تولدت مبارککککککککککککککککککککک ککک...

sara77

New member
ravi jon har chand ta hala barkhordi bahat nadashtam
vali tafalkodeto samimane tabrik migam ishala sad sal b e in salaaaaaaaaaaaaa

Naltak

New member
تولد همه ی بهمنی های گل مبارک
smiliess%20(8).gif

راوی و آیدای عزیز تولدتون مبارک...:rose::rose:

من این دو دوست عزیز رو نمی شناسم...اما اصلا نمیشه تولد بهمنی ها رو تبریک نگفت...:(40):

آخرین ویرایش:

ebrahim1

New member
راوی و آیدا خانم تولدتان مبارک
ارزوی بهترین ها رو دارم براتون

yara

New member
راوی وایدای عزیز تولدتون مبارک..............:thanks: من عاشق تولد گرفتنم.خخخخخخخخخخ

d9d4d2bc5365.gif

c2fdcf862a75.jpg

Naltak

New member
سحر تولدت مبارک:rose::rose:

این تصویر مربوط به انتهای صفحه ی اصلی انجمنه.هرکدوم از کاربرا که تو اطلاعات شخصی شون تاریخ تولدشون رو وارد کرده باشند،روز تولدشون در اون قسمت نام کاربری شون قابل مشاهده است.:ahi5slcgm04mi8jqqkl

پیوست‌ها

• a.png
    a.png
    1.8 کیلوبایت · بازدیدها: 54

sara77

New member
تفلدتون ممالکککککککککککک بچه ها منم که بهمنی هستم تا یه چن روز دیگه کادوهام میرسه خخخخخخخخخخخ

zErOOn3

Well-known member
سلااااااااااااااااااااااااامممممممممممممممممممممممم...

تفلد همگــــــــــــــــــــــــــــــــــــی موبـــــــــــــــــــــــارکــــــــــــــــــــــــ- ...

ایشاا... جوون بمونین .................... سن و سالـــــــــــــــــو بیخـــــــــــــــــــــــــــــــــــس ... جوون بمونین فختـــ ...

بهترین هدیه بیــــــــد ... (تو آستینــش)

شاد باشیم ...

zErOOn3

Well-known member
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

تفلد تفلد تفلدتون موبااااااااااااااااااااررررررررررررررکککککککککککککککککککککککککککککککککک

بخندیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییینننننننننننننننننننننننننننننننننن فخخخخخخخخخخخخخخخخخخخططططططططططططططط

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: TaTi

شفق بانو

New member
تاتی جان اجی گلم سالروز زمینی شدنت مبارک عزیزم

با ارزوی بهترینها

babol2011-31.gif

24.gif

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: TaTi

هانیه

Well-known member
تولدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت موبارک...

بالا