ثبت نام دانشگاه

میخک

New member
بچه ها تعهد محضری

فرم تو سایتو اسکن کنیم یل نامه محضرو؟؟؟

اگه نامه محضرو پس اون فرمه که تو سایته چی؟؟

فرم رو می بری محضر دیگه
پدرتون هم می تونن ضامن شن اگه فیش حقوق داشته باشن یعنی کارمند باشن.

میخک

New member
سلام دوستان... من فعلا نیازی به تسهیلات رفاهی و خوابگاه ندارم! لازمه این فرم تعهد محضری رو پر کنم؟
اگه زنگ بزنی می گن پر کن
ولی اگه وام و خوابگاه نگیری هیچ جا ازت نمی خوان
من خودم لیسانس تهران بودم می دونم اینارو.
ولی می گن واجبه هرچند ستاره نداره

fateme1990

New member
ویدا تو آزادی...
اگه این جوری بود که استعداد درخشانی ها تا ابد انقدر کنکور می دادن و انقدر از سهمیه شون استفاده می کردن تا فقط استعداد درخشانی ها قبول شن!و دیگر هیچ
فقط سال اول می شه چه استفاده کنی چه استفاده نکنی
همون پارسال که دانشگاتون دیر اقدام کرد.استعداد درخشانی بودی. الان دیگه به سلامتی خودت آزاد قبول شدی.

به نظر منم ویدا ازاده. چون استعدادی ها موقع نتیجه کنکور تو نتایج ازمون براشون مینویسه مردود ولی تو نتایج استعداد مینویسه قبول شدن.

sangre

New member
تو ارسال مدارک لازمه فقط ستاره دارا رو ارسال کنیم؟؟؟
دانشنامه يا گواهينامه موقت دوره كارشناسي و يا مدرك معتبري كه نمايانگر فراغت از تصحيل باشد (جهت دانشجويان ترم آخر ارائه گواهي مبني بر فراغت از تحصيل تا تاريخ 31/6/90) که ستاره نداره چی میشه؟

vb2

New member
بچه ها حرفای میخک از همه مستند تره هاااااااااااااااا چون اونجا خونده کارشناسیشم

میگم میخک من 10% بودمااااااا واسه معدل نمره خودم 300 بود میدونم با نمره خودمم قبول شدم

fateme1990

New member
ویدا ازاد بزنی بهتره. ها.
اخه استعدادی ها تو بعضی دانشگاه ها حق انتخاب گرایش ندارن. دانشگاه هر گرایشی رو که خالی داشته باشه میذاره برا استعدادی ها. پارسال دوست من همین مشکلو داشت
داشتن مجبورش میکردن بره گرایش بهداشت

fateme1990

New member
موقعی که نتیجتو نگاه کردی تو قسمت نتایج ازمون نوشته بود قبول تهران؟؟؟
اگه تو اون نوشته که قبول ازادی.
خوب سهمیه معدلتو میشه بعدا استفاده کنی برا استخدام تو دانشگه.

vb2

New member
آره تو نتایج آزمون قبول تهران بودم واست اس دادم برو ببینش

آخرین ویرایش:

میخک

New member
ااااااااااااااااااااااااااا جدااااااااااااااا؟؟

خودمم دوس ندارم والا

هر کی یه جیزی میگه بعضی ها میگن بزن بعدا یه مزایایی داره الانم اینو تو میگی

از یه طرفم دوس ندارم سهمیه ای به چشم بیام
تا جایی که من میدونم مزایایی نداره معمولا استعداد درخشان براشون مهم نیست بیشتر رتبه کنکورو قبول دارن چون میدونن بچه هایی که خودشون کنکور دادن به طبع باسوادترن در ضمن خیالت راحت شما آزادی
رفته بودم یونی من با استعداد درخشانمون بودیم ولی همش من رو تحویل می گرفتن
تازه این که دانشجوی خودشون بود...

آخرین ویرایش:

fateme1990

New member
آره تو نتایج آزمون قبول تهران بودم واست اس دادم برو ببینش

اره دیدم ازاااااااااااااااااااااااااااااادی
میخک راست میگه دقیقا منم با استعدادمون رفته بودم برا کارای فارغ التحصیلی همه به من میگفتن شیرینی بده!!!!!!!!!!!1 انگار اون قبول نشده طفلی

vb2

New member
پس آزاد میزنم مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییی

marava

New member
اینجوری که من پرس و جو کردم میگن هم میتونه کارمند باشه هم غیر کارمند
حالا اگر کسی زنگ زد به بقییه هم خبر بده!!!!:black_eyed:

ضامن شغل آزاد هم ميشه چون تو فرم نوشته براي مشخصات ضامن شماره پروانه كسب.

TUMS

Well-known member
خوب حالا باید فردا یه ض آ م ن پیدا کنیم
:p7977cujr38iyymsu8:
تا بریم دانشگاه پوستمون کنده است

ویدا تو آزادی...
اگه این جوری بود که استعداد درخشانی ها تا ابد انقدر کنکور می دادن و انقدر از سهمیه شون استفاده می کردن تا فقط استعداد درخشانی ها قبول شن!و دیگر هیچ
فقط سال اول می شه چه استفاده کنی چه استفاده نکنی
همون پارسال که دانشگاتون دیر اقدام کرد.استعداد درخشانی بودی. الان دیگه به سلامتی خودت آزاد قبول شدی.
سلام.اگه سال قبل استفاده کرده و قبول نشده بله آزاده.ولی اگه کسی سال اول استفاده نکنه و قبول نشه میتونه سال بعد استفاده کنه. واحد استعداد بهشتی پارسال یادش رفته بوده اسم 2 نفر رو بفرسته سنجش.یکی با آزمون و یکی بدون آزمون بود. چون از سهمیشون استفاده نکرده بودن و قبول نشده بودن امسال براشون فرستادن و هر دو قبول شدن.

nasimebaran15

New member
سلام فرم تعهد محضری رو نامه محضرو اسکن کردید؟؟فرمی که تو سایته چی؟؟؟
فرم گزینش چی؟؟
بله فرم تعهد محضری باید اسکن بشه ، فرم گزینش هم گویا یک صفحه اش باید اسکن بشه(صفحه اول) و صفحه دیگه رو نمی خواد ، ولی من خودم هر دو رو اسکن کردم فرستادم،برای فرم محضر ، البته نه اون فرمی که توی سایته ،فرمی که محضر بهت میده باید اسکن کنی.

آخرین ویرایش:
به نظر منم ویدا ازاده. چون استعدادی ها موقع نتیجه کنکور تو نتایج ازمون براشون مینویسه مردود ولی تو نتایج استعداد مینویسه قبول شدن.
اونها استعداد درخشان بدون آزمون هستن. من خودم استعداد با آزمون بودم.نمره خودم بالا بود و با سهمیه آزاد قبول شدم اما دانشگاهم اسممو فرستاده بود برای سنجش.سال اولم هم بود.موقع ثبت نام نمیدونستم جزء استعداد شدم و با سهمیه آزاد ثبت نام کردم.حالا توی فرمهای دانشگاه 2 تا گزینه هست که شک کردم کدومو بزنم:
1. آزاد
2. آزاد بر اساس آیین نامه استعداد درخشان
گزینه های دیگه ای هم برای کسایی هست که بخاطر سهمیه و بصورت مازاد قبول شدن
مثلا نوشته مازاد بر اساس آئین نامه استعداد درخشان.
سوال اینه که اگه استعداد درخشانی با سهمیه آزاد قبول شه باید بزنه آزاد بر اساس آئین نامه استعداد؟؟؟؟؟؟

بالا