تشکر ویژه از ادمین و سایت علوم پزشکی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

jo-boy

New member
با سلام
قصدم فقط اینه که از زحمات بی دریغ ادمین محترم تشکر کنم. کسی که با هزینه های بالای نگه داری سایت (بعضیا میدونن چقده)
بی چشم داشتی خالصانه کمک کرد و نه تنها سایت و زیبا نگه داشت بلکه با آوردن نرم افزار تخمین رتبه آلامی شد بر درد 2 ماهه
بچه ها که استرس امونشون نمیداد.
به سهم خودم به طور ویژه تشکر میکنم به خاطر همه چیز و خودمو به این سایت و ادمین محترمش وام دار میدونم.امیدوارم ما
هم روزی برسه که بتونیم مثه ادمین دل خیلیارو شاد کنیم
یا حق

:riz304:

vb2

New member
منم واقعااااااااااااااا از ادمین تشکرمی کنم ممنونم از سایت فوق العادش و زحمتاششششششششششششش

slpe

New member
از صميم وجودم ازتون مچكرم

فرصت آشنايي و همدردي و آرامش به بخصوص** تو اين يه هفته همشو مديون لطف شمام
:tsimuzpzwoap1t9y3o7

دوستون دارم زياد:riz304:

mino90

New member
منم ازتون ممنونم وامیدوارم این سایت سالیان سال پا برجا باشه:riz304:

sayeomidvar

New member
سلام
منم از دوستان زحمتکش این سایت تشکر می کنم.
اجرتون با خدا

آخرین ویرایش:

karshenasgh

New member
ادمین عزیز! منم ازتون به خاطر راه اندازی این سایت خوب تشکر می کنم. به من که خیلی کمک کرد و تقریباً هر سؤال و ابهامی که داشتم می تونستم اینجا جوابشو پیدا کنم. امیدوارم که این سایت هر روز بهتر و پربارتر بشه... همگی موفق باشیم...

vb2

New member
ادمین من بازم ممنونم به خاطر این سایت

بچه های انجمن همه با هم ترکوندن همشم به خاطر این سایت خوب و زحمات شماس

jok

New member
ادمین عزیز حالا من هر چی بگم دستت درد نکنه و متشکرم بازم ته دلم حس میکنم نتونستم اونطوری که شایستست تشکر کنم.....امیدوارم خدا برات بهترین انتخابها رو بکنه

vb2

New member
وقتی رتبه ها بیاد اون موقع نتایج تکمیل ظرفیت هم میاد

sefidrooze

New member
میتونی دقیقا بگی بر چه اساسیه تکمیل ظرفیت؟؟؟؟من گرگان شهر خودم زدم....قبول نشدم..لطفا بیشتر توضیح بده

:riz304:ادمین عزیز واقعا ازتون ممنونیم.بدون هیچ چشم داشتی این همه برای ما زحمت کشیدید. اجرتون با خدا.

biotechnologist

New member
منم بابت فضای خوبی که جهت بحث و تبادل نظر فراهم کردید صمیمانه ازتون تشکر میکنم.من با بقیه بچه ها واسه سال بعد تلاش میکنیم.موفق باشید:riz304:
من مسئول ستاد روحیه دهی به بچه هایی که امسال قبول نشدم هستم.:idea_majidonline: ان شاا... سال دیگه ما هم با کمک همدیگه و توکل به خدا قبول میشیم:smilies-azardl (181:smilies-azardl (113

آخرین ویرایش:

biotech25

New member
ادمین مچکریم
ادمین مچکریم
ادمین مچکریم!!!!

وخدایا تورو بی نهایت سپاس میگیوییم!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا