ثبت نام کارشناسی ارشد (وزارت علوم،وزارت بهداشت،آزاد) هر سوال داری بپرس

Question

New member
با سلام و احترام

من دفترچه راهنما را بطور کامل مطالعه نمودم، طبق دفترچه راهنما فرزندان جانبازان 25% و بالاتر نیازی به کد ایثارگری ندارن.
اما در هنگام ثبت نام وقتی نوع سهمیه فرزند جانباز 25درصد و بالاتر انتخاب میشد کد ایثارگری هم درخواست میکند.حتی در سایت ایثار هم اطلاعیه زدن نیازی به کد نیست. پس چرا خطا میگیرد؟
و گزینه ای میاید مبنی بر انتخاب فایل اسکن مدرکی که نشاندهنده ی استفاده از سهمیه رزمندگان باشد.
من متوجه نشدم، قسمت کد ایثارگری عدد 0 گذاشتم تا اجازه بده به مرحله بعدی بروم.
و قسمت مدرک هم اسکن کارت جانبازی پدرم را وارد کردم.
خواستم بدونم این عمل درست بوده یا خیر.

ممنون میشم اگر پاسخ بدهید تا من هرچه سریعتر نسبت به اصلاح این موارد اقدام نمایم.

با سپاس فراوان

Question

New member

سلام
- نه جدا اسکن کنید چون جدا ازتون میخوان
- فرم شماره 3 برای کساییه که وزارت بهداشت نیستند
شما باید فرم شماره دو رو پر کنید

یه سوال برام پیش اومد .
من رشته ارشد مهندسی پزشکی و میخوام شرکت کنم.
مقطع قبلیم و زدم کارشناسی و مهندسی پزشکی.
من کاردانی نبودم، الان کار من اشتباه بوده باید ویرایش کنم؟لازم نبوده پرش کنم؟

راستی من 23صفحه کامل این تاپیک را مطالعه کردم و قسمت سوالات رایج هم رفتم و دفترچه هم مطالعه کردم. اما جواب سوال این پست و پست قبلیم را نگرفتم. ممنون میشم پاسخ سواللاتم را اگر میدانین، بدهید. حتی سوالم را از طریق ایمیل arshad93@sanjeshp.ir خواستم بپرسم اما گویا این ایمیل اشتباهه چون پیام خطا داد و من هم با یاهو هم جیمیل امتحان کردم.بنابراین در آخر مزاحم تالار گفتمان اینجا شدم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

bioshimi93

New member
سلام
من مقطع قبلی رو زدم کارشناسی و رشته فعلی رو برای رشته قبلی زدم
فکر می کنم منظورش از مقطع قبلی همین الان هست که چی میخونی چون اینطوری درست تره به نظرم

Question

New member
سلام
من مقطع قبلی رو زدم کارشناسی و رشته فعلی رو برای رشته قبلی زدم
فکر می کنم منظورش از مقطع قبلی همین الان هست که چی میخونی چون اینطوری درست تره به نظرم

سپاسگزارم.

در یکی از پست های این تاپیک خواندم که سوالشون و بصورت ایمیل از مرکز سنجش پرسیدن. در خود سایت aershad93@sanjeshp.irمعرفی شده که اشتباه هست . میخواستم بدونم شما میدونین این "سوالات رایج " چگونه و از طریق چه ایمیلی از سازمان سنجش پرسیده میشه؟

bioshimi93

New member
سپاسگزارم.

در یکی از پست های این تاپیک خواندم که سوالشون و بصورت ایمیل از مرکز سنجش پرسیدن. در خود سایت aershad93@sanjeshp.irمعرفی شده که اشتباه هست . میخواستم بدونم شما میدونین این "سوالات رایج " چگونه و از طریق چه ایمیلی از سازمان سنجش پرسیده میشه؟

خواهش می کنم
تو همون سایت سنجش یک سری سوال و جواب گذاشته به اسم سوالات رایج اونجا جواب بیشتر سوالاتونو میتونید ببینید.اگر در سایت نبود باید از طریق ایمیل سوال کنید.
لینک سوالات رایج
http://sanjeshp.ir/arshad_93/pages/Et_921119.html

sadlove

New member
سلام خوبید خوشید خسته نباشید
یه سوال من سال قبل واسه ارشد ثبت نام کردم در حال خدمت بودم الان خدمتم تموم شده با کسر یعنی 15 ماه خدمت کردم باید برم طرح 9 ماه الان میتونم واسه ارشد ثبت نام کنم
رشتم علوم ازمایشگاهی
مهلتش تا کیه

یعنی من امسال نمیتونم شرکت کنم اخه خدمت بودم فرقی نمیکنه؟ دقیقشو از کجا میتونم بپرسم من حین طرح شرکت نکردم میخوام طرح برم دو ماه میوموندم معافیت از طرح میدادند اشتباه کردم؟

sadlove

New member
طبق ماده 1- بند3 شرايط اختصاصي، مشمولان طرح نيروي انساني فارغ التحصيل در يكي از رشته هاي مورد نياز وزارت بهداشت در فرصت يكساله بعد از فراغت از تحصيل، فقط يكبار مي توانند در آزمون ورودي كارشناسي ارشد شركت نمايند.
تا 3 اسفند...

اخه خدمت بودم این تفاوتی نمیکنه حین خدمت میشه ده بار شرکت کرد
من فارغ التحصیل 91 بودم
طرح نرفتم تازه میخوام برم
بازم نمیشه شرکت کنم
از کجا دقیقشو میشه پرسید؟

Question

New member
خواهش می کنم
تو همون سایت سنجش یک سری سوال و جواب گذاشته به اسم سوالات رایج اونجا جواب بیشتر سوالاتونو میتونید ببینید.اگر در سایت نبود باید از طریق ایمیل سوال کنید.
لینک سوالات رایج
سوالات رایج آزمون كارشناسي ارشد رشته هاي گروه پزشكي سال 93

بله در پست قبل هم عرض کردم این سوالات و خواندم، و لینکی هم که گذاشتن arshad 93@sanjeshp. Irکه در این لینکی که دادین نذاشتن من این ایمیل و در سایت علوم پزشکی دیدم که دقیقا همین سوالات و گذاشته بودن و گفته بودن سوالاتونو و میتونین از ایمیلی که بالا نوشتم بپرسین. اما متاسفانه موقع ازسال ایمیل پیغام خطا میده.

melodi1991

New member
ببخشید که باز هم سوالم رو تکرار میکنم ولی واقعا نگرانم ک باید فرم 4 رو هم بگیرم یا نه؟ مدرک موقتم یک ماه دیگه اعتبار داره؟

آخرین ویرایش:

Question

New member
ببخشید که باز هم سوالم رو تکرار میکنم ولی واقعا نگرانم ک باید فرم 4 رو هم بگیرم یا نه؟ مدرک موقتم یک ماه دیگه اعتبار داره؟

با سلام
چقد جالبه که این همه فرم شماره چهار مورد سوال قرار میگیره.

من کاربر عادی هستم اما هم برای مدک موقت اقدام کردم هم فرم شماره چهار، از یکی از سال بالایی هامم شنیدم مدرک موقت بدرد وزارت بهداشت نمیخوره.
و دردسر گرفتنشم زیاده.

گرفتن فرم شمارخ چهار خیلی راحته و فقط یه مهر و امضا لازم داره جمعا نیم ساعت هم کار نداشت. اگه دانشگاهتون در شهر محل زندگیتون هست اقدام کنین زیاد وفت گیر نیست خیالتون هم راحتره.

nafasn

New member
سلام
بچه چرا تو فرم ثبت نام دوبار رشته تحصیلی مقطع قبلی رو خواسته؟
بعد من که الان فارغ کارشناسیم یعن کارشناسی رو بزنم؟

آسمون

New member
سلام بچه ها کسی هست زود جواب بده؟؟
من تابستون فارغ التحصصیل شدم و درخاست طرح دادم اما فعلا تو نوبتم و اصلا قصد ندارم نوبتم رسید هم برم.
وضعیت طرح رو باید چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟
به عنوان مدرک وضعیت طرح چی بذارم؟؟؟

bioshimi93

New member
سلام
بچه چرا تو فرم ثبت نام دوبار رشته تحصیلی مقطع قبلی رو خواسته؟
بعد من که الان فارغ کارشناسیم یعن کارشناسی رو بزنم؟

سلام
2بار نخواسته اگه بری تو سایت ثبت نام متوجه میشی یکبار خواسته شما که کارشناسی هستی همون رشته کارشناسی رو بذار اگه مدرک کاردانی هم داشتی خودش سوال داره چندتا پایین تر که باید مدرک کاردانی بفرستی

melodi1991

New member
با سلام
چقد جالبه که این همه فرم شماره چهار مورد سوال قرار میگیره.

من کاربر عادی هستم اما هم برای مدک موقت اقدام کردم هم فرم شماره چهار، از یکی از سال بالایی هامم شنیدم مدرک موقت بدرد وزارت بهداشت نمیخوره.
و دردسر گرفتنشم زیاده.

گرفتن فرم شمارخ چهار خیلی راحته و فقط یه مهر و امضا لازم داره جمعا نیم ساعت هم کار نداشت. اگه دانشگاهتون در شهر محل زندگیتون هست اقدام کنین زیاد وفت گیر نیست خیالتون هم راحتره.
مرسی از راهنماییتون دوست عزیز موفق باشید :rose:

karshenasgh

New member
دوستان! اگر سؤالی دارین که کمی پیچیده هست و اینجا به جواب قطعی نمی رسید، بهتر هست از طریق آدرس ایمیل ها و شماره های زیر مستقیما با خود مرکز سنجش پزشکی ارتباط برقرار کنید و ان شاءالله از این طریق به سؤالات و ابهامات شما جواب داده میشه:

تلفنخونه مرکز سنجش پزشکی:
88363560-88363580
داخلی 3317 میشه واحد کارشناسی ارشد مرکز سنجش

اینم فکر کنم شماره مستقیم واحد کارشناسی ارشد باشه:
81453117

اینم شماره پیامک هست:
02188363600

ایمیل ها:
info@sanjeshp.ir
Arshad93@sanjeshp.ir

موفق باشید...

آخرین ویرایش:

sepideeee

New member
آقا یکی کمکم کنه
تو ثبت نام وزارت بهداشت هر چقد صفه ی اول شناسنامه رو اسکنشو ارسال می کنم ... وقتی ثبت می شه عکس صفحه ی اول شناسنامه ام ثبت نمیشه چرا ؟؟

bioshimi93

New member
آقا یکی کمکم کنه
تو ثبت نام وزارت بهداشت هر چقد صفه ی اول شناسنامه رو اسکنشو ارسال می کنم ... وقتی ثبت می شه عکس صفحه ی اول شناسنامه ام ثبت نمیشه چرا ؟؟

چرا ثبت نمیشه؟گزینه ارسال رو میزنی؟شاید سایزش بزرگه باید 100-300 باشه
اندازشو کوچیکتر کن ارسال میشه

sepideeee

New member
چرا ثبت نمیشه؟گزینه ارسال رو میزنی؟شاید سایزش بزرگه باید 100-300 باشه
اندازشو کوچیکتر کن ارسال میشه

همه چیش درسته .. ارسال هم میشه .. ولی جزو مدارک اخری که باید پرینت گرفته بشه نیست ... نمی دونم چیکار کنم
راستی مرسی بابت پی گیری

آسمون

New member
همه چیش درسته .. ارسال هم میشه .. ولی جزو مدارک اخری که باید پرینت گرفته بشه نیست ... نمی دونم چیکار کنم
راستی مرسی بابت پی گیری

سپیده جون شما ثبت نهایی روبزن بعدش دوباره برو ویرایش اطلاعات...واون مدارکی ثبت نشده رو دوباره ارسال کن.امروز یکی از دوستام همین مشکل رو داشت این کارو کردم واسش درست شد.

sepideeee

New member
سپیده جون شما ثبت نهایی روبزن بعدش دوباره برو ویرایش اطلاعات...واون مدارکی ثبت نشده رو دوباره ارسال کن.امروز یکی از دوستام همین مشکل رو داشت این کارو کردم واسش درست شد.
یه بار ثبت کردم ... یه بار هم ویرایش کردم ... ارسال می شه هیچ خطایی هم نمی ده .. اخرش هم نمی گه که این مدرک کمه .. ولی جزو مدارکی که ارسال کردیم اخرش نیست :( حتی چند بار هم از قسمت تکمیل مدارک دوباره فرستادم ... فقط گزینه ی صفحه ی اول شناسنامه اینجوریه ها

بالا