ثبت نام کارشناسی ارشد (وزارت علوم،وزارت بهداشت،آزاد) هر سوال داری بپرس

بروسلی

New member
سلام رفیقا
اگه علوم بدیم و بعد قبول بشیم میتونیم بهداشت هم بدیم واگه تو بهداشت قبول شدیم میتونیم از علوم بیایم بیرون یا خارج بشیم؟؟؟

love virology

New member
سلام رفیقا
اگه علوم بدیم و بعد قبول بشیم میتونیم بهداشت هم بدیم واگه تو بهداشت قبول شدیم میتونیم از علوم بیایم بیرون یا خارج بشیم؟؟؟

علوم با بهداشت هیچ تداخلی ندارن / دوست من بیوتک تهران علوم و بیوتک اصفهان بهداشت قبول شد همزمان / رفت بیوتک بهداشت / پس هیچ ربطی بهم ندارن این دو

setareh4

New member
سلام
من روز اخر نتونستم ثبت نام کنم....کسی میدونه تکلیف پولم چی میشه؟اخه پول دادم ولی سایت شلوغ بود ثبت نام کامل نشد

ساحل

New member
سلام
من روز اخر نتونستم ثبت نام کنم....کسی میدونه تکلیف پولم چی میشه؟اخه پول دادم ولی سایت شلوغ بود ثبت نام کامل نشد

درسته که مهلت تموم شده ولی فعلا لینک ثبت نام فعاله، میشه ثبت نام کرد، دیروز مهلت ثبت نام تموم شد ولی منم امروز ثبت نام کردم و کد رهگیری رو گرفتم، شما که هزینه رو پرداخت کردی تا لینک فعاله اقدام کن

New member
دوستان من کنکور وزارت بهداشت شرکت کردم و طرح ندارم و جز طرح نمیباشم رو انتخاب کردم

گزینش بعدش که تو عکس هم مشخصه نوشته وضعیت طرح نیروی انسانی. خب من که شرکت نکردم کلا چیزی رو انتخاب نکنم یا گزینه اخر که زده "دانشجوی ترم اخر می باشم و بعد از روز برگزاری ازمون فارغ میشم" رو انتخاب کنم؟

لطفا کسایی که شرکت کردن راهنمایی کنن. تا اخر شب وقت هست برای ویرایش ... ممنون

92192025604542840746.png

New member
کسی نیست جواب بده واقعا؟
جالبه لینک ویرایش و ثبت نام هنوز فعاله

love virology

New member
درسته اصلا نباید طرح بزنید همون نمیباشد کافیه / گزینه های دیگه برای دوستان که طرح دارند هست

Immunity

Well-known member
سلام دوستان من هرچی تلاش میکنم توسایت سنجش پ میزنه کدرهگیری اشتباه است!!کسی از دوستان دلیل رو میدونه!؟:smiliess (15):

eeeeeeehsan

New member
سلام دوستان من هرچی تلاش میکنم توسایت سنجش پ میزنه کدرهگیری اشتباه است!!کسی از دوستان دلیل رو میدونه!؟:smiliess (15):
برای ارتباط با مرکز سنجش آموزش پزشکی با شماره های 81452808 - 81452574 - 81452575 تماس و یا با آدرس info@sanjeshp.ir مکاتبه نمایید.

احتمالن کدت رو اشتباه وارد می کنی.
از طریق گزینه 4م فراموشی کد رهگیری می تونی کدت رو دوباره درخواست کنی.

خبرش رو بهم بده.

بالا