ثبت نام کارشناسی ارشد (وزارت علوم،وزارت بهداشت،آزاد) هر سوال داری بپرس

alireza-j

New member
سلام اگه جوابمو بدید ممنون میشم.
از تاریخ یازدهم تا پانزدهم میشه توی قسمت ویرایش تغییر رشته داد؟ اگه آره باید فرم شماره 3 رو دوباره پر کنم؟ بعنی باید رشته امتحانی هم اونجا اصلاح بشه؟

21Tir

New member
سلام اگه جوابمو بدید ممنون میشم.
از تاریخ یازدهم تا پانزدهم میشه توی قسمت ویرایش تغییر رشته داد؟ اگه آره باید فرم شماره 3 رو دوباره پر کنم؟ بعنی باید رشته امتحانی هم اونجا اصلاح بشه؟

رشته رو میشه تغیر داد ولی از فرم خبر ندارم... فرمو از دانشگاه بپرسین.... پر کنین بدین دانشگاه ... ضرر نداره...

pashmak

New member
سلام دوستان تو پرینت فرم ثبتنام نوشته
دارای سابقه کار بالینی با مدرک کارشناسی منظورش چیه

mehsad

New member
دوستان سلام

برای شرکت با شرایط استعداد درخشان بدون ازمون کارشناسی ارشد 93 باید در ازمون ثبت نام کرد و هزینه ازمون رو هم پرداخت کرد یا فقطدر مهلت تعیین شده به دانشگاه مراجعه کنیم؟

و شرایط استعداد درخشان برای مقطع قبلی است یا همه مقاطع قبلی از جمله کاردانی و کارشناسی؟

ممنونمیشم اگه میدونید بگید

jojo1991

New member
سلام
1 سوال
من رشته م مشمول طرحه . . . . تیر 92 فارغ التحصیل شدم . . . الانم توی نوبت طرحم
برای ثبت نام وزارت بهداشت واسه همین وضغیت طرح چندتا گزینه داده مثل : دانشجوی ترم آخرم / تا فلان موقع فارغ التحصیل میشم / هنوز طرح رو شروع نکردم / طرح رو تا فلان تاریخ تموم میکنم یا کلا طرح رو گذروندم و از اینجور چیزا

من زدم هنوز طرح رو شروع نکردم
اما بعدش مدرک نشون دهنده ی وضعیت طرح رو میخواد
من که نرفتم هنوز
چیو باید بفرسنم؟؟؟؟

فعلا برا اینکه کد رهگیری رو بگیرم همون فرم 4 رو اینحام فرستادم چون تاریخ فارغ التحصیلیمم توشه

تورو خدا بگین چکار باید بکنم؟؟؟؟؟ همون فرم 4 رو اینجام فرستادم درسته؟؟؟؟ آخه من که ظرح نرفتم مدرک داشته باشم

PMN

New member
سلام
1 سوال
من رشته م مشمول طرحه . . . . تیر 92 فارغ التحصیل شدم . . . الانم توی نوبت طرحم
برای ثبت نام وزارت بهداشت واسه همین وضغیت طرح چندتا گزینه داده مثل : دانشجوی ترم آخرم / تا فلان موقع فارغ التحصیل میشم / هنوز طرح رو شروع نکردم / طرح رو تا فلان تاریخ تموم میکنم یا کلا طرح رو گذروندم و از اینجور چیزا

من زدم هنوز طرح رو شروع نکردم
اما بعدش مدرک نشون دهنده ی وضعیت طرح رو میخواد
من که نرفتم هنوز
چیو باید بفرسنم؟؟؟؟

فعلا برا اینکه کد رهگیری رو بگیرم همون فرم 4 رو اینحام فرستادم چون تاریخ فارغ التحصیلیمم توشه

تورو خدا بگین چکار باید بکنم؟؟؟؟؟ همون فرم 4 رو اینجام فرستادم درسته؟؟؟؟ آخه من که ظرح نرفتم مدرک داشته باشم

فک کنم اون فرمو درست فرستادی نشون میده که بیش از یه سال از فارغ التحصیلیت نگذشته و میتونی شرکت کنی

starp

New member
با سلام و عرض ادب
دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید!!!!!!!
من لیسانس مهندسی شیمی گرایش پتروشیمی رو دارم.بخاطر اینکه ادامه رشته خودم آینده شغلی خوبی رو نداره تصمیم گرفتم آزمون وزارت بهداشت شرکت کنم.آینده کاری رشته انتخابی بسیار برام مهمههه!
اما من نمیدونم چه رشته ای رو انتخاب کنم.میدونم که علاقه به رشته شرط بسیار مهمیه اما آینده کاری برام مهمتره..
حالا سوالم اینه :
1- جلوی بعضی از رشته ها نوشته شده مدرک مهندسی شیمی ، گرایشش رو ننوشته،خواستم بدونم من که گرایشم پتروشیمیه میتونم شرکت کنم یا اینکه باید جلوش گرایشی رو که قبول میکنه رو باید نوشته باشه..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
2-از بین رشته های بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای ،نانو تکنولوژی کدام بهتره و آینده شغلیه خوبی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا سریع راهنمایی کنید چون من هنوز ثبت نام نکردم...:65d6a5d6s::33::33:

PMN

New member
منظور از عکس 300.400 پیکسل چیه؟ همون 3.4 یا اینکه سایزش 300.400 باشه؟

maxin

Well-known member
منظور از عکس 300.400 پیکسل چیه؟ همون 3.4 یا اینکه سایزش 300.400 باشه؟

عکس3در4.........حجم عکسم همون ک گفته بیشتر نباشه وقتی اسکن می کنی .....البته کافینتا واردن اصن نگرانی نداره.

bioshimi93

New member
عکس3در4.........حجم عکسم همون ک گفته بیشتر نباشه وقتی اسکن می کنی .....البته کافینتا واردن اصن نگرانی نداره.

حجم عکس من زیاده
فکر نکنم مشکلی داشته باشه چون قبول نمیکرد اگه مشکل داشت.

mehrnaz.moradi

New member
سلام ببخشید کسی بعد ثبت نامش عکسو مدارکش پاک نشده؟کافینت ثبت نام کردم الان رفتم ویرایش نه عکس ارسال شده نه اسکن شناسنامه زنگ زدم کافینت میگه سایتش مشکل داشته همه ازین مشکلا پیدا کردن 15تومنم واسه ثبت نام داده بودم میخواستم بدونم این اقای کافینت دروغ میگه یا واقغیته؟مرسی دوستان

21Tir

New member
سلام ببخشید کسی بعد ثبت نامش عکسو مدارکش پاک نشده؟کافینت ثبت نام کردم الان رفتم ویرایش نه عکس ارسال شده نه اسکن شناسنامه زنگ زدم کافینت میگه سایتش مشکل داشته همه ازین مشکلا پیدا کردن 15تومنم واسه ثبت نام داده بودم میخواستم بدونم این اقای کافینت دروغ میگه یا واقغیته؟مرسی دوستان

من خودم خونه ثتنام کردم... همه مدارکم ارسال شده...

Aysel

New member
با سلام و عرض ادب
دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید!!!!!!!
من لیسانس مهندسی شیمی گرایش پتروشیمی رو دارم.بخاطر اینکه ادامه رشته خودم آینده شغلی خوبی رو نداره تصمیم گرفتم آزمون وزارت بهداشت شرکت کنم.آینده کاری رشته انتخابی بسیار برام مهمههه!
اما من نمیدونم چه رشته ای رو انتخاب کنم.میدونم که علاقه به رشته شرط بسیار مهمیه اما آینده کاری برام مهمتره..
حالا سوالم اینه :
1- جلوی بعضی از رشته ها نوشته شده مدرک مهندسی شیمی ، گرایشش رو ننوشته،خواستم بدونم من که گرایشم پتروشیمیه میتونم شرکت کنم یا اینکه باید جلوش گرایشی رو که قبول میکنه رو باید نوشته باشه..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
2-از بین رشته های بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای ،نانو تکنولوژی کدام بهتره و آینده شغلیه خوبی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا سریع راهنمایی کنید چون من هنوز ثبت نام نکردم...:65d6a5d6s::33::33:

اگه کار تو مرکز بهداشت رو دوست داری بهداشت محیط میتونه گزینه مناسبی باشه چون معمولا زودتر جذب میکنن البته میتونی مراکزی مث اب و فاضلاب و ... هم جذب بشی
نانوتکنولوژی جزو رشته های نو پا حساب میشه در مورد اینده شغلیش نمیشه قطعی نظر داد

PMN

New member

دوست عزیز مگه شما بعد ثبت نام پرینت نگرفته بودی؟ تو اون پرینت مدارکت بود؟

mina6228

New member
سلام . دوستان . ببخشید سوالمو اینجا میپرسم .
من بهداشت محیط هستم و طرحم هم اختیاری هستش و طرحمو هم نرفتم و نمیخام برم ، در گواهی موقتم هم 5 سال تعهد خدمت که البته جایی استخدام نیستم .
الان میخام ریز نمرات و مدرک اصلیمو بگیرم . دقیقا مدرک اصلیم کی آماده میشه ؟ و دقیقا باید چه کار کنم برای گرفتنشون ؟
اگر کسی اینها رو گرفته لطفا بهم بگه و راهنماییم کنه. ممنون

biologisst

New member
دوستان سلام.
دوست من توی مدارک ارسالی اش ایراد بوده و باید عکس جدید آپلود میکرد حالا رفته ویرایش هر چی میزنه عکس قبلی پاک نمیشه تا جدیده جایگزین بشه باید چکار کرد شما میدونین؟ امشبم وقتش تموم میشه وای:ph34r-smiley:

mehrnaz.moradi

New member
سلام مرسی دوستای خوبم امروز از صبح فقط کافینت رفتم خونه هم خودم از غروب دارم مدارکمو ارسال میکنم اپلود نمیشن نمیدونم چیکار کنم

ALalEh

New member
من وقتی فایل وضعیت طرحو ارسال میکنم بعدش ادامه رو که میزنم میگه فایل وضعیت طرح ارسال نشده!!!!!

وای دوستان لطفا کمک سلام من مسافرت بودم مدارکم همراهم نبودم جای اونها عکس سفید گذاشتم حالا که می رم قبلیا رو حذف کنم جدید بزارم قبلیا پاک نمی شن. جدیدا اپلود می شن اما قبلیا همچنان سرجاشونه جایگزینی صورت نمی گیره می خواستم محل آزمونمم تغییربدم میره تاثبت نهایی اما صفحه بعد که بره پرینت ومشاهده کنم نمیره
وقتیم میرم پرینت فرم ثبت ناممو ببینم همون قبلیان کسی نیست بگه چرا؟؟ من خیلی استرس دارم آیا شما نمی دونید سوالاتوباید ازکی پرسید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وای دارم سکته می کنم دیشب تاصبح خوابم نبرده تاالان پای ویرایشم نمیشه که نمیشه نمی دونم آیا همینطوری ارسال میشن یا باید حتما جایگزین بشن؟

بالا