جنجالی !!! آقایون جواب بدن ! اگه ....؟؟

setayesh71

New member
سلام .
اول ببخشید بابت اینجور نوشتن عنوان ! نمیشد کل سوالو تو عنوان جا داد !
آقایون یه سوالی رو لطف کنین جواب بدین !
این که پسرا بیشتر با احساسشون ازدواج می کنن یا منطقشون ؟
یعنی با کسی ازدواج می کنین که دوستش دارین ؟ یا کسی که فکر می کنین همه جوره باهاتون سنخیت داره ؟
اصلا برای خواستگاری رفتن دنبال عشقتون می رین ؟ یا براتون فرقی نداره اون طرفی که می رین خواستگاریش کی باشه ؟ ( فقط می رین که با هم آشنا بشین ؟ )

خلاصه دیگه سوالایی تو این مایه ها !

پ.ن : اینو بگم این سوال خودم نبود . به خاطر یکی از دوستان عزیز این تاپیک رو زدم . نمیخواست خودش بزنه .... پس لطفا جواب بدین

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Artmis.a

Hossein2468

New member
این که پسرا بیشتر با احساسشون ازدواج می کنن یا منطقشون ؟
به نظر من یه چیز بینا بینی میتونه باشه و باید هر دو باشند هم عشق هم منطق

یعنی با کسی ازدواج می کنین که دوستش دارین ؟ یا کسی که فکر می کنین همه جوره باهاتون سنخیت داره ؟
دو تاش باهم.نه این که همه جوره با هم مچ باشن بلکه تناسب بین دو طرف وجود داشته باشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Artmis.a

Hossein2468

New member
عشق و عقل باید دو کفه ترازو باشن تا تعادل برقرار بشه
ازدواج با کسی ک صرفا بهش علاقه داریم ولی هیچ سنخیتی باهاش نداریم و همچنین کسی ک سنخیت باهاش داریم ولی علاقه ای وجود نداره کاملا اشتباهه

ali_ah

New member
اینکه الان تو فکرمونه یه چیزه با این که چه جور دنیا با بازیهاش چرخمون میده یه چیز دیگه....

عقل و احساس هیچکدوم تنهایی به درد نمیخوره با هم هم زیاد نمیشه استفاده کرد زندگی 2 طرفس و فقط انتخواب ما و نحوه اون مشخص کننده ادامه نیست
شاید اگه با عقل انتخواب کنی تا اخر عمرت حسرت به دل عشق بمونی شاید هم اگه با عشق انتخواب کنی مثل خیلیا با سر بری تو دیوار

من با توکل انتخواب میکنم ... هر کدوم از روش ها هم که پیش اومد ردش نمیکنم :)

PCR

New member
اااااا چه باحال.... تایپیک اومد بالا....:smilies-azardl (113

zErOOn3

Well-known member
انسان ـــیم همگــی ...

سلام .
اول ببخشید بابت اینجور نوشتن عنوان ! نمیشد کل سوالو تو عنوان جا داد !
آقایون یه سوالی رو لطف کنین جواب بدین !
سلام ....
Ok

این که پسرا بیشتر با
احساسشون ازدواج می کنن یا منطقشون ؟
والا آجــی مــا کــ ازدواج نکردیم و مطمئنــن دقیقــا نمی دونیم چیکار می کنیم ...
الباقی دادا6ــام کـــ یـــ نفــر دیگــن ــو ... میشه خودمونــو جای اونا بذاریم ... ولی باز ممکنه کــ نه به احتمال زیاد نمی تونیم دقیقا م3 خودشون تصمیم بگیریم ...
ولی همون کــ خودمونو بزاریم جاشون .... کافیه ... دیدن زندگی از نگاه اونا و مشکلاتشون و ... (تاثیر گذار تو تصمیم گیری ام شاید باشه زندگیشون)

خـــو حالا جریون مـا : بدون شرح

مــا با ایــن کــ نقطه ضعفمــون همون ... ولـی همیشه تو این جور مسائل با منطق پیش میریم ... (هنوز کـ هنوزه جوابشو نمی دونیم :::: کــ چرا؟ )
منطق : همه جوانب رو در نظر می گیریم ــا ... همه جوانبـــ ... بیشتر بــ خاتـر ترف مقابل ... (باباشخیــن کـ دقیقا نمی تونیم اصل مطلبو بگیم)

همه دوس دارن با کسی ازدواج کنن کــ دوسش دارن ... اگه طرف مقابل ــم دوشمون داشته باشه آلی وشه ... ولی بر عکسش نـه : ینی اگه دوسمون نداشته باشــن و ما داریمش نوپـــ ... نمیشه...
اگه سنخیت داشته داشته باشنم آلی وشه ...

اصلا برای خواستگاری رفتن دنبال عشقتون می رین ؟
اگه عشقی در کار باشه : یــا ترف دوسمون داشته باشه ... آری می رویم ...

یا براتون فرقی نداره اون طرفی که می رین خواستگاریش کی باشه ؟
بـــ همه بایــد یــ فرصت (شایدم فرصتی دوباره) داد ... منزورتون دقیقا ازین جمله چیه حالا ؟!!!!!! جمله پایینی ؟!!!

( فقط می رین که با هم آشنا بشین ؟ )
کــدوم نوع آشنا شدن ؟!!!!!!!!!

خلاصه دیگه سوالایی تو این مایه ها !
پ.ن : اینو بگم این سوال خودم نبود . به خاطر یکی از دوستان عزیز این تاپیک رو زدم . نمیخواست خودش بزنه .... پس لطفا جواب بدین
منمونیـــوم ...

شنگـــول باشیــن و GoOoD GoOoD

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nike313

majid45

New member
اخه تو این اوضاع نمیشه به این سئوال جواب داد که اخه بزار این اقای روحانی (رئیس جمهور) از سازمان ملل برگرده ببینیم دست خالی هستن یا دست پر!!! اگه این مسئله هسته ای و سازش با غرب و لغو این تحریمو ها و پایین اومدن نرخ ارز و پایین اومدن قیمت طلا و ماشینو خونه و... یجورایی اتفاق بیافته خب به سئوال شما جواب میدیم چرا جواب ندیم ؟ شایدم جواب بدیم که هیچ با خانواده هم خدمت برسیم. خخخخخخخخخ

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zErOOn3

setayesh71

New member
اخه تو این اوضاع نمیشه به این سئوال جواب داد که اخه بزار این اقای روحانی (رئیس جمهور) از سازمان ملل برگرده ببینیم دست خالی هستن یا دست پر!!! اگه این مسئله هسته ای و سازش با غرب و لغو این تحریمو ها و پایین اومدن نرخ ارز و پایین اومدن قیمت طلا و ماشینو خونه و... یجورایی اتفاق بیافته خب به سئوال شما جواب میدیم چرا جواب ندیم ؟ شایدم جواب بدیم که هیچ با خانواده هم خدمت برسیم. خخخخخخخخخ

فعلا که نرخ ارز دوباره تشریف بردن بالا!
شمام اگه برا جواب دادن منتظر طلا و ارزی پس کلا بیخیال جواب دادن شو!:motat:
اون تکه آخر حرفتم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ:25r30wi:

آخرین ویرایش:

zErOOn3

Well-known member

سلام دادا6 ...
تاجنون فاصله ای نیست از اینجا که منم .... والا ... قلبون مرام و امزاــش
:auizz3ffy9vla57584x

majid45

New member
اخه این عشق مئشق چیه؟؟؟ . ازکوچه که رد میشدم زن همسایه به یه پیر زن میگفت : ...الان جوونا باید عاشق بشن چند ماه و چند سال دوست بمونن تا بفهمن بدرد هم میخورن بعد ازدواج کنن .. پیرزن هم میگفت وی وی وی وی برا همینه که بلا نازل شده از اسمون دیگههههههههه خشکسالی میشه زلزله میشه، ننه ایران که تازه رو گسل قرار نگرفته از قدیما این گسل ها بود ....!!! بعد میگفت : قدیما که میخواستم برا مش قربون زن بگیریم طفلی سه ماه خبر نداشت براش زن گرفتم تازه بعد فهمیدن یه هفته از خجالتش رفت تو تنور و بیرون نیومد و ما که نون نداشتیم میرفتیم از اینو اون نون میگرفتیم بعد چندسال هم خدا بهش یه پسری داد که پیش ما یبار هم بغلش نکرد و حتی اسمشم صدا نزد و... بعد میگفت خدا بداد ما برسه ننه ه ه هه....
بنظرتون من وایسادم حرف اونا رو گوش کردم ؟ یا فقط رد میشدم؟ ؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

setayesh71

New member
آبجی جان خواستگاری که مرحله آخره

خیلیا رو دیدیم که حتی طرفو درست ندیدن می رن خواستگاری تا همدیگرو ببینن و از کوچیکترین و پیش پا افتاده ترین مسائل خانواده همدیگه با خبر بشن ! یعنی ی جور خواستگاری خیلی سنتی !!!
باز هم میگم این تاپیک واقعا سوال من نبود برای یه دوست دیگه زدم .

- - - Updated - - -

اخه این عشق مئشق چیه؟؟؟ . ازکوچه که رد میشدم زن همسایه به یه پیر زن میگفت : ...الان جوونا باید عاشق بشن چند ماه و چند سال دوست بمونن تا بفهمن بدرد هم میخورن بعد ازدواج کنن .. پیرزن هم میگفت وی وی وی وی برا همینه که بلا نازل شده از اسمون دیگههههههههه خشکسالی میشه زلزله میشه، ننه ایران که تازه رو گسل قرار نگرفته از قدیما این گسل ها بود ....!!! بعد میگفت : قدیما که میخواستم برا مش قربون زن بگیریم طفلی سه ماه خبر نداشت براش زن گرفتم تازه بعد فهمیدن یه هفته از خجالتش رفت تو تنور و بیرون نیومد و ما که نون نداشتیم میرفتیم از اینو اون نون میگرفتیم بعد چندسال هم خدا بهش یه پسری داد که پیش ما یبار هم بغلش نکرد و حتی اسمشم صدا نزد و... بعد میگفت خدا بداد ما برسه ننه ه ه هه....

مش قربونای اون روزا چه خجالتی بودن !!!!!!!:25r30wi:

b.nafas

New member

مجید جان دلبندم ...
شما یه ساعت وایسادی تو کوچه حرف پیر زنارو گوش می کردی ...آخه این چه کاریه ...حداقل وایمیستادی تا آخرش ببینیم چی شد مش قربون چی کار کرد:21:

Taraa

Well-known member
قدیما که میخواستم برا مش قربون زن بگیریم طفلی سه ماه خبر نداشت براش زن گرفتم تازه بعد فهمیدن یه هفته از خجالتش رفت تو تنور و بیرون نیومد و ما که نون نداشتیم میرفتیم از اینو اون نون میگرفتیم بعد چندسال هم خدا بهش یه پسری داد که پیش ما یبار هم بغلش نکرد و حتی اسمشم صدا نزد

مجید جان دلبندم ...
شما یه ساعت وایسادی تو کوچه حرف پیر زنارو گوش می کردی ...آخه این چه کاریه ...حداقل وایمیستادی تا آخرش ببینیم چی شد مش قربون چی کار کرد:21:

:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

MAHSABANOO

New member
خوشم میاد تاپیکو خیلی شیک و رسمی به بیراهه میکشونین موضوع چی بودو چی شد :smiliess (7)::sdasdasd:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zErOOn3

شفيع

New member
خیلیا رو دیدیم که حتی طرفو درست ندیدن می رن خواستگاری تا همدیگرو ببینن و از کوچیکترین و پیش پا افتاده ترین مسائل خانواده همدیگه با خبر بشن ! یعنی ی جور خواستگاری خیلی سنتی !!!
باز هم میگم این تاپیک واقعا سوال من نبود برای یه دوست دیگه زدم .

- - - Updated - - -

مش قربونای اون روزا چه خجالتی بودن !!!!!!!:25r30wi:
درسته یه همچین آدماییم پیدا میشن

بالا