تقویت listening (شروع مطالعه گروهی از یک مهر 92)

p5301

New member
خوب مشکل اینجاست که من به شخصه نمیدونم از کجا شروع کنم!!!
P5301میشه لطفا بگین فایل ها از کجا دانلود کنم و گوش بدم؟؟توی اون ادرسی که گفتین این فایل ها نتونستم پیدا کنم
شما آدرس
www.irlanguage.com
رو بزنید ، یا تو گوگل بنویسید مرجع آموزش زبان ایرانیان اولین سایتی که گوگل بهتون معرفی میکنه رو کلید کنید ، وارد سایت که میشین منوهای زیادی رو میبینین ، یک منو سمت راست پایین وجود داره به نام برترین مطالب سایت ، ESL Podcast داخل اون منو هست ، روش که کلید کنید فایل ها رو از 1 تا 898 داره که میتونین راحت و بدون هیچ دردسری هر چندتاشو که خواستید دانلود کنید.... .... بعد دانلود امیدوارم که بتونید پیوستگیتون تو گوش دادن رو حفظ کنید و خسته نشید ... تا فایل 12 پی دی اف نداره اما از 12 به بعد pdf هم داره که باعث میشه اگه چیزی رو چند بار گوش کردین و نتونستین بفهمین نوار چی میگه از تو فایل پی دی اف نگاه میکنین...

Hamidvet

New member
شما آدرس
مرجع آموزش زبان ایرانیان
رو بزنید ، یا تو گوگل بنویسید مرجع آموزش زبان ایرانیان اولین سایتی که گوگل بهتون معرفی میکنه رو کلید کنید ، وارد سایت که میشین منوهای زیادی رو میبینین ، یک منو سمت راست پایین وجود داره به نام برترین مطالب سایت ، ESL Podcast داخل اون منو هست ، روش که کلید کنید فایل ها رو از 1 تا 898 داره که میتونین راحت و بدون هیچ دردسری هر چندتاشو که خواستید دانلود کنید.... .... بعد دانلود امیدوارم که بتونید پیوستگیتون تو گوش دادن رو حفظ کنید و خسته نشید ... تا فایل 12 پی دی اف نداره اما از 12 به بعد pdf هم داره که باعث میشه اگه چیزی رو چند بار گوش کردین و نتونستین بفهمین نوار چی میگه از تو فایل پی دی اف نگاه میکنین...

منظور این آدرس هست:

مرجع آموزش زبان ایرانیان - دانلود رایگان فایل های صوتی مکالمات زبان انگلیسی (ESL Podcast)

payiz_zxc

New member
شما آدرس
مرجع آموزش زبان ایرانیان

خیلی ممنون بابت پاسخ کامل تان
واقعا سایت خوبی معرفی کردین.

p5301

New member
سلام بچه ها ! شروع کردین یا نه ؟
امروز 5 تیر 93 من درس 2 از مجموعهESLpodcast با روشی که قبلا گفتم گوش دادم ، امیدوارم شما هم زودتر شروع کنین!!![emoji52]

Hamidvet

New member
منظورش چیه از این؟ :

what family member are you most like and what family member are you least like?

اهان منظورش اینه که به کدوم اعضای خانواده بیشتر شبیه و کمتر شبیه هستیم!

اولین فایل (اعضای خانواده) رو گوش دادم و بسیار لذتبخش بود :heart:

آخرین ویرایش:

p5301

New member
سلام بچه ها ! بعداز ظهر بخیر ! امروز درس 3 رو گوش دادم !!!![emoji41]

baran-

New member
Podcast هم به نظرم برای تقویت لیسنینگ عالیه و کاربردی

payiz_zxc

New member
منم شرکت میکنم صبر کنید خیلی تند پیش نرین بذارین منم بهتون برسم

robogirl

New member
سلام دوستان...مجموعه اولشو دانلود کردم.به نظرم جالب بود..از امروز به طور جدی شروع میکنم... چقدر خوبه که این تاپیک هست.خوشحالم که پیداتون کردم...:thumbsupsmileyanim:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Hamidvet

robogirl

New member
سلام دوستان...مجموعه اولشو دانلود کردم.به نظرم جالب بود..از امروز به طور جدی شروع میکنم... چقدر خوبه که این تاپیک هست.خوشحالم که پیداتون کردم...:thumbsupsmileyanim:

سلام بچه ها من درس یکشو گوش کردم بعد دیگه وقت نکردم یعنی همش دلواپس ارشد بودم و حوصله نداشتم الان نتیجه ها اومد و شکر خدا رتبم خوب شد از این پس فقط زبان و زبان...

p5301

New member
سلام به همگی ، تو این چند روز که مشکل وجود داشت و نتونستیم بیایم توی انجمن متاسفانه !!! من تو این مدت تنبلی کردم و کلا تو این 6 روز 2 تا فایل رو گوش دادم درس 4 رو چند روز قبل و
امروز هم درس 5 از مجموعه رو که درباره
bad dreams
بود رو گوش دادم و نکاتش رو یادداشت کردم !!!
[emoji41] [emoji54]

p5301

New member
سلام بچه ها من درس یکشو گوش کردم بعد دیگه وقت نکردم یعنی همش دلواپس ارشد بودم و حوصله نداشتم الان نتیجه ها اومد و شکر خدا رتبم خوب شد از این پس فقط زبان و زبان...
تبریک میگم بهتون ، چه رشته ای و چه رتبه ای کسب کردید ؟ .....

p5301

New member
سلام به همگی
درس 6 رو امروز گوش دادم .
[emoji55] [emoji63] [emoji55]

khaki

New member
سلام دوستان.من هم esl podcast دانلود کردم.از فردا شروع میکنم.:motat:

payiz_zxc

New member
سلام دوستان.من فایل pdfدرس های 2 تا 11 رو ندارم.کسی داره برام بفرسته؟شما چطوری به درس ها گوش میدین وقتی pdf ندارین

p5301

New member
سلام فایل پی دی اف 1 تا 12 از تو سایت اصلی
ESL POD
حذف شده و در نتیجه موجود نیست و تنها از فایل 12 به بعد موجوده ،
شما هر قسمتی رو مشکل دارین تایمش رو تو تاپیک بزارین مثلا از ثانیه 30 تا 45 درس فلان رو مشکل دارم ، تا بچه ها بتونن بهتون کمک کنن ، بعدش هم هممون بالاخره به مشکل میخوریم قطعا شما تنها نیستید ....[emoji106] [emoji106]

payiz_zxc

New member
سلام دوستان.من درس 2 گوش دادم ولی از 5:55تا6:35نفهمیدم راجع به چی هست؟تا جایی متوجه شدم که میگه break awatهم معنی separate هست.

بالا