ثبت نام دانشگاه

microb2012

New member
سلام به همه. خواهشا هر کی می تونه منو راهنمایی کنه! من همزمان رشته ی زیست شناسی سلولی و مولکولی گرایش میکروبیولوژی وزارت علوم در دانشگاه شهید بهشتی و هم میکروب شناسی پزشکی وزارت بهداشت دانشگاه قزوین قبول شدم. من لیسانسم رو دانشگاه آزاد نه چندان خوبی تحصیل کردم و همیشه دوست داشتم ارشد جبران کنم الان با اینکه خیلی پرسوجو کردم اکثرا میگن بهداشت بهتره! اما واسه بهداشت کم خوندم که قروبن قبول شدم اگه تهران بود حتما بهداشت رو انتخاب میکردم اما هنوز نتونستم تصمیم درستی بگیرم که کدام رو برم؟ زمان ثبت نام هم داره سپری میشه! به هر دو هم علاقه دارم. کمکم کنید بچه ها!!!! ممنون :wacsmiley:

biochem

New member
بهداشت از این لحاظ که بعدا در زمینه کار کمتر به مشکل برمیخوری خوبه ولی از طرفی شهید بهشتی هم دانشگاه خوبیه. چرا با یه مشاور صحبت نمیکنی؟ از اینایی که تو موسسه های مختلف هستن

YekRaha

New member
خوشبختانه ثبت نام منم تایید شد...
من فرم گزینش رو اسکن نکردم...

TUMS

Well-known member

خوب سلام به بچه های گل:auizz3ffy9vla57584x
منم شب ثبت نام میکنم
هر چی مدرک دارم را اسکن میکنم:mad_majidonline:و واسه شون میسندم:sad:
دیگه بهانه ای نیارن
راستی من که ترم آخری بودم باید همون برگه فارغ التحصیلی را اسکن کنم دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟

A_F_A

New member
من که فقط نظام وظیفه نوشته ثبت نام بلامانع و باقی در دست بررسی هست!!

vb2

New member
منم الان ثبت نام کردم

تا ببینم کی پیغام گرامی تشریف میاره رواننیم کرد از صبح درگیرم :mad_majidonline:

vb2

New member
والا خیلی سخت بودددددددددد دیگه آخراش سردرد گرفته بودممممممممممممممممم:smilies-azardl (12)

پرستاری86

New member
منم برام پیام دادن ثبت نام انجام شد
فقط یه مدرکم مشکل داشت گفت داخل تعهد محضری شماره تلفن ضامن بنویس دوباره اسکن کن.

8521413

New member
منم برام پیام دادن ثبت نام انجام شد
فقط یه مدرکم مشکل داشت گفت داخل تعهد محضری شماره تلفن ضامن بنویس دوباره اسکن کن.

آی آی آی...
به من هم دقیقا همین گیر رودادن...
سه تا پیام بررسی واسم فرستادن....
دوتاش نوشتن ثبت نام مورد تایید است... اما پیامی که از امور دانشجویی اومده بود... نوشته بودن... باید شماره موبایل ضامن رو کناره نویسی کنم... دوباره اسکن کنم... من هم که حوصله اسکن دوباره رو نداشتم... با فوتوشاپ حلش کردم... امیدوارم دیگه گیر ندن که چرا با فوتوشاپ هست!!!

fateme1990

New member
بچه ها فکر کنم کلاسها از 25 شهریور شروع میشه.
برنامه اموزشی دانشگاهو زدن هرچند مال رشته ما باز نمیشه ولی من ارشد پرستاری رو نگاه کردم نوشته بود شروع دوره از 25/6/91.

خودتون یه نگاهی بندازین. اینم لینکش:

دانشكده پرستاري و مامايي دانشگاه علوم پزشکی تهران ] -دفتر برنامه ریزی- برنامه نیمسال اول 92-91]

fateme1990

New member
البته شاید برا ترم 1یا نباشه ولی من سر درنیاوردم:wacsmiley: چون فقط درسا رو نوشته و اینگه گروه چندم اون رشته و مقطعن. شما ها ام ببینین کسی سردراورد بگه بقیه ام بدونن:smiliess (8):

8521413

New member
البته شاید برا ترم 1یا نباشه ولی من سر درنیاوردم:wacsmiley: چون فقط درسا رو نوشته و اینگه گروه چندم اون رشته و مقطعن. شما ها ام ببینین کسی سردراورد بگه بقیه ام بدونن:smiliess (8):

این مطلب برای ترم یکی ها نیست...
ما تازه اول دوم مهر باید بریم واسه انتخاب واحد و تکمیل ثبت نام...

بالا