تو این عکس می تونید چند تا حیوان رو ببینید؟؟

mexin

Well-known member
How many animals can you see? 4-6: Normal 7-9:clever 10-13 talented 14-16 superior

1aa0--.jpg

mahsast

New member
به این تصاویر تو علوم اعصاب ازمون هایی گفته میشه که برای ارزیابی توجه سطح بالا به کار میرن...در واقع سطح توجه بالایی برای ارزیابی این تصویر ها لازمه...

mexin

Well-known member
به این تصاویر تو علوم اعصاب ازمون هایی گفته میشه که برای ارزیابی توجه سطح بالا به کار میرن...در واقع سطح توجه بالایی برای ارزیابی این تصویر ها لازمه...

ممنون. خب حالا چند تا دیدی؟؟هوم؟؟:smiliess (11):

mahsast

New member
من 7 تا دیدم!!! ولی نمیدونم شما این عکسو از کجا پیدا کردی کلا هوش رو نشون نمیده همون توجه هست یا cognition

diseases

Well-known member
11 تا :

موش ، گربه ، سگ ، قاقم ، الاغ ، عنکبوت ، لاک پشت ، کوسه ماهی ، مار ، فیل ، ماهی

فکر کنم اگه کیفیت عکس بالاتر باشه تو قسمت سر فیل بشه یکی دو تا حیوون دیگه هم پیدا کرد ...

N@RVIN

Well-known member
10 تا ............. + مار دم فیل +یه خرگوشم سر الاغ انگار هست

talented

دقت بشه بیشترم میشه دید

آخرین ویرایش:

mozhdeee

New member
11 تا :

فکر کنم اگه کیفیت عکس بالاتر باشه تو قسمت سر فیل بشه یکی دو تا حیوون دیگه هم پیدا کرد ...

منم اینارو دیدم فقط جلوی سگ یه حیوونی هست نمیتونم تشخیص بدم انگار آهوئه!!!!:whistle:

goo

New member
11 تا :

ای که گفتی ای یعنی چه؟؟؟؟

mohana

Well-known member
من 11 تا حیوون دیدم به سختی...ینی برا اینکه به 11 تا برسه سعی کردم یه خرگوش هم تو نصویر ببینم:whistle:
بعد اون موردی که آقای دیزیز لاک پشت دیدن، من فک کردم خوکه...بعد دیدم میتونه هردو باشه...برا همین میشه دوتا حیوون:whistle:
فقط عنکبوت و قاقم؟!رو نتونستم پیدا کنم متاسفانه
Just_Cuz_19.gif

diseases

Well-known member
من 11 تا حیوون دیدم به سختی...ینی برا اینکه به 11 تا برسه سعی کردم یه خرگوش هم تو نصویر ببینم:whistle:
بعد اون موردی که آقای دیزیز لاک پشت دیدن، من فک کردم خوکه...بعد دیدم میتونه هردو باشه...برا همین میشه دوتا حیوون:whistle:
فقط عنکبوت و قاقم؟!رو نتونستم پیدا کنم متاسفانه
Just_Cuz_19.gif

لاک پشت ، گوش فیل

عنکبوت بالای پای فیل

قاقم سر و دست سگ

خرگوش و خوک رو من ندیدم !!!

mahsast

New member
اگه اشتباه نکنم عملکرد لوب تمپورال مغز هست خوشم میاد لوب تمپورال همتون خوب کار میکنه خخخخخ

The Guy

Well-known member
علاوه بر اونهایی که دیزیز عزیز گفتن، به نظرمن یه پنگوئن و یه آهو جلوی پای سگ، و یه تمساح هم دیده میشه.

The Guy

Well-known member
البته اگه خرگوش و کله جوجه رو هم منظور کنیم میشه 16تا!

eeeeeeehsan

New member

لاک پشت ، گوش فیل

عنکبوت بالای پای فیل

قاقم سر و دست سگ

خرگوش و خوک رو من ندیدم !!!
عنکبوت نیست، آخوندوکه :black_eyed:

تو دماغ الاغ شکل جغد معلومه.
صورت یه گربه وحشی یا خفاش تو ابتدای عاج فیل دیده میشه.
یه چیزی شبیه عقرب یا میگو هم به پیشونی آقا فیله چسبیده.
خرگوش هم فضای سفید بین دوتا پای جلویی فیله، به شکل ایستاده دستاش رو کنار هم جمع کرده :)
خود عاج فیل هم یا شکل مورچه خواره یا اگه سرتون رو 180 درجه برگردونید صورت یه روباه رو می بینید.

بالا