تفاوت بین الملل با دانشگاههای عادی علوم پزشکی؟

shahran

New member
کسی میدونه بین الملل بهشتی چه جوریه؟ امکاناتش؟ هزینش؟

narges_224

New member
به نظر من بین الملل فقط پول میدی مدرک میدن
نمیدونم چرا وقتی اطلاعی ندارین همینجوری یه حرفی میزنین!!!
بچه هایی که بین الملل قبول میشن کلاسشون با روزانه یکیه.فقط بعضی رشته ها که زیاد میگیرن جداست.مشهد و بهشای که بهم گفتن یکیه.فقط پولیه.فرقی نداره

s_y_n91

New member
سلام نتایج بین الملل دانشگاه اهواز اعلام شده ؟ اگه اعلام شده ادرس لینکشو اگه کسی میدونه واسم بفرسته لطفا

biotech_92

New member
بچه ها من نمیخوام کسی رو ناراحت کنم قصد توهین خدایی نکرده هم ندارم خود من هم پارسال بین الملل فقط قبول شدم با رتبه 143 خیلی هم درس خواندم اطلاعاتم حداقل از اونی که مثلا نفر آخر کنکور بود کمتر نبوده ولی در هر صورت به هر دلیلی من قبول نشدم دیگه !! ولی یکم منطقی فکر کنید اگر همچین چیزی هم اتفاق بیوفته که منی که پارسال قبول نشدم و بین الملل قبول شدم بشینم کنار کسی که مثلا رتبه 20 رو آورده واقعا دیگه نهایت بی انصافیه البته اینجا سوئیس نیست همه چی ممکنه و به نظر من اگر این اتفاق بیوفته زیر سوال بردن نظام آموزشی و زحمت و تلاش درس خواندن تمام بچه هایی که قبول شدنه و این جز توهین به قبولی ها مفهوم دیگه ای نداره و این اصلا قابل قبول نیست

reza 88

New member
سلام دوستان نتایج بین اللمل یزد اعلام شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سایت بین المل بابل رو هم اگه کسی داره بگه لطفا

shena

New member
سلام دوستان نتایج بین الملل اهواز وشیراز اعلام شده اگه میشه لینکشو بذارید

safoo

New member
بچه ها من بین الملل بهشتی اسمم درومده یک شنبه باید مدارک و چک 4 میلیونی ببرم کسی شنیده یا اطلاعاتی داره که حتما باید چک رو ببریم؟ من هیچ اطلاعاتی ندارم که حتی کلاساشون تهرانه یا قشمه یا هزینه چقدره؟ اونوقت چک رو ببرم بدم بهشون؟

negar91

New member
بچه ها من بین الملل بهشتی اسمم درومده یک شنبه باید مدارک و چک 4 میلیونی ببرم کسی شنیده یا اطلاعاتی داره که حتما باید چک رو ببریم؟ من هیچ اطلاعاتی ندارم که حتی کلاساشون تهرانه یا قشمه یا هزینه چقدره؟ اونوقت چک رو ببرم بدم بهشون؟

حتما باید چک رو ببرین تا چک رو ندین ثبت نامتون نمیکنن کلاساشون تهرانه و هزینه هاشونو روی سایت زدن حدودا ترمی4.5 تا 5.5 میلییون در میاد

hadis90

New member
تبریک به دوستانی که قبول شدن...
کاش ادرس سایت اعلام نتایج همه سایت های بین املل لطف کنه یکی بزنه..
ممنونم

sepehri dost

New member
بچه ها کسای که بین المللی قبول شدن /درصد هایی که خودشون حساب کردن چه جوریا بوده؟ :smiliess (11): شیراز گفته توی این سایت می زنیمamoozesh.sms.ac.irاما هنوز که خبری نیست/اگه کسی چیزی میدونه ملتی رو از نگرانی در بیارید:1dco2x0p1lilzhfpg1t

flor

New member
لیست سوم برای بین الملل اعلام شد.

- - - Updated - - -

ظرفیت با لیست دوم پر نشده لیست سوم رو هم اعلام کردن

s_y_n91

New member
بچه ها کسای که بین المللی قبول شدن /درصد هایی که خودشون حساب کردن چه جوریا بوده؟ :smiliess (11): شیراز گفته توی این سایت می زنیمamoozesh.sms.ac.irاما هنوز که خبری نیست/اگه کسی چیزی میدونه ملتی رو از نگرانی در بیارید:1dco2x0p1lilzhfpg1t

داخلی 45 روان 43 مادران 45 کودکان 72 بهداشت 60 زبان 18
قبولی تبریز و کرمان

sa@@ra

New member
خوب بچه ها رشته ایمنی از بین الملل شهید بهشتی حذف شد خیرشو ببینید واقعا
اینا دیگه کین
:1dco2x0p1lilzhfpg1t:1dco2x0p1lilzhfpg1t
نه وحدانی
همون به وزارت علوم خودم پایدار بمونم بهتره لااقل همه پیزش رو حسابه

- - - Updated - - -

lمن نمی دونم خب کسایی که نمی خواند برند پس واس چی می زنند؟

مردم ازاری

safoo

New member
بچه ها من الان زنگ زدم شهید بهشتی بین الملل

تمامی رشته های ارشد تهران تشککیل میشه شهریه ارشد ورودی 92-93

شهریه ثابت 17280000 ریال نظری هر واحد 2880000 ریال عملی اختصاصی 4320000 ریال پایان نامه 3744000 ریال

بالا