جمع آوری امضا برای نامه

avenger.1992

New member
دوستان عزیز من دوره کارآموزی رو می گذرونم این ترم اگر واقعا قراره این فعالیت جدی شکل بگیره رو من حساب کنین تو دانشگاه و جاهایی که دوره می گذرونم می تونم این جریان رو راه اندازی کنم حدودا 300 نفر رو من حساب کنین. البته می گم به شرطی که واقعا جدی بگیرید این موضوع رو چون مربوط به آینده خودمونه. به هر حال ریز مطالب رو دوست دارم بدونم چون شاید منم بتونم از نماینده مجلس شهرمون یه نامه یا همچین چیزی واسه این کار بگیرم.

مرسی واقعا اگه دوتا همکار مثل شما دلسوز باشن حله
منم با همکارای زیادی در ارتباطم به امید فردای روشن:a2d3:

homai

New member
قسمت ب و ج قشنگ بازش كنيد براي من،
ببينم منظورتون چي بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همکارم به جای باسیلوس حیفم آمد نگویم گل سرخ
باسلام وارادت . من برداشنم را از نامه به شکل خلاصه نوشته ام . شما اصل نامه در قسمت 1 مطالعه فرمایید.

آخرین ویرایش:

homai

New member
مرسی واقعا اگه دوتا همکار مثل شما دلسوز باشن حله
منم با همکارای زیادی در ارتباطم به امید فردای روشن:a2d3:

مسلم باوجود همکارانی مثل شما جوان ، به روز و کار آمد می توان امید داشت جامعه کاردان ها و کارشناسان آزمایشگاه شکل گیرد

vfarhadv

New member
خیلی معذرت میخواهم ولی متن نامه ای که نوشتید چندان جالب نیست و بهتر بود با راوی گری توانا در این زمینه مشورت کنید.

بیشتر این نامه قصد داره به بیان مشکلات بپردازه و تا در جلسه حضوری مشکلات شرح داده شه

negin ka

New member
منم میتونم تا 200شایدم بیشتر جمع کنم اما بشرطی ک جدی باشه!!!!!!!

parhey

New member
من میتونم بیش از صدتا امضا جمع کنم!به خدا می تونم...
هرکاااااااااااااااااارررررررررررری از دستم بربیاد...
تا بلکه سامان یابد
ولی باورم نیست ز بد عهدی ایام هنوز...
ولی امیدوارم....خیلی امیدوارم
دعا میکنم تا اجابت بشه دعا میکنم چون دلم روشنه:dadad4:

kiana

New member
من میتونم بیش از صدتا امضا جمع کنم!به خدا می تونم...
هرکاااااااااااااااااارررررررررررری از دستم بربیاد...
تا بلکه سامان یابد
ولی باورم نیست ز بد عهدی ایام هنوز...
ولی امیدوارم....خیلی امیدوارم
دعا میکنم تا اجابت بشه دعا میکنم چون دلم روشنه:dadad4:
دوستای عزیز من تو این 10 روز 50 تا امضا جمع کردم منتظرم تا بشه 200 تا بفرستم برا آقا فرهاد امیدوارم که نتیجه بگیریم. باید یاد بگیریم تا با هم متحد باشیم اون موقع میتونیم حقی رو که سال های سال از ما و امثال ما گرفته بودن رو پس بگیریم و آینده رشته مون رو روشنتر کنیم. :a2d3:

farzad.lab

مدیر بخش
‌روی منم تا ۲۰۰ و بیشتر حساب کنید .
شاید بتونم از طریق انجمن دکترای علوم ازمایشگاهی هم اقدام کنم

PMN

New member
منم ۴۰ تا امضا جمع کردم از دانشجوهای علوم! فک کنم ۱۰۰تای دیگه هم بتونم جمع کنم. ناپیوسته ها چون میدونن اوضاع چطوریه خیلی استقبال میکنن واسه پیوسته ها باید ۲ ساعت توضیج بدی! :j58r36j3gcr4suxymup

eroooor

New member
خیلی حرکت خلاقانه و به جاایی هستش... امیدوارم ثمره ی خووب و نیکوویی هم داشته باشه.

چطور میشه امضا جمع کرد؟ باید پرینت بگیریم از نامه ؟

یه سایت هست مخصوص علوم آزمایشگاهی ها، البته که احتمالا میدونید، فاسکو (سایت علوم آزمایشگاهی فاسکو)

توو این سایت هم افراد و همکاران زیادی عضو هستن.

TUMS

Well-known member
خیلی حرکت خلاقانه و به جاایی هستش... امیدوارم ثمره ی خووب و نیکوویی هم داشته باشه.

یه سایت هست مخصوص علوم آزمایشگاهی ها، البته که احتمالا میدونید، فاسکو (سایت علوم آزمایشگاهی فاسکو)

من رفتم این سایت فاسکو ولی متاسفانه نتونستم ویدئو هاشو دانلود کنم
کسی تونسته دانلود کنه بگه تا منم دانلود کنم!!

vfarhadv

New member

متن نامه رو بدید همکارا بخونن ، تو صفحه امضا نام و نام خانوادگی و کد ملی رو بنویسن

اون صفحه امضاها رو اسکن کنید بعد واسم ارسال کنید

آخرین ویرایش:

eroooor

New member
من رفتم این سایت فاسکو ولی متاسفانه نتونستم ویدئو هاشو دانلود کنم
کسی تونسته دانلود کنه بگه تا منم دانلود کنم!!

من قبلن دانلود نکرده بودم، اما الان رفتم چک کردم، روی فایل ویدیویی که می خواین کلیک کنین، تا play بشه، یه زبونه(گزینه) بالای player مییادش، که بالاش download this video نوشته، روی این گزینه کلیک کنین و صفحه ی جدیدی که باز میشه، یه نوار در حال پر شدنه، که خب .واسه من براحتی انجام شد...

موفق باشی

homai

New member
اصل حرکت خوب است . ولی به نظرم اگر روی دریافت مجور تشکیل انجمن کارشناسان وکاردان ها تلاش گردد گردد . بسیاراصولی است

آخرین ویرایش:

HGH

New member
سلام خدا قوت آقا فرهاد.
به نظر من بهتره ازطریق وبلاگهای دانشجویی به بچه ها اطلاع رسانی کرد چون کسی از این نامه خبرنداره
ما دانشجوهای علوم پزشکی کرمانشاه سال پیش به کمک دانشجوهای دانشگاه های دیگه وحتی برخی از اساتید و...همچین نامه ای فرستادیم ولی فایده نداشت
امیدوارم به این نامه رسیدگی شه چون انگیزه بچه ها برای یادگیری باشنیدن مشکلات واقعا پایین اومده
موفق باشید

homai

New member
سلام خدا قوت آقا فرهاد.
به نظر من بهتره ازطریق وبلاگهای دانشجویی به بچه ها اطلاع رسانی کرد چون کسی از این نامه خبرنداره
ما دانشجوهای علوم پزشکی کرمانشاه سال پیش به کمک دانشجوهای دانشگاه های دیگه وحتی برخی از اساتید و...همچین نامه ای فرستادیم ولی فایده نداشت
امیدوارم به این نامه رسیدگی شه چون انگیزه بچه ها برای یادگیری باشنیدن مشکلات واقعا پایین اومده
موفق باشید
دوستان از گذاشتن لینک هم طرفه می روند . چه رسد به این کارها

بالا