تقویت listening (شروع مطالعه گروهی از یک مهر 92)

فیندیخ

New member
من خیلی خیلی موافقممم و هسسستم......لیسنینگم افتضاحه....با یه درس در روز بیشتر موافقم...چون هم وقتمونو که کللا نمی تونیم واسه زبان بذاریم...همراه هم پیش میریم....بازم هر جوری که تصمیم جمع باشههههههههههه....

senior

New member
خوب امروز 1 مهره دیگه یالا بیاین بگین ببینم کیا خوندن و رو عهدشون وبدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رونـاک

New member
من کل اس زبان میرم ولی احساس میکنم بشینم خونه و خودم زبان کار کنم بیشتر فایده میبرم
سعی میکنم تو این برنامه باشم

آخرین ویرایش:

payiz_zxc

New member
سلام.این تاییک قدیمی شده؟دیگر کسی نیست اینجا؟؟
من امسال ارشد قبول شدم و میخام زبانم تقویت کنم.اگه هنوز تاپیک فعال هست بیاین تا بخونیم

- - - Updated - - -

من امسال ارشد قبول شدم و میخام زبانم تقویت کنم.اگه هنوز تاپیک فعال هست بیاین تا بخونیم

p5301

New member

- - - Updated - - -

تقویت لیستنینگ خوبه به شرط اینکه تداوم داشته باشه و واقع گرایانه باشه ، من برای شروع اعلام آمادگی میکنم منبع قراره چی باشه ؟ به نظرم برای شروع، گوش دادن به ESL Podcast خوبه ، هم معتبره هم از آسون به سخت حرکت میکنه !!!! نظر شما ؟ ...

Hamidvet

New member
تقویت لیستنینگ خوبه به شرط اینکه تداوم داشته باشه و واقع گرایانه باشه ، من برای شروع اعلام آمادگی میکنم منبع قراره چی باشه ؟ به نظرم برای شروع، گوش دادن به ESL Podcast خوبه ، هم معتبره هم از آسون به سخت حرکت میکنه !!!! نظر شما ؟ ...

حرف نداره ...

p5301

New member
خوب پس اگه موافقین می تونیم از همین فردا شروع کنیم ! در صورتی که فایل های ESL podcast رو ندارین میتونین از سایت
www.irlanguage .com
تو منوها قسمت برترین مطالب سایت بخشی وجود داره به نام فایل های صوتیESL Podcast میتونین از اونجا دانلود کنین !!! ....

آخرین ویرایش:

payiz_zxc

New member
منکه نمیدونم از کجا شروع کنم حالا که شما هم هستین پس شروع میکنیم:smilies-azardl (113

payiz_zxc

New member
خوب پس اگه موافقین می تونیم از همین فردا شروع کنیم ! در صورتی که فایل های ESL podcast رو ندارین میتونین از سایت
www.irlanguage .ir
تو منوها قسمت برترین مطالب سایت بخشی وجود داره به نام فایل های صوتیESL Podcast میتونین از اونجا دانلود کنین !!! ....

سایتی که گذاشتین درسته؟؟این که شماره تلفن میخاد!!!

p5301

New member
سلام بچه ها ، من فایل شماره یک ESL Podcast رو امروز گوش دادم موضوعش در مورد
family members
بود . مثل همه ی فایل های ESL podcast دو تا پارت داشت ، پارت 1 طرف درمورد موضوع حرف میزنه
و در پارت 2 نکات مهم مربوط به لیسنینگ رو توضیح میده .
روش کار من به این صورت بود که :
1 ) بار اول پارت 1 رو بدون اینکه فایل رو stop کنم کامل گوش دادم و سعی کردم موضوع و نکات Bold رو بفهمم . و در کنارش یک کاغذ کنار دستم بود که روش
تک کلمه سریع و مختصر جوری که عقب نمونم مینوشتم مثلا وقتی گفت با دو سوال مواجه هستیم رو کاغذ نوشتم
2question
تا آخر کار ، این تک کلمات من رو به یاد حرفایی که یارو زده بندازه ، بعد که گوش دادن به پارت 1 رو برای بار اول تموم کردم ، سعی کردم به انگلیسی درباره چیزایی که شنیدم توضیحاتی بدم .
سپس دوباره به پارت 1 گوش دادم ایندفعه کامل هر چی میگفت رو روی کاغذ نوشتم و هر جا عقب می موندم فایل رو stop می کردم .
تو قدم سوم : پارت 2 رو گوش دادم و روی کاغذ نکات مهم رو یادداشت کردم
امشب هم سعی می کنم یک بار دیگه فایل رو گوش بدم و نکات مهمی که یادداشت کردم رو مرور کنم .

p5301

New member
دوستان لطفا برای اینکه روحیه ادامه دادن بمونه هر کسی هر فایلی رو گوش میده ، تو تاپیک اعلام کنه ...

Hamidvet

New member
دوستان از کجا شروع به کار کردند یا میکنند که ما هم پیش بیایم ...

p5301

New member
دوستان از کجا شروع به کار کردند یا میکنند که ما هم پیش بیایم ...
من خودم از درس یک ESL podcast از امروز شروع کردم ، ولی به نظر بنده شما از هر مجموعه ای با هر Level ای که شروع کردین ، با ذکر مجموعه ای که شروع کردین ، پس از هر درسی که گوش کردین تو تاپیک اعلام کنین !

payiz_zxc

New member
خوب مشکل اینجاست که من به شخصه نمیدونم از کجا شروع کنم!!!
P5301میشه لطفا بگین فایل ها از کجا دانلود کنم و گوش بدم؟؟توی اون ادرسی که گفتین این فایل ها نتونستم پیدا کنم

بالا