جشن پذیرفته شدگان ارشد تغذیه

goo

New member
چرا همه دوستان وام دارند؟!
من از اولش از ترس بدهی زمان فارق التحصیلی و دردسر تسویه اصلا وام نگرفتم :)))))))))))
خیلی وقت پیش هم اصل مدرکمو با ثبت نام تو اداره کاریابی و اثبات بیکاری الی الابدم از دانشگاه گرفتم . یادمه همون موقع ها تسویه انجام شد در حد دو ثانیه :)
مگه وزارت بهداشت چقد وام میده که همه گرفتند؟! به ما وزارت علومی ها که حداکثر ترمی 250 هزارتومن میدادند:)))))) منم نگرفتم!!

ایول وزارت علوم....وزارت بهداشت کمترم میده،مال من جمعا یک و صد اینا شد،تازه ترم هشتم هم گفتن به خاطر کمی بودجه واسه ترم آخری ها وام نمی دیم.:14::14:
اصل دانشنامه رو هم به این آسونیا نمیدن.

lili123

New member
برای ثبت نام ارشد نیازی نیست مدرک کارشناسی دستتون باشه یه گواهی مبنی بر فارغ التحصیلی شما کافیه بچه هایی که منطقه 2 هستن یه فرم به اسم فرم شماره 14 بهشون میدن که برای هر آزمون استخدامی و ثبت نام ارشد کافیه بقیه جاهارو نمیدونم]
نگار جون منظورت از فرم 14 همون مدرک موقت که میدن یا یه چیز دیگست باز؟

ham.ad

New member
سلام دوستان عزیز .به همه تون تبریک میگم که مزد تلاشتون رو گرفتید.[/:rose::rose:COLOR]
من چند روز نبودم و تازه الان نتیجه رو دیدم فعلا تو آمپاس و گیجم :dadad4:

talashgar

New member
من خیلی دوست دارم بدونم zms کجا قبول شده اگه فضولی نباشه:smiliess (4):خیلی براش دعا کردم.

zms

New member
ایول وزارت علوم....وزارت بهداشت کمترم میده،مال من جمعا یک و صد اینا شد،تازه ترم هشتم هم گفتن به خاطر کمی بودجه واسه ترم آخری ها وام نمی دیم.:14::14:
اصل دانشنامه رو هم به این آسونیا نمیدن.
اصل دانشنامه روآسون نگرفتم!! 6 ماه منتظر موندم بعد بارها اداره های مختلفو رفتم اومدم ولی گرفتمش!!!!
مال من بود معنی نداشت دست اونا باشه!!! از لج دانشگاه رفتم گرفتمش هی میگفتند برو ماه بعد بیا ...هفته بعد بیا، سه روز بعد بیا .... همه گول میخوردند میرفتند ولی من پامو کردم تو یه کفش کار اداریشو دو روزه انجام دادم!!!!! کار چندانی هم نداشت ها.. آدمو بیخود میفرستادند دنبال نخود سیاه...تو اون دو روز اینقد خسته شده بودم بعدش یه هفته به خودم استراحت مطلق دادم ولی چون کارمو عین برق و باد خودم انجام دادم خیلی راضیم :)))

وام وزارت علوم دوره من واسه شبانه ها 250هزارتومن بود ... واسه روزانه ها کمتر میدادند فک کنم طرفای 150 هزارتومن ترمی.... منم نگرفتم گفتم به دردسر بعدش نمی ارزه!

zms

New member
راستی بچه ها من یه سوال مهم دارم...
من رشته ام تغذیه نبود و بهم پیشنیاز میخوره.. میخوام بدونم واسه پیشنیاز هم از آدم پول میگیرند؟!
مدیریت مالی داره واسه من شکنجه میشه!!

vida00

New member
من رشته ام تغذیه نبود و بهم پیشنیاز میخوره.. میخوام بدونم واسه پیشنیاز هم از آدم پول میگیرند؟!

دقیقا منم همین سوالو دارم

vida00

New member
منم دوره کارشناسی وام گرفتم یه جا هم تسویه کردم خداییش خیلی پول بی برکتی بود

saman7347

New member
چرا همه دوستان وام دارند؟!
من از اولش از ترس بدهی زمان فارق التحصیلی و دردسر تسویه اصلا وام نگرفتم :)))))))))))
خیلی وقت پیش هم اصل مدرکمو با ثبت نام تو اداره کاریابی و اثبات بیکاری الی الابدم از دانشگاه گرفتم . یادمه همون موقع ها تسویه انجام شد در حد دو ثانیه :)
مگه وزارت بهداشت چقد وام میده که همه گرفتند؟! به ما وزارت علومی ها که حداکثر ترمی 250 هزارتومن میدادند:)))))) منم نگرفتم!!
زهرا جون همش وام نیس
من بیشترش پول خوابگاهم بود
که تقریبا یک تومن شد
فک نمیکنم شما تبریزی باشین مجبور میشین واسه دکترا دغدغه تسویه حسابو داشته باشی مثل الان من:p7977cujr38iyymsu8:

saman7347

New member
اصلا دست دانشگاه نیست که بخاد یا نخاد.قانون یکیه
شما زنگ زدین به اداره رفاه؟؟؟ موکول کردین بدهیتونو؟؟
جز مدارک زده بود تسویه حساب صندوق رفاه دوره کارشناسی:sdasdasd:
کوفتشون بشههههههههههه :smiliess (2):

zms

New member
زهرا جون همش وام نیس
من بیشترش پول خوابگاهم بود
که تقریبا یک تومن شد
فک نمیکنم شما تبریزی باشین مجبور میشین واسه دکترا دغدغه تسویه حسابو داشته باشی مثل الان من:p7977cujr38iyymsu8:

آره دقیقا !!! از الان خودمو در تب و تاب واسه تسویه ارشد میبینم...:13:
خابگاه خودش یه طرف این قست های کوفتی یه طرف !!!
هرخرید گنده ای که داشتم ولی به هر بهانه ای عقب انداخته بودم یه باره افتاد رو دوشم.... به فکر افتادم وزارت بهداشت که داره مهربونی میکنه وام میده منم برم بگیرم بعد فوق فوقش دو سال دیگه که پولمون ذلیلتر شد میشه هیچی :idea_majidonline: ذلیل هم نشد یه کاریش میکنم ...از این ستون به اون ستون فرجه
چقد مشتاقم شمارو ببینم!

natanaeel

New member
ببخشید یه سوال :idea_majidonline:
هزینه بین الملل همه شهر ها یکسانه ؟

vida00

New member

دوستان کسی اطلاعی نداره؟

aysan.m

New member
بچه ها کی کتاب تست تغذیه برا فروش داره برام پی ام بذاره مرسی

zms

New member
نگار و نوتر عزیز هرکدومتون اطلاع دارید لطفا جواب بدید:
آیا بابت واحدهای پیش نیاز از دانشجو شهریه درخواست میشه؟!

بابا جان یعنی باید بازم پول بدم؟! بعد توتبریز چی بخورم آخه؟! برف؟!

natanaeel

New member
نگار و نوتر عزیز هرکدومتون اطلاع دارید لطفا جواب بدید:
آیا بابت واحدهای پیش نیاز از دانشجو شهریه درخواست میشه؟!

بابا جان یعنی باید بازم پول بدم؟! بعد توتبریز چی بخورم آخه؟! برف؟!

هزینه بین الملل تبریز چقده؟

بالا