جزییات تعرض به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه عربستان

maxin

Well-known member

نژاد پرستی یکی از پوچ ترین کارهای دنیاست ... آخرش که چی ؟ مثلا بگیم آره ما برتریم ؟؟ به نظرم بیشتر نشان دهنده عقب ماندگی یک فرهنگ هست ...
مجید جان دل بندم ما نژاد پرست نیستیم »»» اونا دشمن مان دشمن خونی (چرا ما به عربای جای دیگه کاری نداریم ,و دوسشون داریم...من یکی از بهترین دوستام کویتی هست)
به امید روزی که خاکشونو به توبره بکشیم:a2d3:

آخرین ویرایش:

مجید دیجی

مدیر بخش
مث اون سرپرست کاروان ورزشی ایران تو کره جنوبی که دختره از شکایت کرده بود که قصد تعرض به اون رو داشته ولی مسولین بی لیاقت وبی کفایت و بی درایت و بی سواد ورزشی ایران گفتن فقط میخاسته باهاش احوالپرسی کنه و ازش شکایت لفظ تعرض جنسی کرده(کشته مرده این اسم ساختنشون برای این شکایتم .) انگار ما *** زندگی می کنیم و نمیدونیم اصن کره کجاست و فرهنگشون چیه .....من جای اون کره ایا بودم یارو رو اعدام می کردم مفت خور
پ ن : شایدم دختره اسمش لی فاطی کوماندو یانگ بوده و این مسائلو تعرض میدونسته هااا والا :whistle:

خخخخخخخخ نشنیده بودم

شاید می خواسته باهاش با روبوسی احوال پرسی کنه ...

اونا روبوسی رو بد می دونن دیگه ...خخخخخخخخخخخ

pashmak

New member
همه سود حج برای عربستان نیست
خود ایران هم درامد خوبی داره منتهاش به جیب خواص میرع

mehrshad.namdar

New member
سهم ایران چقدره؟ سال قبل فکر کنم 65هزار نفر مشرف شدن برای عمره از هر کدوم 2.5 میلیون می گیرن.حدود 500 هم بهشون دلار دولتی می دن میشه حدود 3 میلیون. 195،000،000،000
صدو نود و پنج میلیارد رو هم نصف نصف تقسیم کرده باشن !!! میشه 97500000000. که حدود دلاری 3200 تومن میشه حدود 30 میلیون دلار
درامد عربستان اگه 16 میلیار باشه این 30 میلیون براش خیلی رقم قابل ملاحظه ای نمیشه.

The Guy

Well-known member
سهم ایران چقدره؟ سال قبل فکر کنم 65هزار نفر مشرف شدن برای عمره از هر کدوم 2.5 میلیون می گیرن.حدود 500 هم بهشون دلار دولتی می دن میشه حدود 3 میلیون. 195،000،000،000
صدو نود و پنج میلیارد رو هم نصف نصف تقسیم کرده باشن !!! میشه 97500000000. که حدود دلاری 3200 تومن میشه حدود 30 میلیون دلار
درامد عربستان اگه 16 میلیار باشه این 30 میلیون براش خیلی رقم قابل ملاحظه ای نمیشه.
آقا مهرشاد نمیدونم دیروز اخبار رو دیدید یا نه، من تصادفا شنیدم و رقمش دقیق یادم نیست، یه نماینده مجلس میگفت ارزی که اینطوری از کشور خارج میشه برابر بودجه عمران یک سال کشوره!!

mehrshad.namdar

New member
بله درست می گید متاسفانه ارز خیلی زیادی از کشور خارج میشه.خیلی ها از 200 دلار هم بیشتر خرید می کنن و تا می تونن در قبالش جنس بی کیفیت وارد کشور می کنن!ثواب عمران کشور کمتر از رفتن مکه مستحبی هست؟ الله اعلم!
یعنی ایرانی برای رفتن به مکه گاوش رو می فروشه تا عرب وهابی بنز سوار بشه !

The Guy

Well-known member
یا میشه گفت این پول میتونه خرج حمله سعودی به یمن و هزار کار غیر انسانی دیگه بشه.
اگه حتی احتمال بدیم 1دلار هم از پولمون خرج این جور چیزا میشه آیا نمیشه گفت مکه رفتن حرامه؟

hosna69

Well-known member
ما چند سال پیش خونوادگی واسه حج عمره ثبت نام کردیم...خیلی آرزو داشتیم که به این سفر بریم...با اتفاقات اخیر تصمیمون بر این شده که نریم و پولش رو خرج واجباتی کنیم که ثواب داره نه مستحبی که میتونه مفسده داشته باشه...:sad:

.مقداد

New member
من موندم چه خبره همه راه میوفتن میرن مکه..........خداوند همجا هست..... تو این اوضاعی که کلی فقیر تو کشوره دلارهای ملت رو میدین دست یک مشت صعودی که بدهند دست داعش که مسلمانان رو سر ببره........ بنظرم نباید اصلا رفت.... خداوند نیازی به آمدن ما به آنجا نداره.... اگر خداوند فقط آنجا هست پس دعاهای مارو نمیشنوه چون همه جا نیس پس نمیشه خلافشو گفت.

مجید دیجی

مدیر بخش
چرا اعراب نژاد پرست هستند ؟؟ ( اعراب عربستان )

نژاد پرستی از قدیم در بین بعضی اعراب (عرب عربستان ) وجود داشته ... که نمونه های آن را می توان در تاریخ به وضوح دید ...

دلایل این موضوع را می توان ریشه در قرن ها فقر و حقارت و خود کم بینی آنها دید ...

در زمان های قدیم زمانی که امپراتوری های بزرگ در دنیا حکومت می کرده اند . وقتی اعراب به قصرهای با شکوه ایرانیان و مخصوصا تخت تجمشید می آمدند و آنرا با چادرهای بادیه نشین خود مقایسه می کردند . خود را بیش از پیش کوچک و حقیر می دیدند . آنها زمین های غیر قابل کشت خود را با باغات و تاکستان های ایران مقایسه می کردند . آن ها زمین های خاکی خود را با سنگ فرش های خیابان های ایران زمین مقایسه می کردند . به همین خاطر در ذهن خود یک حمله رو به جلو داشته اند . حمله ای که با تمسخر و به چالش کشیدن دیگران ( عجم ) آن را ارضا می کردند . این نوع دید و نگرش نسل به نسل و سینه به سینه بین اعراب حاشیه نشین مخصوصا اعراب عربستان انتقال یافته است .

در برابر نژاد پرستی چه باید کرد ؟ به نظر من جواب ابلهان خاموشی است . ملت بزرگ ایران ( ترک ، کرد ، لر ، بلوچ ، عرب و فارس ) نباید وارد چنین حاشیه هایی شوند . چون فرهنگی ریشه دار و بسیار غنی تر از عربستان دارند . اگر ایران قدمت فرهنگی قدیمی دارد مدیون اتحاد تمام نژادهای ساکن درون آن است:auizz3ffy9vla57584x . این ملت در روزگاران گذشته سرنوشت کل دنیا را رقم می زده است . در آینده هم خواهد زد پس نباید خودش را درگیر حماقت های یک مشت جاهل کند .

جاهلان را جهالت بس است ....دانایان را دانایی:painting:​

0.873402001340627743_jazzaab_ir.jpg

mehrshad.namdar

New member
باید منتظر بمونیم ببینیم دولت عربستان برای مجازات این اقدام سخیف و غیر انسانی چیکار می کنه. و خدا به دادشون برسه و مجازاتی متناسب و در خور انجام بدن و گرنه باید خود ایرانی ها مجازاتشون رو به قیمت شرفشون انجام بدن. انشا الله...!!!

karshenasgh

New member
خوردن‌گوشت همسر مباح‌است!...

عبدالعزیز آل شیخ مفتی جنجالی عربستان سعودی با صدور فتوای جدیدی خوردن گوشت همسر را برای مرد مباح اعلام کرد.

به گزارش روزنامه القدس العربی، وی در توجیه فتوای عجیب خود گفت: در صورتی که شوهر احساس گرسنگی کند که این گرسنگی منجر به مرگ وی شود، جایز است که بخشی از گوشت بدن همسر خود را بخورد!

وی افزود که این امر در چارچوب ضرورت اطاعت محض زن از همسر خود قابل قبول است.

فتوای جدید مفتی عربستان با واکنش های متفاوتی از سوی جهان عرب مواجه شده و بسیاری از و اندیشمندان عرب این فتوا را محکوم کرده اند.

پیش از این عبدالعزیز آل شیخ با صدور فتوای دیگری ازدواج دختران کم سن و سال با مردان سالمند را جایز دانست.

http://www.mehrnews.com/news/2529692/مفتی-عربستان-خوردن-گوشت-همسر-مباح-است

آخرین ویرایش:

N@RVIN

Well-known member
عبدالعزیز آل شیخ مفتی جنجالی عربستان سعودی با صدور فتوای جدیدی خوردن گوشت همسر را برای مرد مباح اعلام کرد.

به گزارش روزنامه القدس العربی، وی در توجیه فتوای عجیب خود گفت: در صورتی که شوهر احساس گرسنگی کند که این گرسنگی منجر به مرگ وی شود، جایز است که بخشی از گوشت بدن همسر خود را بخورد!

فتوای جدید مفتی عربستان با واکنش های متفاوتی از سوی جهان عرب مواجه شده و بسیاری از و اندیشمندان عرب این فتوا را محکوم کرده اند.

پیش از این عبدالعزیز آل شیخ با صدور فتوای دیگری ازدواج دختران کم سن و سال با مردان سالمند را جایز دانست.

مفتی عربستان: خوردن گوشت همسر مباح است! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency

ینی فقط میشه خندید :riz481:

البته مورد دوم که همینجا هم هست یهو می بینی زن یه مرد 90 ساله فوت شده زن دومش هم 15 سالشه !:65d6a5d6s:

زن جنسی که همیشه بهش ظلم میشه به هر بهانه و با هر تفسیر شخصی ! خوردن گوشت زن حلال است :14:

مجید دیجی

مدیر بخش

مفتی عربستان: خوردن گوشت همسر مباح است! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency

خخخخخخخخخخخخ هر روز قربون دیروز... قدیما که بت پرست بودن دختراشون رو زنده بگور میکردن ... حالا پیش رفت کردن و هم نو خار شدن .... البته نا گفته نمونه که این فتوا شبیه یکی از آیین های شیطان پرستی هست که میگن باید گوشت نوزاد رو خورد ... بعت میگن اینا مسلمان هستن ...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pashmak
بالا