حاضری رشتتو با چه رشته ای عوض کنی؟

محسن ن ک

New member
معلومه هیچکس دوس نداره آزاد بخونه.......همه کشته مرده سراسری ان......مگه اینکه بنابه شرایطی آزاد رو انتخاب میکنن

والا ما ک ندیدیم سراسری بهتر باشه...یکی از ارشدهای میکروب پزشکی امسال از بچه های دانشگاه ازاد بود..تازه اینو فقط میدونم چون دوستمه...یکیشم خودم که الان تو بهترین بیمارستانای مشهد مشغولم :) پ بچه های دولتی چی کا میکنن؟ ی قول 2 قول بازی میکنن؟ :دی

royaaaaa

New member
والا ما ک ندیدیم سراسری بهتر باشه...یکی از ارشدهای میکروب پزشکی امسال از بچه های دانشگاه ازاد بود..تازه اینو فقط میدونم چون دوستمه...یکیشم خودم که الان تو بهترین بیمارستانای مشهد مشغولم :) پ بچه های دولتی چی کا میکنن؟ ی قول 2 قول بازی میکنن؟ :دی

اینو قبول دارم سطح علمیه آزاد بیشتر از سراسریه...ولی از دولتیاهم کسایی رو دیدم اونقدر مشول درس بودن که وقت غذاگرم کردن نداشتن...ولی ورودیای 91به بعد تو سراسری بیشتر تفریح میکنن

obstetrician88

New member
معلومه هیچکس دوس نداره آزاد بخونه.......همه کشته مرده سراسری ان......مگه اینکه بنابه شرایطی آزاد رو انتخاب میکنن

اتفاقا من دانشگاه آزاد درس خوندم و ترم آخرو تموم کردم تقریبا............ولی دلم میخاد برای ادامه فقط دولتی باشه...چون همیشه بخاطر هزینه ای که خانوادم برام پرداخت میکردن قلبا عذاب وجدان داشتم...دانشگاهی که خوندم کله اون استان برای محیط کار سطح دانشگاه را قبول داشت و راضی بود....................بسیار زیاد
من همیشه به ندازه بچهای دولتی که یعنی فکر میکیردم همیشه کتابای رفرنس تو دستشونه به همون اندازه به خودم فشار می آوردم و تلاش میکردم .............

رشتمو با هیچ رشته ی دیگه ای عوض نمیکنم
ولی بقول آقای بیوستا..........خیلی دلم خواست تربیت بدنی رو ادامه بدم................متاسفانه ازش دور شدم از 8 سالگی تا 11 سالگی قهرمان اول یا سوم انفرادی شطرنج در سطح شهرستانمون بودم از 12 تا 16سالگی نفر دوم انفرادی تنیس روی میزه شهرستانمون بودم...
شنا هم کار میکردم ولی درسطح شهرمون مسابقاتی نبود...........والیبال هم کار میکردم ولی هیچوقت بخاطره قدم منو در تیم نمیفرستادن...حتی نمیذاشتن لیبرو باشم................................

وارد دانشگاه که شدم خیلی دیگه کناره گیری میردم از ورزش ولی گاهی سراغشون میرم میبینم هیچی رو یادم نرفته...................................

Maryam.A

Well-known member
به روزترین رشته دنیارو براچی عوض کنم!!
کشورم ؟نه اونم عوض نمی کنم
مشکل از جای دیگه ،
چیز دیگه ،
کسایی دیگه است...

TUMS

Well-known member
فعلآ دوس ندارم رشتمو عوض کنم فقط دوس دارم زودی دکترامو بگیرم برم کار کنم ............

pashmak

New member
نون تو دندون هست اما من داروسازی

- - - Updated - - -

اخه چرا ادمو هوایی میکنید
دوست من 3 سال خوند پزشکی قبول شد ماما بود

احتمالا شما کورید که ندیدین:wacsmiley:

بالا