تفاوت بین الملل با دانشگاههای عادی علوم پزشکی؟

cnidaria_cnida19

New member
من بین الملل تبریز خوندم.اینجا سراسریش و مفتش ارزش خوندن نداره.چه بمونه پول بریزی بخاطربین المللش.الان من دور از حضور مثل سگ پشیمونم.حالا سطح علمی اساتید که چه عرض کنم ............... البته همون اساتید میان برای جلفا . با کلی منت کشی که مثلا تو 4 جلسه همه مطالب رو بدون کیفیت انتقال میدن مثلا از 9 صبح تا 5 عصر یک درسو میکردن تو مخمون که زود تموم شن و پولشونو بگیرن برن. من دوستم با نصف این پول رفت سوئد الان در کمال ارامش و رفاه داره دکترا میخونه و تازه سر ماه چک میدن بهشون. منم اینجا اینهمه پول ریختم اعصابم هم رفت تازه اطلاعات دوران کارشناسیم هم از الانم بیشتره.برای اون دسته عزیزانی که پولشون از پارو بالا میره و باباشون مثلا هیئت علمی و دکتر و ............ شاید گزینه مناسبی باشه اما برای بقیه جز پشیمونی نتیجه ای نداره ....اگر از نظر شغلی و خانوادگی مشکلی ندارین و مهمتر از نظر مالی ، ثبت نام کنین وگرنه مگه یک سال چقدر هست ؟ تا چشم باز کنین تموم شده .بشینین خوب بخونین قبول شین.و مطمئن باشین چیزی رو از دست ندادین.کارشناسی ارشد مزخرفترین دوران یک دانشجو هست. اگه مطمئن هستید که دکترا رو میخونین ارزش اینهمه سرمایه گذاری رو داره وگرنه ...................

narges_224

New member
بچه ها کسی میدونه تو مصاحبه چیا می پرسن؟:33:
اینطوری که من شنیدم در مورد اطلاعات شخصی و مالی (بیشتر مالی) سوال میشه که آیا میتونین هزینه رو الان بدین ؟ میتونین کلشو الان بدین.و در کل اونیکه پولش بیشتره در الویته.رتبه در مقابل پول هیچه!!!چون بین الملل آزادیه و میتونه هر کی رو که دوست داره پذیرش کنه

famous_sh

New member
سلام منم جز ذخیره های ایمنی مشهد هستم .به نظرتون ممکنه یه نفر نیاد من بتونم جاش برم.( خیلی زور داره نفر اول ذخیره بشی:dadad4:)

آره عزیزم...احتمالش خیلی زیاد هست....من 11 ذخیره هستم....زنگ زدن که حتما مییرم یا نه...

الانم که پیام دادن شهیدبهشتی هم آوردم نمیدونم چی کار کنم....ذخیره 23 شهیدبهشتی هستم.....

این چندروز سرگیجه گرفتم...نمیدونم برم یا نه...کدوم شهر....هزینش ....خدا کمکم کن

Queen

New member
بچه ها کسی میدونه بین المللی شیراز اعلام ظرفیت کرده یا نه /تو سایتشون که خبری نیست و بیشتره دانشگاها اعلام کردن/یه چیزه دیگه این که تو مصاحبه چی می پرسن؟

سلام من پیگیری کردم بین الملل شیراز هفته اینده اسامی را اعلام میکنه.

Queen

New member
سلام دوستان بین الملل شهید بهشتی برام پیامک داده جز الویتهای سوم هستم ولی وقتی میرم توی سایت اسمم نیست کسی میدونه چه خبره ؟؟پیامک میدند ولی اسم نیست؟؟بی الملل گلستان هم اوردم قراره مصاحبه داره خسته شدم سردرد گرفتم تکلیف ادمو معلوم نمیکنند:13:

Queen

New member
بچه ها یه نفر راهنماییم کنه چیکارکنم؟ژنتیک انسانی امتحان دادم اسمم برای بین الملل دراومده اما نمیدونم ارزش داره برم یانه .خسته شدم ازاین دومینوی کنکور.امسال درصدهام خوب بودند جز زبان .از طرفی هم نمیدونم ترم مهره یا بهمن بین الملل؟؟واگر بهمن باشه یه ترم جلو افتادن ارزش این همه هزینه را داره؟؟؟من سوال کردم درصورت ثبت نام در بین الملل سال دیگه نمیتونی تو کنکور شرکت کنی!!! من سال اولم بود کنکور دادم اونهم با تغییرگرایش:dadad4:مرسی

sa@@ra

New member
سلام دوستان بین الملل شهید بهشتی برام پیامک داده جز الویتهای سوم هستم ولی وقتی میرم توی سایت اسمم نیست کسی میدونه چه خبره ؟؟پیامک میدند ولی اسم نیست؟؟بی الملل گلستان هم اوردم قراره مصاحبه داره خسته شدم سردرد گرفتم تکلیف ادمو معلوم نمیکنند:13:

باز خوبه واسه شما پیامک اومده اصلا ایمنی از سایتش حذف شده:1dco2x0p1lilzhfpg1t:1dco2x0p1lilzhfpg1t
جدی نمیشه؟مطمعنی؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mf2009

famous_sh

New member
من شهید بهشتی و مشهد و یزد تا حالا قبول شدم...

یزد که نمیرم...

عاشق درس خوندن در دانشگاه شهید بهشتی هستم اما خانوادم زیاد موافق نیستن برای رفنم به اونجا...
فقط مشهد مونده....

همه قبول میشن خوشحال میشن...من از روزی که قبول شدم ناراحتی اعصاب گرفتم....
اینهمه حرص بخور و هزینه کن آخر بار هم که.....

narges_224

New member
سلام من پیگیری کردم بین الملل شیراز هفته اینده اسامی را اعلام میکنه.
این شیراز چه قدر لفتش می ده.آدم می مونه چی بگه.ای کاش وزارت بهداشت همون موقع اعلام میکرد اینقدر سرگیجه نمی گرفتیم

narges_224

New member
باز خوبه واسه شما پیامک اومده اصلا ایمنی از سایتش حذف شده:1dco2x0p1lilzhfpg1t:1dco2x0p1lilzhfpg1t
جدی نمیشه؟مطمعنی؟؟؟؟؟؟؟؟
آره دیگه وقتی واسه مصاحبه بری و بگی که حتما متقاضی هستی.باید حتما بری.ولی اگه واسه مصاحبه نری .مشکلی نیست

narges_224

New member
:shocked::(50): پس چرا واسه ایمنی بهشتی چیزی اعلام نمی کنه.هی خدااااا:sad:

narges_224

New member
آره عزیزم...احتمالش خیلی زیاد هست....من 11 ذخیره هستم....زنگ زدن که حتما مییرم یا نه...

آره به منم زنگ زدن.گفتم منتظر نتایج شیراز هستم که هنوز نیومده.:(.الان اصلا طوری شده که به مشهدشم راضیم.بس که دیر میگن

safoo

New member
بچه ها من اسمم ذخیره رشته آمار زیستی بین الملل بهشتی در اومده تهرانه کلاساش یا قشم ؟

بالا