ثبت نام دانشگاه

TUMS

Well-known member

یکی از دوستان دانشگاه تهران که ثبت نام کرده اگر لطف کنه و مراحل کاری را بگه:riz277:
ازش بسیار ممنون میشم:thanks:
احتمالآ بدرد بچه های دیگه هم میخوره:65d6a5d6s:
بازم ممنون:heart:

vb2

New member
بچه ها تعهد محضری

فرم تو سایتو اسکن کنیم یل نامه محضرو؟؟؟

اگه نامه محضرو پس اون فرمه که تو سایته چی؟؟

TUMS

Well-known member
کسی نیست که به طور کامل ثبت نام کرده باشه
من دیروز نبودم گفتم حالا همه ثبت نام کردن:p7977cujr38iyymsu8:
استرسی شدم!!!!!!!!

aidasaghy

New member
فرم گزینش باید اسکن کنیم یا فقظ ثبت نام حضوری باید تحویل بدیم؟

TUMS

Well-known member
اینجا همه سوال میکنن کسی نیست که جواب بده:bunnyearsmiley:

vb2

New member
به نظرم فقط ستاره دارا واسه ثبت نام اولیه کافیه

2 جام گفته گزینشو حضوری بیارید

حالا فردا میپرسیم

بچه ها هر کی سوالاشو پرسید فردا اینجا بنویسه هاااااااااااااا چون سوالا مشترکه

TUMS

Well-known member
تا اونجایی که من میدونم مینویسم

1- تكميل فرمهاي ثبت نامي که شامل
تكميل فرم گزينش -تكميل فرم تعهد -فرم ثبت نامي -فرم انتخاب محل تحصيل
2-كارت ملي (پشت و رو)
3-صفحه اول شناسنامه ( صفحه آخر درصورت داشتن توضيحات)
4- مدرك نشان دهنده وضعيت نظام وظيفه-مثلآ من که ترم آخر بودم باید چه مدرکی بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
5- عكس 4×3
6- دانشنامه يا گواهينامه موقت دوره كارشناسي و يا مدرك معتبري كه نمايانگر فراغت از تصحيل باشد (جهت دانشجويان ترم آخر ارائه گواهي مبني بر فراغت از تحصيل تا تاريخ 31 شهريور ماه 1391)
من که ترم آخر بودم همون مدرکی تصفیه حساب فک کنم باشه:thanks:
7- گواهي پايان طرح يا معافيت از طرح براي فارغ التحصيلان رشته هاي پزشكي ، دندانپزشكي ، داروسازي -که شامل ما نمیشه:thanks:
8-گواهي پايان طرح يا معافيت از طرح و يا هر مدركي كه نشاندهنده وضعيت طرح باشد براي فارغ التحصيلان رشته هاي پرستاري، اتاق عمل، هوشبري، راديولوژي، علوم آزمايشگاهي، فوريتهاي پزشكي، پرستاري دندانپزشكي و بهداشت دهان(فارغ التحصيلان قبل از تاريخ 31 خرداد 1391) -اینم شامل ترم آخریها از جمله من نمیشه:thanks:
9- گواهي پايان يا معافيت از طرح براي ساير رشته ها درصورت گذرانده شدن-اینم شامل ما نمیشه
10- مدرك نشان دهنده استفاده از سهميه رزمندگان-اینم شامل ما که نمیشه
از اتباع خارجی هم که نیستیم!!!!!!!!

soleil

New member
سلام دوستان.فرم محضر باید اسکن بشه وتوفرم سایت فقط شرایط نوشته شده که باید ببریدثبت اسناد تابرطبق نوشته هاش فرم محضر پر بشه.فرم گزینش نوشته که نیاز به اسکن نیست وباید در زمان حضور تحویل داده بشه.

vb2

New member
سلام دوستان.فرم محضر باید اسکن بشه وتوفرم سایت فقط شرایط نوشته شده که باید ببریدثبت اسناد تابرطبق نوشته هاش فرم محضر پر بشه.فرم گزینش نوشته که نیاز به اسکن نیست وباید در زمان حضور تحویل داده بشه

خی مسئله اینه فرم محضر یکی ما میگیریم از سایت یه نامه جدا هم محضر میده. کدومو اسکن کنیم؟؟در ضمن نوشته مهر محضر در فرم اولیه قابل قبول نمیباشد یعنی محضر تو نامه خودش مهر و امضا میکنه

vb2

New member
ایمونو تو صفحه مدارک نوشته تمام صفحات شناسنامه هاااااااا

soleil

New member
فرم محضرستاره دار نیست چون واسه کسی که خوابگاه .وام.... نمیخوادلازم نیست

soleil

New member
نه منظورشون اینه که بایدفرم محضر باشه و نه اینکه بیاید روی فرم خود سلیت مهر بزنید.شما نامه محضر رو باید اسکن کنید.

بالا