ثبت نام دانشگاه

jupiter_sps

New member
:smiliess (12):این خبر رو سایت اسکان زده:
دانشجویان جدیدالورود تا قبل از تخصیص شماره دانشجویی توسط معاونت آموزشی دانشگاه، امکان ورود نخواهند داشت.

جالبه ها:mad_majidonline:

نگران نباش...احتمالا تمدید کنن واسمون مهلت ثبت نام رو!

slpe

New member
:smiliess (12):این خبر رو سایت اسکان زده:
دانشجویان جدیدالورود تا قبل از تخصیص شماره دانشجویی توسط معاونت آموزشی دانشگاه، امکان ورود نخواهند داشت.

جالبه ها:mad_majidonline:

يعني چي؟؟:image170:
حالا نه اينكه اگه قصد ورود داشتيم ميتونسيم!
زحمت كشيدن اينو گفتن كلي كالري سوزوندن تا به اين نتيجه رسيدن
:shocked:

gipsyking

New member
سلام دوستان یه سوال

وام دانشجویی برا ترم یکیا میدن؟

اخه اطلاعیه زدن تا 28ام باید اقدام بشه

faridehmk

New member
اين تابستون طولاني ترين تابستون زندگيم بود..........................:65d6a5d6s:

TUMS

Well-known member

سلام
منو باش دیشب بعد از ساعت 12 رفتم گفتم حالا 25 شد!!!!!!!!!!!
با خودم گفتم برم ثبت نام کنم:thanks:
اما دیشب که هیچ الان هم اومدم میبینم خبری نیست:p7977cujr38iyymsu8:
کسی زنگ نزده بپرسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(50):

TUMS

Well-known member

من صبح نبودم
حالا اومدم گفتم وای تا حالا دیگه همه ثبت نام کردن
حالا اومدم میبینم نه مثل اینکه خبری نیست:1dco2x0p1lilzhfpg1t
من فردا کلی کار دارم و نمیتونم بیام اینترنت:smiliess (12):
توی کشور ما بینظمی جای نظم را خوب پر کرده است:(50):
به گونه ای که جای خالی نظم اصلآ احساس نمیشود!!!!!!!!:smiliess (11):

TUMS

Well-known member

دارم نگران میشم!!!:(50):
بچه ها به کسی هنوز شماره دانشجویی اختصاص داده نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:p7977cujr38iyymsu8:

kevin1982

New member
[ پس کی باید واسه خوابگاه اقدام کرد؟حدس میزنم خوابگاهگیرمون نمیاد!
[/size]

vv1990

New member
بچه ها یه سوال:
همان طوری که می دونید امروز اسامی دانشجویان پذیرفته شده در رشته های مشترک علوم پزشکی تهران اعلام شده، مثلا من که روانشناسی بالینی هستم یا انستیتو روانپزشکی تهران قبول می شدم یا دانشکده پزشکی، اسم من دانشکده پزشکی در اومده، در سایت معاونت آموزشی گفته شده در اسرع وقت مدارک رو به دانشکده قبولی تحویل بدیم، منظورشون همون اول و دوم مهر هست یا زمانی زودتر؟

msh.2012

New member
بچه ها یه سوال:
همان طوری که می دونید امروز اسامی دانشجویان پذیرفته شده در رشته های مشترک علوم پزشکی تهران اعلام شده، مثلا من که روانشناسی بالینی هستم یا انستیتو روانپزشکی تهران قبول می شدم یا دانشکده پزشکی، اسم من دانشکده پزشکی در اومده، در سایت معاونت آموزشی گفته شده در اسرع وقت مدارک رو به دانشکده قبولی تحویل بدیم، منظورشون همون اول و دوم مهر هست یا زمانی زودتر؟

مشیه یکم واضحتر توضیح بدین؟از کجا میشه دید این قضیه رو ؟یعنی از کجا دیدین که کدوم دانشکده قبول شدین؟

vv1990

New member
مشیه یکم واضحتر توضیح بدین؟از کجا میشه دید این قضیه رو ؟یعنی از کجا دیدین که کدوم دانشکده قبول شدین؟

وارد سایت معاونت آموزشی شدم: معاونت آموزشي
بعد وارد قسمت قابل توجه پذیرفته شدگان 92-91(همون لینک ثبت نام اینترنتی 13 شهریور)، وارد توضیحات بیشتر شدم پایین صفحه اسمی رو زده

jupiter_sps

New member
وارد سایت معاونت آموزشی شدم: معاونت آموزشي
بعد وارد قسمت قابل توجه پذیرفته شدگان 92-91(همون لینک ثبت نام اینترنتی 13 شهریور)، وارد توضیحات بیشتر شدم پایین صفحه اسمی رو زده
5

نه! همون 1 مهر الی 2 مهر! (ولی اگه هم ثبت نام حضوریتون بنا به ترتیب حروف الفبا مثلا افتاده 5 مهر تماس بگیرید و بپرسید که ایا لازم هست 1-2 مهر بیاین یا همون 5 مهر میتونه باشه؟!)
ولی قطعا زود تر از 1 مهر منظورشون نیست!

mehrkam

New member
چه خوب! نمیدونستم تو این تاپیک تهرونیا دور هم جمع شدن، منم هستم! به لطف دوستان فهمیدم دانشکده بهداشتم.

nikahang

New member
بچه ها یه سوال:

واقعا مممنون ، من نمی دونستم، الان رفتم دیدم :smilies-azardl (113

بالا