تقویت listening (شروع مطالعه گروهی از یک مهر 92)

koosha

New member
دوستان روزی دو درس خوبه یا زیاده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا نظر بدید تا باهم به توافق برسیم . من خودم با روزی دو درس موافقم
.

Hamidvet

New member
دوستان روزی دو درس خوبه یا زیاده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا نظر بدید تا باهم به توافق برسیم . من خودم با روزی دو درس موافقم
.

روزی 2 درس listening؟ ...

من به شخصه شاید نرسم با شما کار کنم ولی حتما اینکارو میکنم ؛ میتونم از الان شروع کنم خودم؟ :motat:

obstetrician88

New member
سلام دوستان.
تاپیک حاضر برای تقویت مهارت شنیداری تمام علاقه مندان به زبان انگلیسی ایجاد شده است.
در اینجا سایتی رو معرفی میکنم که حاوی یک دوره اموزش شش سطحی ست،که هر سطح شامل حدود صد فایل صوتی(قابل دانلود و اجرای آن لاین) به همراه متن آن می باشد.
علت ایجاد تاپیک:( 1 ) متاسفانه برخی از از افراد بعد از قبولی در کنکور ارشد و ... زبان رو کنار میذارن و تا یکی دوسال سراغش نمیرن.
وبعد که نزدیک به آزمون دکترا میشن یادشون میفته که یه ازمونی هم باید بدن، لغات ها که یادشون رفته هیچی،listening شون هم ضعیفه،پس از همه کسانی که ارشد قبول شدین و همه علاقه مندان دعوت میکنم که بیاین

و از الان روی مهارت شنیداری کار کنیم.با توجه به توصیه اساتید زبان، مهارت گرامر رو هم میشه از طریق شنیدن یاد گرفت.پس هم گرامر و هم لیسنینگ قوی میشه.
( 2 ) مطالعه زبان به تنهایی و در خانه اراده قوی میخواد،ولی اگه دور هم جمع بشیم میتونیم یه مجازی تشکیل بدیم،و با هم دیگه تا سطح ششم پیش بریم.

-به کسانی که قصد دارن در ازمون های msrt و ... شرکت کنن توصیه میکنم اول فایل های صوتی منابع خودشونو گوش کنن چون اولویت با منابع شماست.
-اگه اشخاصی هستن که سایت دیگه ای سراغ دارن لطفا یک تاپیک ایجاد کنن تا بقیه استفاده کنن.

سلام زبان

راهنمایی : وقتی وارد سایت شدید روی گزینه شش سطحی کلیک کنید.صفحه ای باز میشه که در پایین صفحه شش سطحو میتونید ببینید.

با سلام..ممنونیم از شما...من عضو شدم ولی نمیدونم چطور ازش استفاده کنم..................
.................................

koosha

New member
با سلام..ممنونیم از شما...من عضو شدم ولی نمیدونم چطور ازش استفاده کنم..................
.................................

سلام. دانلود فایلای صوتی توی این سایت خیلی راحته.اول یک سطحو انتخاب میکنید بعد لیست درسای اون سطح باز میشه.بعدش روی هر درس کلیک کنید بالاش نوشته دریافت فایل صوتی،روش کلیک میکنید به طور خودکار تو کامپیوترتون سیو میشه

سوالی بود در خدمتم ولی شما اول بهتره ارشد قبول شین بعد اینارو بخونین چون وققتوتن گرفته میشه

neginS

New member
سلااااااااااااااااام. منم هستم. ولی روزایی که داریم نمیدونم برسم یا نه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!:a2d3::a2d3:

- - - Updated - - -

سلااااااااااااااااام. منم هستم. ولی روزایی که داریم نمیدونم برسم یا نه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!:a2d3::a2d3:

روزایی که ک ل ا س داریم میرسیم؟؟

maha

New member
سلام دوستان . کار بسیار مفیدی هست. منم امسال قبول شدم و بزرگترین مانع قبول شدن دکتری م رو همین زبان میبینم . انشالله که بتونیم خوب پیش بریم

m.moradi_2012

New member
سلام منم هستم .ممنون ازکارخوبتون. منظور ازدودرس همون درس سلام زبان.از الان برای دکترا بخونیم خدایی دیگه مشکلی برامون پیش نمیاد

shida

New member
سلام. ببخشید برای تقویت مکالمه و گفتاری زبان به نظرتون از چی استفاده کنم نرفتم ولی دامنه لغاتم خوبه یکم مکالمه ام رو میخوام قوی کنم!!!!!!!!!

narges_224

New member
سلام.حالا از سطح یک شروع کنیم یا دو؟!من تقریبا 12 درس سطح یک رو کار کردم.آخه فک میکردم قرار بوده تمومش کنیم تا اول مهر

koosha

New member

- - - Updated - - -

روزایی که ک ل ا س داریم میرسیم؟؟

اگه یک ساعت در روز وقت بذاریم هم خوبه.یک ساعت در 24 ساعت اصلا زیاد نیست.حتما میرسیم

TUMS

Well-known member
کسی وویس های کتاب اسنشیال را نداره یا آدرس داشته باشه دانلود کنم؟
اگه آدرسی میدونید بهم پ.خ بدید ممنون

Hamidvet

New member
آیا درسته که برای ورزش کردن از Exercise و برای تمرین ورزشی از Practice استفاده میشه؟!...

koosha

New member
دوستان یک فکری به ذهنم رسید.چون ماها ممکنه سطح زبانمون باهم فرق داشته باشه بیاید قرار بذاریم هرکسی در روز هرچند تا درس که تونست بخونه بعدش بیاد گزارش بده..نمیشه یه راه رو همه پیش بگیرن .چون یکی ضعیفه و فقط میتونه یه درس بخونه و شاید یکی دیگه ده تا درس در روز توانایی داشته .....بنابراین دوستای گلم از یک مهر بیاید گزارش بدید و بگید چند درس خوندید و اگه مطلبی رو متوجه نمیشید توی همین تاپیک مطرح کنید تا دوستانی که بلد هستن جواب بدن.....

koosha

New member
سلام.حالا از سطح یک شروع کنیم یا دو؟!من تقریبا 12 درس سطح یک رو کار کردم.آخه فک میکردم قرار بوده تمومش کنیم تا اول مهر

سلام.بهتره هرکس سطح متناسب با خودشو انتخاب کنه و بخونه ولی چون ظاهرا اکثر بچه ها لیسنینگشون ضعیفه از همون سطح یک شروع میکنیم.از یک مهر گزارش کار بدید

بالا