توهین حامد بهداد به زنان ایرانی

vahid28

New member
تایلند زن بگیری شاید تمکین کنه اما گذشتش در هاله ای از ابهامه خخ

vahid28

New member
دختر ایرانی جدا بهترینه
اما منظورم درستهاشها
نه این گوریلای جدید که میان خیابونا گاهی
درسسسسسسسستش منظورمه
چون بخاد بد باشه از تایلندی بدتره
امروز ی دختر دیدم موش ریخته بود بیرون٬نصفش سبز نصفش آبی
جدی میگم
با ترکیب رنگ لباساش و آرایشش شده بود عین جعبه آبرنگ!!!

مجید دیجی

مدیر بخش
بچه ها ببخشید دوس ندارم به کسی یا شخصیتی یا ملیتی توهین کنم... اما اگر متونید کمی در موردم این کشورها که اسم بردید تحقیق کنید . زن و مرد ....
زن ایرانی پاکدامن هست... زن ایرانی همسر دوست و خانواده دار هست .... زن ایرانی اصالت مداره... زن ایرانی حیا و حریم پاک داره ... زن ایرانی زیبا رو و نجیب هست و...
مرد ایرانی غیرت داره... مرد ایرانی متعصب و خانواده دوست هست .... مرد ایرانی آدم روزهای سخت هست ...، مرد ایرانی از خود گذشته و فداکار هست و...
.
.
.
البته من با استثناعات ( کسانی که فک می کنن اگه مثل ماهواره زندگی کنن با فرهنگ هستند ) کاری ندارم . من عموم جامعه رو میگم .
.
.
.
هیجا مثل ایران نمیشه... هیچکسی هم مثل ایرانی نمیشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: goo

necrotizing fasciitis

Active member
بچه ها ببخشید دوس ندارم به کسی یا شخصیتی یا ملیتی توهین کنم... اما اگر متونید کمی در موردم این کشورها که اسم بردید تحقیق کنید . زن و مرد ....
زن ایرانی پاکدامن هست... زن ایرانی همسر دوست و خانواده دار هست .... زن ایرانی اصالت مداره... زن ایرانی حیا و حریم پاک داره ... زن ایرانی زیبا رو و نجیب هست و...
مرد ایرانی غیرت داره... مرد ایرانی متعصب و خانواده دوست هست .... مرد ایرانی آدم روزهای سخت هست ...، مرد ایرانی از خود گذشته و فداکار هست و...
.
.
.
البته من با استثناعات ( کسانی که فک می کنن اگه مثل ماهواره زندگی کنن با فرهنگ هستند ) کاری ندارم . من عموم جامعه رو میگم .
.
.
.

آقا مجید این حرفایی که زدیم بیشتر جنبه فان و شوخی بود وگرنه بقول شاعر و خواننده :
همه دنیا رو دیدم تا به اینجا رسیدم
که میگم مثل زن ایرونی هیچ جا ندیدم
زن ایرونی تکه . خوشکل و با نمکه
زن ایرونی تکه . والا یه دنیا نمکه
زن ایرونی تکه . خوشکل و با نمکه
زن ایرونی تکه . والا سراپا نمکه
عاشقونه روز و شب به پات میشینه
اون نجیب و با وفاست . حسنش همینه
وقتی او عاشق بشه . عاشقترینه
اون گل سرسبد مشرق زمینه
:smilies-azardl (113

love virology

New member
.
.
.
.
.
.

شما هم که سخنان تون نژاد پرستیه / فقط ایران خنده داره / هرجای دنیا خانواده دوست هم هست فقط مختص ایران که نیست / دست از خارج ستیزی بردارید مثل بعضی از .... سخن میگید

مجید دیجی

مدیر بخش
شما هم که سخنان تون نژاد پرستیه / فقط ایران خنده داره / هرجای دنیا خانواده دوست هم هست فقط مختص ایران که نیست / دست از خارج ستیزی بردارید مثل بعضی از .... سخن میگید

ایرونی ساقه وبرگ و ریشه... ساقه از ریشه جدا نمیشه...

لطفا برید تاریخ رو بخونید... وقتی به تخت جمشید حمله شد زن ها خودشون رو از بالای برج ها پایین انداختن تا دست بیگانه ای به اون ها نرسه... مردها تا آخرین قطره خونشون جنگیدن و... از این جور چیزا ما کم تو تاریخمون نداریم...
من نمیگم فقط ایرانی ها ... بلکه میگم ایرانی ها شماره یکن ... البته کشورهایی که در گذشته از ایران جدا شدن هم خوبن

چه ربطی به خارج ستیزی داره ؟؟؟

love virology

New member
ایرونی ساقه وبرگ و ریشه... ساقه از ریشه جدا نمیشه...

لطفا برید تاریخ رو بخونید... وقتی به تخت جمشید حمله شد زن ها خودشون رو از بالای برج ها پایین انداختن تا دست بیگانه ای به اون ها نرسه... مردها تا آخرین قطره خونشون جنگیدن و... از این جور چیزا ما کم تو تاریخمون نداریم...
من نمیگم فقط ایرانی ها ... بلکه میگم ایرانی ها شماره یکن ... البته کشورهایی که در گذشته از ایران جدا شدن هم خوبن

چه ربطی به خارج ستیزی داره ؟؟؟

میگید تاریخ من به اندازه کافی تاریخ خوندم نه تاریخ اموزشی اموزش پرورش/ ایرانی ها یه زمانی شماره 1 بودن / الان در خیلی چیزها حتی اخلاقیات هم کم داریم پس 1 نیستیم / لحن سخنانتون به شماره 1 در روزگار واقعی نمیخونه/ ایرانی جماعت باید در خارج از کشور شناخت / خانواده دوستی مختص جایی یا در سیطره یه جماعت خاص نیست / روز گار خوش

fifi

New member
در ارتباط با شوخی آقای بهداد کاری ندارم اما در جواب دوستانی که ایران و ایرانی رو دست کم می گیرن فقط از لحاظ علمیش یه سخن از پیامبر میگم که خودشون رو اینقد دست کم نگیرند
همگیتونم این سخن رو خیلی خوب میدونید که پیامبر اسلام فرمودند اگر علم در ثریا هم باشد مردانی از پارس به آن دست خواهند یافت پس دلیلی نداره فک کنید کشورهای دیگه از ما بهتر هستند:sadsmiley: در این سخن حرف از آینده ست نه گذشته که بگیم قبلا ایران یک بوده ولی حالا نه.

مجید دیجی

مدیر بخش
میگید تاریخ من به اندازه کافی تاریخ خوندم نه تاریخ اموزشی اموزش پرورش/ ایرانی ها یه زمانی شماره 1 بودن / الان در خیلی چیزها حتی اخلاقیات هم کم داریم پس 1 نیستیم / لحن سخنانتون به شماره 1 در روزگار واقعی نمیخونه/ ایرانی جماعت باید در خارج از کشور شناخت / خانواده دوستی مختص جایی یا در سیطره یه جماعت خاص نیست / روز گار خوش

ببخشید میشه یه کشور فقط یه کشور نام ببرید که از ایران در خانواده و حیا و چیزهایی که بالا گفتن بهتر باشن ؟؟؟ ( فقط با دلیل و استدلال حرف بزنید )
.
من به اطراف خودم هرچی نگاه می کنم خانواده با اصل و نصب می بینم... چه نسل جدید چه نسل قدیم....
.
شاید عده ای فریب زرق و برق ماهواره خورده باشن و به کج راه رفته باشن اما همه رو نمیشه با یه چوب زد . اگرچه همیشه افراد ناجور بیشتر توی چشم هستن .

love virology

New member
ببخشید میشه یه کشور فقط یه کشور نام ببرید که از ایران در خانواده و حیا و چیزهایی که بالا گفتن بهتر باشن ؟؟؟ ( فقط با دلیل و استدلال حرف بزنید )
.
من به اطراف خودم هرچی نگاه می کنم خانواده با اصل و نصب می بینم... چه نسل جدید چه نسل قدیم....
.
شاید عده ای فریب زرق و برق ماهواره خورده باشن و به کج راه رفته باشن اما همه رو نمیشه با یه چوب زد . اگرچه همیشه افراد ناجور بیشتر توی چشم هستن .

حرفاتون واقعا خنده داره / نه اینجا جایی که من دنبال بحث ادامه بدم نه چیزی / به قول معروف روزگار همه چیو داره نشون میده نیاز به سخن من نیست / روزگار خوش/ پایان بحث

ساحل

New member
این آقا بهداد یه جوریه!!!!!!!
خیلی رفتاراش نرمال نیست
شوخی جدیش پیدا نیست
کلا نباید جدیش گرفت

مجید دیجی

مدیر بخش
حرفاتون واقعا خنده داره / نه اینجا جایی که من دنبال بحث ادامه بدم نه چیزی / به قول معروف روزگار همه چیو داره نشون میده نیاز به سخن من نیست / روزگار خوش/ پایان بحث

وقتی یه پرنده توی قفس گیر میکنه خودش رو به در و دیوار میزنه تا شاید بتونه فرار کنه... یه نفر هم که حرفی برای دفاع از صحبت هاش نداره دیگران رو مسخره میکنه و میخنده...

fmmohammadi

New member
در مورد نظر بهداد:اگه واقعا حرف خودش باشه واقعا براشون متاسفم.اگه شوخی باشه:هرسخن جایی و هر نکته مکانی دارد اگر دروغ باشه:باید بیاد حرفشو توجیه کنه

در هر صورت خلایق هرچه لایق

mohammad63

Well-known member

من اینو قبول دارم .....:28:

mohammad63

Well-known member
.
.

این هم درست، اما بعضی ها رو با چماق لری ما باید زد .... آدرسش هم بهارستان دست نماینده مجلسمونه ... یکی بنی به طرف عمرا دیگه پا شه .... انگار که سیلی از خرس خورده باشه ...

امین18

New member
وای چقد بد .من به جای اون بازیگر از همه خانم های ایرانی معذرت میخوام همتون دسته گل هستید ماه:riz304:

بالا