ثبت نام دانشگاه

nasimebaran15

New member
تو ارسال مدارک لازمه فقط ستاره دارا رو ارسال کنیم؟؟؟
دانشنامه يا گواهينامه موقت دوره كارشناسي و يا مدرك معتبري كه نمايانگر فراغت از تصحيل باشد (جهت دانشجويان ترم آخر ارائه گواهي مبني بر فراغت از تحصيل تا تاريخ 31/6/90) که ستاره نداره چی میشه؟

مدرک فراغت از از تحصیل رو باید اسکن کنی و بفرستی.. احتمالا اینکه ستاره دار نیست برای کسانی هست که مدرکشون حاضر نیست..

تا جایی که من میدونم مزایایی نداره معمولا استعداد درخشان براشون مهم نیست بیشتر رتبه کنکورو قبول دارن چون میدونن بچه هایی که خودشون کنکور دادن به طبع باسوادترن در ضمن خیالت راحت شما آزادی
رفته بودم یونی من با استعداد درخشانمون بودیم ولی همش من رو تحویل می گرفتن
تازه این که دانشجوی خودشون بود...
حالا یکی خودش رتبه شده باشه و همزمان استعداد هم باشه که بهتره. به نظرم باید از دانشگاه خودمون و دانشگاه تهران حتما بپرسیم و مطمئن بشیم.بعد فرم ثبت نامو پر کنیم.من قسمت سهمیه رو خالی گذاشتم.احتمال رتبه شدنم زیاده چون نمره خودم بالاس ولی همه استادا میگن سهمیه استعداد خوبه.حداقلش اینه که واحدای عمومیت کمتره و همشم میتونی غیرحضوری بگذرونی.این توی آیین نامس و نمیتونن ازش سر پیچی کنن.

آخرین ویرایش:

biochem

New member
بچه ها این تعهد محضری انگاری اونقدرام حیاتی نیس. یکی از دوستام تهران میخونه میگفت با این که 2 ترم خونده هنوز نداده

بازم واسه اطمینان صبح زنگ میزنم و راجع به تعهد محضری میپرسم. چون من نه خوابگاه میخوام و نه وام. نتیجه رو بهتون خبر میدم.

8521413

New member
سلام بچه ها...
بذارین من راز موفقیتم رد در امر ثبت نام خدمتتون عرض کنم!!!
من هر مدرکی که پیدا کردم و دستم رسید... چه ستاره دار... چه بی ستاره... همشو اسکن کردم فرستادم... گفتم هر کدوم به دردتون می خوره برداربن... هر کدوم هم به دردتون نمی خوره بندازین دور!!!

سلام بچه ها...
بذارین من راز موفقیتم رد در امر ثبت نام خدمتتون عرض کنم!!!
من هر مدرکی که پیدا کردم و دستم رسید... چه ستاره دار... چه بی ستاره... همشو اسکن کردم فرستادم... گفتم هر کدوم به دردتون می خوره برداربن... هر کدوم هم به دردتون نمی خوره بندازین دور!!!
آفرین بهترین کارو کردی.کار از محکم کاری عیب نمیکنه.:riz277:

vv1990

New member
بچه ها من هنوز برای معافیت تحصیلی اقدام نکرده ام،در اطلاعات شناسنامه ای باید وضعیت نظام وظیفه رو فارغ التحصیل مشمول سال جاری بزنم یا معافیت تحصیلی؟ با توجه به این که تو فرم اسکن ثبت نام فقط فارغ التحصیل مشمول اسل جاری هست نه معافیت تحصیلی

vb2

New member
اونها استعداد درخشان بدون آزمون هستن. من خودم استعداد با آزمون بودم.نمره خودم بالا بود و با سهمیه آزاد قبول شدم اما دانشگاهم اسممو فرستاده بود برای سنجش.سال اولم هم بود.موقع ثبت نام نمیدونستم جزء استعداد شدم و با سهمیه آزاد ثبت نام کردم.حالا توی فرمهای دانشگاه 2 تا گزینه هست که شک کردم کدومو بزنم:
1. آزاد
2. آزاد بر اساس آیین نامه استعداد درخشان
گزینه های دیگه ای هم برای کسایی هست که بخاطر سهمیه و بصورت مازاد قبول شدن
مثلا نوشته مازاد بر اساس آئین نامه استعداد درخشان.
سوال اینه که اگه استعداد درخشانی با سهمیه آزاد قبول شه باید بزنه آزاد بر اساس آئین نامه استعداد؟؟؟؟؟؟
دقیقا مهتاب منم نمرم بالا بود میدونم با نمره خودم قبولب شدم اطلاعی هم از سهمیه نداشتم آزاد ثبت نام کرد دانشگاه مرداد بهم زنگ زد
حالا هم هرچی زنگ میزنم بوق قطع خط میزنه

vb2

New member
بله فرم تعهد محضری باید اسکن بشه ، فرم گزینش هم گویا یک صفحه اش باید اسکن بشه(صفحه اول) و صفحه دیگه رو نمی خواد ، ولی من خودم هر دو رو اسکن کردم فرستادم،برای فرم محضر ، البته نه اون فرمی که توی سایته ،فرمی که محضر بهت میده باید اسکن کنی

مرسی منم رفتم گرفتم فرم محضرو نیم ساعت طول کشید هزینه هم 10 تومن بود
یه فرم تایپ کرده خودشون با مهر محضرو امضاشونو اینا دادن

اینو باید اسکن کنیم نه فرم سایتو.فرم سایت فقط واسه اینه که محضر داره از روش متن رو بنوی
سه .

biochem

New member
بچه ها برای من که پیغام اومد: با سلام و ضمن تبريك، ثبت نام شما مورد تاييد است.
خیالم راحت شد. البته هنوز از شماره دانشجویی خبری نیست

mastaneh

New member
بچه ها من زنگ زدم، گفت فرم تعهد محضری اصلاً برای این مرحله لازم نیست، مربوط به امور خوابگاهاس، فقط مدارکی که تو اطلاعیه صفحه اوله اسکن کنین بفرستین.

farid

New member
سلام.پس این فرم تعهد محضری کجای سایته بچه ها؟دیونه شدم:wacsmiley:

biochem

New member
بعد از اینکه مشخصاتتو وارد کردی برو تو سربرگ مدارک. اونجاست

farid

New member
بچه ها فرم تعهد محضری کجاست توروخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخدااااااااااااااا؟:wacsmiley:

بالا