جشن پذیرفته شدگان ارشد تغذیه

نوتر

New member
نوتر ، جان خودم شما تبریزی هستی!!!!!!!!!
کاملا مشخصه!!!!!!!!!!
از بس تبریزو دوس داری فقط میشه اینطوری نتیجه گرفت که در بدترین حالت شاید در حال حاضر در تبریز حضورنداشته باشی یا شهرهای دیگه استان ساکن باشی ...ولی قطعا من درونت تبریزیه!!!

نه

من نه تبریزیم نه تبریز میخونم

کارشناسیم تبریز بودم

delsa93

New member
سلام
به همگی تبریک میگم
کسی هست دانشگاه شیراز قبول شده باشه؟؟؟؟؟چطوریه؟؟؟؟
کسی از دانشگاهش خبر داره؟؟؟؟
salam manam be hame tabrik migam manam shiraz ghabul shodam,migan shiraz tanha daneshgahie k teoriaro 2 do term tamum mikone

zms

New member
جالبه این موقع روز معمولا همه بودند من نبودم.... حالا من هستم ولی هیچکی نیست!!!

narges.a

New member
یکی کک کنه.واسه ثبت نام ریز نمره خواستن.الان من باید 12 ساعت برم تا اصفهان ریز نمره بگیرم؟
اصل گواهی صندوق رفاه دانشجویان چیه؟باید تصویه کنم یا همون برگه ای که روش نوشته من چقد بدهکارم کفایت میکنه؟دوستان؟نگار و نوتر عزیز؟کمک لطفا

نوتر

New member
یکی کک کنه.واسه ثبت نام ریز نمره خواستن.الان من باید 12 ساعت برم تا اصفهان ریز نمره بگیرم؟
اصل گواهی صندوق رفاه دانشجویان چیه؟باید تصویه کنم یا همون برگه ای که روش نوشته من چقد بدهکارم کفایت میکنه؟دوستان؟نگار و نوتر عزیز؟کمک لطفا

اصولا ریز نمرات رو به صورت محرمانه از دانشگاه مبدا به مقصد میفرستند. یه زنگ به دانشگاه جدیدتون بزنید یا خودتون حضورا برید بپرسید ریز رو خودتون استعلام میکنید یا ما بیاریم.
اصل گواهی صندوق رفاه رو به اداره رفاه تهران(اداره اصلی) زنگ میزنید و ازشون میخوایین که بدهی که دارین رو موکول کنند. یعنی موکول به بعد ارشد.

narges.a

New member
اصولا ریز نمرات رو به صورت محرمانه از دانشگاه مبدا به مقصد میفرستند. یه زنگ به دانشگاه جدیدتون بزنید یا خودتون حضورا برید بپرسید ریز رو خودتون استعلام میکنید یا ما بیاریم.
اصل گواهی صندوق رفاه رو به اداره رفاه تهران(اداره اصلی) زنگ میزنید و ازشون میخوایین که بدهی که دارین رو موکول کنند. یعنی موکول به بعد ارشد.
ممنون از پاسخ سریعتون.دانشگاه خودش نوشته اصل ریز نمره رو بیارین.یعنی میگین من زنگ بزنم بهشون؟من به رفاه زنگگ بزنم تلفنی کار منو راه میندازن؟

نوتر

New member
ممنون از پاسخ سریعتون.دانشگاه خودش نوشته اصل ریز نمره رو بیارین.یعنی میگین من زنگ بزنم بهشون؟من به رفاه زنگگ بزنم تلفنی کار منو راه میندازن؟

آره قطعا رفاه تلفنیه. چون خودشون به من زنگ زدند بیاین پولتونو بدین. منم گفتم چه پولی خانم من ارشد میخونم و دانشجوی سراسریم و اصولا باید جلو بدهی من گرفته بشه

بعد اون خانم این شکلی شد پشت تلفن :65d6a5d6s: (من دیدمش با چشم بصیرت)

بعد گفت پسر جون تو اصن زنگ زدی به من تا موکول کنم؟ منم این شکلی شدم :dadad4:(اینو دیگه چشم بصیرت نمیخاد)
بعد موکول کرد و باز به من وام دادن تو دوره ی ارشد :a2d3:

از ما هم ریزو خواسته بودند. بعد رفتم یونی تبریز(دانشگاه سابق) گفتم به آموزش ریز نمرات لدفن؟؟؟:motat:
گفتن یاه یاه یاه یاه یاه برو بچه ریز رو خودمون میفرستیم . یعنی ازمون میخان مام میفرستیم.
منم رفتم :) :)

narges.a

New member

آره قطعا رفاه تلفنیه. چون خودشون به من زنگ زدند بیاین پولتونو بدین. منم گفتم چه پولی خانم من ارشد میخونم و دانشجوی سراسریم و اصولا باید جلو بدهی من گرفته بشه

بعد اون خانم این شکلی شد پشت تلفن :65d6a5d6s: (من دیدمش با چشم بصیرت)

بعد گفت پسر جون تو اصن زنگ زدی به من تا موکول کنم؟ منم این شکلی شدم :dadad4:(اینو دیگه چشم بصیرت نمیخاد)
بعد موکول کرد و باز به من وام دادن تو دوره ی ارشد :a2d3:

از ما هم ریزو خواسته بودند. بعد رفتم یونی تبریز(دانشگاه سابق) گفتم به آموزش ریز نمرات لدفن؟؟؟
گفتن یاه یاه یاه یاه یاه برو بچه ریز رو خودمون میفرستیم . یعنی ازمون میخان مام میفرستیم.
منم رفتم :) :)
ممنون.بله.کاملا اون لحظه هارو تجسم کردم.:25r30wi:
الان من در حال پرداخت بدهی هستم.قسط بندی کرده بودن.الان این هم مثه مورد شما قابل موکول کردنه؟نگن بیا کلشو یه جا تصفیه کن؟

نوتر

New member
ممنون.بله.کاملا اون لحظه هارو تجسم کردم.:25r30wi:
الان من در حال پرداخت بدهی هستم.قسط بندی کرده بودن.الان این هم مثه مورد شما قابل موکول کردنه؟نگن بیا کلشو یه جا تصفیه کن؟
خخخ نه باس بگین من قبول شدم. فک کنم اونا خودشونم استعلام میکنن

ولی اگه قانون عوض شده باشه دیگه نمیشه کاری کرداااا
برا من قبل اینکه قبول شم قسط بندی کرده بودند
:whistle:

narges.a

New member
خخخ نه باس بگین من قبول شدم. فک کنم اونا خودشونم استعلام میکنن

ولی اگه قانون عوض شده باشه دیگه نمیشه کاری کرداااا
برا من قبل اینکه قبول شم قسط بندی کرده بودند
:whistle:
بله.منم همون موقع که فاغ التحصیل شدم قسط بندی کردن.الان موکول هم بکنن به بعد من چه مدرکی ببرم واسه ثبت نام؟من که هیچ مدرکی از رفاه و ریز نمره ندارم.نگن ثبت نامت نمیکنیم یه وقت:sdasdasd:

saman7347

New member
گفتی لباس و کردی کبابم!!!!
چی بپوشم؟! دیشب عروسی دخترخالم بود کل ماه گذشته رو جای تفریح داشتم واسه 2تااز دخترخاله هام لباس مجلسی میدوختم!! حتی نرسیدم واسه خودم بدوزم. الان تمام تنم کوفته است جون ندارم واسه خودم چند دست لباس آماده کنم میخام با همون مانتوهای گل گلی تابستونم بیام تبریز... بیخیال بابا !!!
کوزه گر همیشه از کوزه شکسته آب میخوره!
سمانه جان سخت نگیر که بعد من قاطی میکنم مجبورمیشم با تجهیزات خیاطی بیام خابگاه به جای درس رو شیکترین مدلهای 2014کار کنم حال همتونو بگیرم!!!
عزیزم من جهت مزاح گفتم
من آدم بی خیالی هستم و اصن دغدغم لباس مباس نیس
ولی خوشحالم یه دوست هنرمند دارم

saman7347

New member
من اومدم!!!!!
من قبلا تبریز رو از نزدیک دیدم شهر قشنگیه امکانتش خوبه
من عاشق سرمام !!!! اما نیمه مرطوبش یعنی برف بیاد چند روز بعد شبش یخ بزنه یه هفته بعدش هواآفتابی اما خشک و سرد باشه :))))
از تابستون متنفرم... اینجا هم که هوا شرجیه بدجور اوضاع داغونه.... چندشب پیش رطوبت اعلام شده 100 در صد بود باورتون میشه؟!!!! غروب رفتم بیرون کار داشتم شب حالم بد شد!!
سمانه جون نگران نباش سرما نمیخوری اگرم بخوری همون پاییزه اونم به خاطر تغییر فصله که حساسیت آدم میره بالا ولی زمستون روبسلامتی خواهی گذروند مطمون باش.
من که اینجوریم فقط پاییزها سرمامیخورم
من همیشه سرما میخورم :sadsmiley:
همیشه اینجوریم :sarma:
ولی از پالتو و لباس گرم متنفرم:wacsmiley:

نوتر

New member
شماره رفاه رو دارید؟
نه متاسفانه قضیه مربوط به 2 سال پیشه

بله.منم همون موقع که فاغ التحصیل شدم قسط بندی کردن.الان موکول هم بکنن به بعد من چه مدرکی ببرم واسه ثبت نام؟من که هیچ مدرکی از رفاه و ریز نمره ندارم.نگن ثبت نامت نمیکنیم یه وقت:sdasdasd:

:21:

به نظر من زنگ بزنید جویا بشین ازشون ازاداره رفاه اصلی بهتره.
چون میترسم قانون عوض شه شما متضرر شین از حرفام

ما که دیمی رفتیم ثبت نام کردیم.
هم اتاقی پیدا کردنمم جالب بود دیدم نفر جلوییم تو ثبت نام داره دنبال هم اتاقی هم زبانونش میگرده منم گفتم منم دنبال هم شهری هستم. خخخ
اینجور شد که هم اتاقیمونم دیمی شد.
هر چند الان از بهترین دوستامه.

دیمی قبول شدیم دیمی ثبت نام کردیم دیمی هم داریم تموم میکنیم. خخخ

درسای ارشد ما رو خدا پاس کرد :riz481:

آخرین ویرایش:

saman7347

New member
نه متاسفانه قضیه مربوط به سال پیشه

هم اتاقی پیدا کردنمم جالب بود دیدم نفر جلوییم تو ثبت نام داره دنبال هم اتاقی هم زبانونش میگرده منم گفتم منم دنبال هم شهری هستم. خخخ

نوتر من که دیمی قبول نشدم ،پدرم در اومد
میشه به خدا بگی اگه من رفتم تبریز بیاد اونجا لدفن درسای منم پاس کنه
اصن حوصله ی پایان نامه هم ندارم به خدا بگو :قربون دستش زحمت پایان نامه رو هم بکشه

narges.a

New member
نه متاسفانه قضیه مربوط به سال پیشه

شما که افرین داری.خوبه.انقد راحت با مسایل روبه رو میشین.ایشالله دکتری
من زنگ بزن رفاه تهران؟یا از ع پ اصفهان پیگیری کنم؟

zms

New member
من همیشه سرما میخورم :sadsmiley:
همیشه اینجوریم :sarma:
ولی از پالتو و لباس گرم متنفرم:[wacsmiley:[/QUOTE

پالتورو منم ازش متنفرم تاحالانرفتم سراغش ولی لباس گرم بیار بپوشی الانشم شبا اونجاسرده بعد کم کم بدنمون عادت میکنه لباسارو کم میکنیم ولی اولش جهت جلوگیری از بیماری باید یه کم لباس رو تحمل کنیم

نوتر

New member
شما که افرین داری.خوبه.انقد راحت با مسایل روبه رو میشین.ایشالله دکتری
من زنگ بزن رفاه تهران؟یا از ع پ اصفهان پیگیری کنم؟
خخ انقدرا هم صرفا به ظاهر قضیه نگاه نکنید

نه تهران زنگ بزنید.

narges.a

New member
خخ انقدرا هم صرفا به ظاهر قضیه نگاه نکنید

نه تهران زنگ بزنید.
ممنون از راهنماییتون.مغزم درد گرفت از دست این دانشگاه.چقد ما دانشجوها مظلومیم اخه.امیدوارم مجبور نشم دوباره 12 ساعت برم تا اصفهان
راستی درسای لیسانس من رو هم خدا پاس کرد:25r30wi:

بالا