ثبت نام دانشگاه

ariya21

New member
نه خوابگاه نبود ولی خوب ترسیدم تهران خوابگاه ندن اونوقت حسابی تو دردسر می افتادم

biochem

New member
نه خوابگاه نبود ولی خوب ترسیدم تهران خوابگاه ندن اونوقت حسابی تو دردسر می افتادم
وقتی میگن خوابگاه نمیدن خوب خوابگاه خودگردان که فراوونه. حالا ناامید نباش تازه شما که اونجا قدیمی هستی یه پارتی آشنایی جور کن بهت خوابگاه بدن

soleil

New member
زنگ زدم صبح امور دانشجوییش گفتن تعداد زیاده داریم بررسی میکنیم ایرادی نداره دستی هم میشه بیاری

حالا فردا هم میزنگم

درست میشه نگران نباش.من واست از دوستم که سال دومه که اونجاست پرسیدم گفت مشکلی نیست اگه فرستادی.گفت بودن حتی کسانی که تعهدشون درست نبوده اومدن موندن بعد درستش کردن.

ariya21

New member
وقتی میگن خوابگاه نمیدن خوب خوابگاه خودگردان که فراوونه. حالا ناامید نباش تازه شما که اونجا قدیمی هستی یه پارتی آشنایی جور کن بهت خوابگاه بدن

بدیش اینه دل خوشی ازمون ندارن همش یا حراست یا کمیته

biochem

New member
خدا بزرگه. ولی یه چی بگم بهت برنخوره من نمونه زنده زیاد دیدم که کرمونی ها خیلی راه دور نمیرن. نهایتش همون شیراز. آره؟

ariya21

New member
اکثرا میزنن شهر خودشون چون جاهای دیگه جنسش اصل نیست ولی من شخصا کرمانو دوست ندارم

TUMS

Well-known member
وای چقدر استرس میدین به هم:smiliess (2):
بابا خوابگاه میدن :4d564ad6:
نگران چی هستید:5:
مثل اینکه دوس دارید به هم استرس بدیدا:4d564ad6:

S

sheri

Guest
مشهد به هیچ کس خوابگاه نمیده!!!!!:smiliess (2):
حالا من چکارکنم؟؟
افسردگی گرفتم!!:sadsmiley:
بچه ها اگه شما دانشگاه آزاد تهران ژنتیک مولکولی را داشتید خونتون هم تهران بود اما از یه طرف ژنتیک انسانی مشهد داشتید بدون خوابگاه کدوم انتخاب می کردید؟؟
من برای انسانی خیلی زحمت کشیدم دلم نمیاد از دستش بدم از یه طرفم شرایط سخته بدون خوابگاه دارم دیوونه میشم !!!:smiliess (2):

reza.n

New member
حیف انسانی و ول کنی.البته ول کنی به نفع ماهاست توو تکمیل ظرفیت شانسمون بالا میره ولی واقعا حیفه.خوابگاهای خودگردان یا خصوصی معمولا دانشگاها معرفی میکنن حتی اگه خوابگاه ندن.شما برو کامل بپرس.ضمن اینکه مشهد دانشگاه خوبیه.

vb2

New member
درست میشه نگران نباش.من واست از دوستم که سال دومه که اونجاست پرسیدم گفت مشکلی نیست اگه فرستادی.گفت بودن حتی کسانی که تعهدشون درست نبوده اومدن موندن بعد درستش کردن

خیلی خیلی ممنونم از لطفت :riz304:E]

senoritamaria

New member
حالا من چکارکنم؟؟
بچه ها اگه شما دانشگاه آزاد تهران ژنتیک مولکولی را داشتید خونتون هم تهران بود اما از یه طرف ژنتیک انسانی مشهد داشتید بدون خوابگاه کدوم انتخاب می کردید؟؟
من برای انسانی خیلی زحمت کشیدم دلم نمیاد از دستش بدم از یه طرفم شرایط سخته بدون خوابگاه دارم دیوونه میشم !!!:smiliess (2):

عزیزم چند تا خوابگاه تو وکیل آباد هست. خصوصین. ترمی 500 تا 530 میگیرن. دوستم جدیدا دنبال خوابگاه بود خبر دارم.

پرستاری86

New member
من استرس دارم 8 ساعت دیگه جواب دانشگاه ازاد میاد(شوخی کردم)

به یاد 6 ام و 12 ام شهریور که از استرس مردیم و زنده شدیم:j58r36j3gcr4suxymup

ایشالا هر کی قبول نشده اسمش فردا در بیاد:4d564ad6::4d564ad6:

YekRaha

New member
بچه ها من حواسم نبوده توی فرم ثبت نامی به جای کارشناسی پیوسته نوشتم کارشناسی ناپیوسته!!!!!! به نظرتون مشکلی پیش میاد؟

پرستاری86

New member
بچه ها من حواسم نبوده توی فرم ثبت نامی به جای کارشناسی پیوسته نوشتم کارشناسی ناپیوسته!!!!!! به نظرتون مشکلی پیش میاد؟
فکر نکنم مشکلی پیش بیاد میری دانشگاه درستش میکنی
سری به سایت بزن اگر بشه ویرایشش کن.

vb2

New member
سایت که اجازه ی ویرایش نمیده! امیدوارم چیز جدی ای نباشه!

منم سهمیهمو اشتباه زدم به اون شمارهه زنگ بزن که اول سایت نوشته آقای رضایی بش بگو من بهش گفتم گفت پیگیری میکنم ولی زنگ زدم آموزشش گفت ایرادی نداره سخت نگیرید اینا همه درست میشه

ariya21

New member
حالا من چکارکنم؟؟

مشهد بدون خوابگاه تو که هزینه ازادو میتونی بدی بدش برا خوابگاه

مشهد بدون خوابگاه تو که هزینه ازادو میتونی بدی بدش برا خوابگاه

بالا