ثبت نام دانشگاه

soleil

New member
یعنی هرچی تو فرم سایت راجب مشخصات وشرایط وتعهدات نوشته شده تو فرم محضر باشه تایپ محضر اشتباه نباشه.

vb2

New member
آهااااااااا واسه کارشناسی گرفتم یه بار یعنی اونا همون فرم محضری که از سایت گرفتیمو باید تایپ کنن و به صورت یه نامه به ما بدن که اسکن کنیم؟

soleil

New member
اره تهران.من فقط مشکل محضر داشتم که تایپشون اشتباه شده بود فرم محضریم افتاد واسه شنبه.

sangre

New member
تا اونجایی که من میدونم مینویسم

1- تكميل فرمهاي ثبت نامي که شامل
تكميل فرم گزينش -تكميل فرم تعهد -فرم ثبت نامي -فرم انتخاب محل تحصيل
2-كارت ملي (پشت و رو)
3-صفحه اول شناسنامه ( صفحه آخر درصورت داشتن توضيحات)
4- مدرك نشان دهنده وضعيت نظام وظيفه-مثلآ من که ترم آخر بودم باید چه مدرکی بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
5- عكس 4×3
6- دانشنامه يا گواهينامه موقت دوره كارشناسي و يا مدرك معتبري كه نمايانگر فراغت از تصحيل باشد (جهت دانشجويان ترم آخر ارائه گواهي مبني بر فراغت از تحصيل تا تاريخ 31 شهريور ماه 1391)
من که ترم آخر بودم همون مدرکی تصفیه حساب فک کنم باشه:thanks:
7- گواهي پايان طرح يا معافيت از طرح براي فارغ التحصيلان رشته هاي پزشكي ، دندانپزشكي ، داروسازي -که شامل ما نمیشه:thanks:
8-گواهي پايان طرح يا معافيت از طرح و يا هر مدركي كه نشاندهنده وضعيت طرح باشد براي فارغ التحصيلان رشته هاي پرستاري، اتاق عمل، هوشبري، راديولوژي، علوم آزمايشگاهي، فوريتهاي پزشكي، پرستاري دندانپزشكي و بهداشت دهان(فارغ التحصيلان قبل از تاريخ 31 خرداد 1391) -اینم شامل ترم آخریها از جمله من نمیشه:thanks:
9- گواهي پايان يا معافيت از طرح براي ساير رشته ها درصورت گذرانده شدن-اینم شامل ما نمیشه
10- مدرك نشان دهنده استفاده از سهميه رزمندگان-اینم شامل ما که نمیشه
از اتباع خارجی هم که نیستیم!!!!!!!!

ایمونو جان این بند 8 که گفته موبوط به همه رشته هاس یا فقط بهداشت دهانه!؟؟
من یه ماهه طرحمو شروع کردم .من باید وضیت طرح بدم یا نه؟

vb2

New member
اره تهران.من فقط مشکل محضر داشتم که تایپشون اشتباه شده بود فرم محضریم افتاد واسه شنبه.

پس سهیل جان تبریییییییییییییییکککککککککککککککککککککککککککک

پس فقط نامه محضر اسکن؟؟؟فرم سایت نه؟؟

soleil

New member
مرسی منم به شما تبریک میگم.سولیل هستم. بله فقط نامه محضر رو اسکن کن.

vb2

New member
ببخشید اسمتون سخته خووووووووووووووووووووووووو:p7977cujr38iyymsu8:

بازم تبریک :thanks:

soleil

New member
خواهش میکنم .اسمم نیست کلمه فرانسوی به معنای خورشید .منم باز هم بهتو ن تبریک میگم امیدوارم موفق باشید.

TUMS

Well-known member
ایمونو جان این بند 8 که گفته موبوط به همه رشته هاس یا فقط بهداشت دهانه!؟؟
من یه ماهه طرحمو شروع کردم .من باید وضیت طرح بدم یا نه؟
اینجوری که خودش گفته برای رشته هایی که نام برده وضیعیت طرح هم شامل میشه ولی برای سایر رشته ها وضیعیت طرح شامل نمیشه
یعنی اگر شما جز رشته هایی هستین که نام برده باید وضیعیت طرحتون را اعلام کنیین وگرنه نمیخواد
من اینا را از نوشته هاشون فهمیدم:thanks:
به جایی زنگ نزدم
شما جهت اطمینان زنگ بزنید بهتره

vv1990

New member
سلام دوستان... من فعلا نیازی به تسهیلات رفاهی و خوابگاه ندارم! لازمه این فرم تعهد محضری رو پر کنم؟

fateme1990

New member
بچه ها فک کنم باید فرم گرینشم اسک کنیم.
چون تو مدارک ارسالی اهست

sangre

New member
اینجوری که خودش گفته برای رشته هایی که نام برده وضیعیت طرح هم شامل میشه ولی برای سایر رشته ها وضیعیت طرح شامل نمیشه
یعنی اگر شما جز رشته هایی هستین که نام برده باید وضیعیت طرحتون را اعلام کنیین وگرنه نمیخواد
من اینا را از نوشته هاشون فهمیدم:thanks:
به جایی زنگ نزدم
شما جهت اطمینان زنگ بزنید بهتره
tanx منظورم داحل پارانتزه بود!یعنی اینکه اگه بعد خرداد91 فارغ التحصیل شیم نیازی به اون فرم نیس؟؟؟؟
ok فردا زنگ می زنم جهت اطمینان .

سلام دوستان برای ثبت نام اینترنتی دانشگاه تهران برای طرح چند گزینه هست مثل (مشمولین ماده 2)- (مشمولین ماده 3)- (مشمولین ماده 4 )و (دانشجو ترم آخر)
من که 7 ماهه فارغ التحصیل شدم و طرح شروع نکردم کدومش هستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(50):
من خودم زدم دانشجو ترم آخر شما از بقیه گزینه ها اطلاعی دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:33:
اگه طرحتون اجباری نیشت باید بزنی مشمول طرح نیستم. اگه اجباری هم باشه نیدونم چی باید بزنی:(50):

بالا