تير خلاص براي رشته تغذيه

goo

New member
سلام به همگی ، چیزی که من توی سایت دانشگاه آزاد مراغه و غیرانتفاعی وارستگان دیدم:

1.JPG
2.JPG

مسئله اینه که حتی با آزمون آیا این دانشگاه ها صلاحیت پرورش متحصص تغذیه رو دارن؟؟؟ به نظر من که در بعضی جاها : آزمون = بدون آزمون هستش.
حتما باید مخالفتها تا لغو این پذیرش ها انجام بشه.

sepid71

New member
اگه به نظر شما نزده شما ميتونيد اعتراضي نكنيد لطفا مانع اتحاد گروهي ما نشين

سلام.من بااینک تغذیه نخوندم ولی ناراحت شدم ازاین خبر! واقعا متاسفم برااین قوانینی ک درمیارن !!!!!!!

farzad.lab

مدیر بخش
سلام به همگی ، چیزی که من توی سایت دانشگاه آزاد مراغه و غیرانتفاعی وارستگان دیدم:

مشاهده فایل‌پیوست 2874
مشاهده فایل‌پیوست 2875

مسئله اینه که حتی با آزمون آیا این دانشگاه ها صلاحیت پرورش متحصص تغذیه رو دارن؟؟؟ به نظر من که در بعضی جاها : آزمون = بدون آزمون هستش.
حتما باید مخالفتها تا لغو این پذیرش ها انجام بشه.

فکر میکنم این 2 تا رشته ایی که فعلا تو عکس میبینیم جفتش اهمیت خیلی بالایی داشته باشه ... حالا من راجع به رشته خودم میدونم که با جون انسان ها در ارتباطه . کار کــــــــــــــــــــــــــــا ملا غلطیه .

stop.jpg

mahsaa

New member
دوستانی که عضو اتا هستن حتما با انجمن شهرستان محل سکونتشون هماهنگ کنن جهت ارسال نامه های گروهی به اتا
دانشجویان علوم پزشکی مشهد و ارومیه و شیراز :
سعی کنید با پشتیبانی یکی از اعضای هیئیت علمی یک نامه جهت لغو مجوز این موسسات به رئیس دانشگاه بفرستین البته بچه های شیراز میدونم اینکارو کردن
سلام
نگار جون تاش لرستان هم برای این موضوع کاری انجام داده!!!؟؟:33:

آخرین ویرایش:

ghazalenutr

New member
واقعا متاسفم برای این اقدام دانشگاه آزاد
در حالیکه رشته ی تغذیه نیاز به اصلاحات اساسی داره اونا این بلای جدید رو سرش آوردن

متاسفم برای ریاست سودجوی دانشگاه آزاد.باید مجوزهای تمام دانشگاههای آزاد،غیرانتفاعی لغو بشه تا به دست اومدن جایگاه واقعی رشته،حتی دادن کارشناسی به زابل،یاسوج،کاشان در مقطع روزانه هم اشتباه بود.

لطفا برای حمایت از طرح دکترای حرفه ای تغذیه به سایت زیر سر بزنید و حتما اعلام نظر کنید.و
به امید ارتقای رشته ی تغذیه
کلیک کنید[SIZE=7]
مجمع حامیان دکترای حرفه ای تغذیه بالینی[/SIZE]

siralborz

New member
دوستان اصن مهم نیست که دانشگاه آزاد داره بدون کنکور میگیره یا با کنکور!!!!
دانشگاههای بی کیفیت و غیراستاندارد که کمترین امکانات آموزشی پژوهشی رو ندارن نباید دانشجوی تغذیه بگیرن! با سلامت مردم بازی میشه، با آینده شغلی ما بازی میشه!!
سروستان انگار خودسر آگهی زده که بدون کنکور میگیره:
خبر جنوب

دوستان نوت نت توسط اساتید هیئت علمی نظارت میشه و مورد تایید اونهاس، خبرهایی که توش قرار میگیره ساعتها روشون کار میشه! کاملا مستنده. ظاهرا سروستان به خاطر یه اشتباه درون دانشگاهی، یا شایدم کلاهبرداری، میخواسته (یا حتی میخواد) دانشجوی بدون کنکور تغذیه بگیره. با کنکورش که تو سایت دانشگاه آزاد هم ثبت شده، اما با پیگیری ها بدون کنکورش رو پس گرفته!
پس چه با کنکور، چه بی کنکور، سروستان، مرند، سراب، وارستگان نباید دانشجوی تغذیه بگیرن!

bakhshi

New member
جه خبر شده اینجا

:5::5::5:
واقعا متاسفم

به رشته های مهندسی که گند زدند

حالا نوبت رشته های پزشک
یه

بالا