تو این عکس می تونید چند تا حیوان رو ببینید؟؟

The Guy

Well-known member
اون دوتا هم کنار اون برجه سمت چپش عکس دو تا صورت خانومه. یکیش که واضحه اون یکی زیر اونه.
شما برج هم دیدین تو عکس؟!
من اونایی ک دیدمو هایلایت کردم

b513b058c56819d268b8e3ddcff15631.jpg

یادش بخیر بچه بودم چقدر دلم میخواست یه دونه از این پوسترا داشته باشم. منتها اون عکس دون کیشوت بود داشت میرفت تو قلعه.

hosna69

Well-known member
عکس دومم 15تا چهره دیدم:dadad4:

فقط ...تفسیر این تصویر دوم چیه؟!:smilies:

goo

New member
تو این تصاویر بیشتر افراد فقط اوخشاتماخ می کنن.

mahsast

New member
20 تا با سگ + چند تا هم قیافه کوچیک وجود داره

کف زمینم پره انگار از چهره

9 تا تو آسمون

پی نوشت : من خیلی زیاد می بینم برا اینکه ریا نباشه به همون بیس تا بسنده میکنم خواستین ویدئو چک هم میتونم بذارم :rolleyessmileyanim::rolleyessmileyanim::5:

یا خدا روی دیوار سمت چپ و آسمون بالاش غیر اینا که گفتم حداقل ده تا دیگه هم هست :eek:

:5: جل الخالق!!!!!!!! شما چه جوری میبینین چرا من نمیبینم خخخ

N@RVIN

Well-known member
:5: جل الخالق!!!!!!!! شما چه جوری میبینین چرا من نمیبینم خخخ

خخ من تو تصویر اول اونایی رو که تو نگاه اول دیدم و خیلی تصویرشون واضح هست رو گفتم 11 تاست ولی اگه بخوای شبیه هارو بشمری هست چند تای دیگه هم !

اما تو تصویر دومی خیلی چهره هست خیلی بیشتر هم می بینم باور کن رو دیوار و آسمون خیلی تصویرهای کوچیک هست بیشترم شبیه این شاهزاده و دوکهای فرانسوی و انگلیسی هستن
:whistle:

:)|||)

آخرین ویرایش:

mahsast

New member
دوستان انجمنی میبینم هم خیلی علاقه مند هستید هم خیلی حوصله دارید!!!!!!!!!!!!!خخخ میخواین چند تا دیگه از این عکسا بزاریم کلا سرگرم باشین :25r30wi: انصافا پشتکارتون خیلی خوبه:thumbsupsmileyanim:

ba ba barghi

Well-known member
علاوه بر اوناييه ناروينكفت ,منم يه جندتاييي تو ي ذرات معلق هوا ديدم ...تازه يكيشم قاه قاه مي خنديد :d

mahsast

New member
خخ من تو تصویر اول اونایی رو که تو نگاه اول دیدم و خیلی تصویرشون واضح هست رو گفتم 11 تاست ولی اگه بخوای شبیه هارو بشمری هست چند تای دیگه هم !

اما تو تصویر دومی خیلی چهره هست خیلی بیشتر هم می بینم باور کن رو دیوار و آسمون خیلی تصویرهای کوچیک هست بیشترم شبیه این شاهزاده و دوکهای فرانسوی و انگلیسی هستن
:whistle:

:)|||)

یا خدا:j58r36j3gcr4suxymup من فک کنم لوب تمپورالم مشکل داره خخخخ

بالا