.همه استخدامیا کاردان میخوان.

shayeste12

New member
با فیزیوتراپی یا داروسازی
یایه رشته مهندسی مثل کامپیوتر یا معماری
البت رشته خودمم دوست دارم هااگه بازار کار خوبی داشته باشه :dadad4:

bakhshi

New member
بيزينس رو خيلي خيلي دوست دارم و تغذيه و ورزش.

و راهم رو مي دونم جيه!!!! این خیلی مهمه که آدم برنامه داشته باشه و بدونه چه کار می خواد بکنه !!!!!به مدرك كاري ندارم

سراسری یا ازاد از نظر من هیچ فرقی نمی کنه و مهم اینه که خودت کی هستی و چه قدر ادمی هستی که می ری دنبال مطالب یا نه چون

در کل توووو دانشگاه ادم خیلی چیز یاد نمی گیره و برای یاد گرفتن خیلی چیز ها باید خودت پیگیر باشی.......بیشتر به نظرم مهم ابنكه خودت اون علم رو بدست بیاری و بدوني اين علمت رو در كنار عرضه و خلاقیت خودت بزاري و بلد باشي چه جوري پول در بياري......

اصلا به اين حرفا اعتقاد ندارم كه مدرك زياد شده و كار نيست. و از ادم هايي كه انرزي منفي مي دن هم دوري مي كنم كلا از ادم هاييي كه غر مي زنند خوشم نمي ياد چون به توانا يي هاي خودم ايمان دارم و مطمينم كه آدمي كه بخواد موفق مي شه با علاقه و بشتكار و با سمجي و توقع بالايي كه از خودم دارم ادامه مي دم و هميشه هم هر كاري خواستم كردم و به نتيجه رسيدم خدارو شكر

آخرین ویرایش:

bakhshi

New member

»: ژاپنی ھا یک شعار بزرگ دارند

اگر یک نفر می تواند کاری را انجام دهد تو هم می توانی آن را انجام دهی

اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی

profsor

New member
کامپیوتر ، با وجود اینکه خ زیاد شده ولی مطمئنم موفق میشدم اصن شاید دوباره کنکور بدم نمیدونم شاید......
البته دکترای رشته خودمم حرف نداره ولی کو تا دکتر شدن

eli

New member
به جای کاش سعی می کنم از همینی که هستم استفاده کنم و لذت ببرم و عمرمو با ای کاش هدر ندم

sajedeh 71

New member
با تکنسین اتاق عمل یا هوشبری,عاشق اتاق عمل هستم(البته اگه الان وارد اتاق عمل بشمbanel_smiley_52.gif)
کارای آزمایشگاهی رو هم دوست دارم

ROJO

New member
گرایش های هنر و معماری

بسیار امید بود در طبعم, ای وای امیدهای بسیارم.. .

mehrshad.namdar

New member
من حاضرم رشتم رو با رشته به رشته و حتي با رشته اش رشته هم عوض كنم اصن ي وضي !

بالا