ترین های انجمن با انتخاب شما در سال 93-ویژه همه دوستان

profsor

New member
با خیلی ها آشنایی ندارم بخشید اگه از قلم می افته
1-مهربونترین: همممممه بچه های انجممممنننن

2-دلسوزترین: نوتر(در مورد رشته ما اینجور بوده بقیه رو نمیدونم)
3-مودب ترین: خیلیا هستن ...

4-بامزه ترین: maxin / nr1

5-فعالترین: mexin/maxin

6-باجنبه ترین:

7-جدی ترین:biosta

8-با سوادترین: biosta
9-احساسی ترین:

10-منطقی ترین: abdola
چقدررررررررر سخخخخخخخخخخته بیشتر از این نمیتونم یعنی نمی شناسم!!

همکارترین !!: نوتر و مرضی خخخخخخخخ
تو باکس ترین : عبدالله و باران دل!!
:tonguesmiley:

خخخخخخخ ناگفته نماند همونطوری که میدونید پروفسورها باسوادترین ، با جنبه ترین ،فعالترین ها و کلا همه ترین ها هستند!!!چون میدونید گفتم وگرنه من که اهل ریا نیستمممم خخخخخ
:smiliess (3)::thumbsupsmileyanim:​

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
بسیـار عالی،
منم تا اونجایی که ارتباط داشتم و از دوستام شناخت دارم میگم:

کاش واسه هر مورد 3تا انتخاب وجود داشت..
:thumbsdownsmileyani

1) مهربونترین= شفق/mohana

2) دلسوزترین= آسمون/mahiii

3) مودب ترین= هانیه/yara

4) بامزه ترین= maxin/شوکا88

5) فعالترین= mexin/MAHSABANOO

6) باجنبه ترین= PMN/sepideee

7) جدی ترین= نوتر/marzi ba

8) با سوادترین= ROJO/Sa@@ra

9) احساسی ترین= marlik/nahal5555

10) منطقی ترین= kolouche/zErOOn3

منم دوست دارم از همین تریبون یه انتقادی بکنم امیدوارم دیده بشه، دلخوری هم پیش نیاد، صرف انتقاد سازنده دارم میگم؛

تو همین سایت دختر پسرای فوق العاده فعالی دیده میشه که متاسفانه همه استعدادها داره تو تاپیک های سرگرمی و بحث آزاد به هدر میره.
تو یه سایتی خوندم مدیر باید جذب کاربر کنه، کاربر رو وادار به فعالیت، شرکت در بحث ها چه علمی چه سرگرمی، نظرسنجی ها و غیره بکنه.. ولی تو این سایت کم دیده میشه. یه نظر سنجی برگزار میشه با این حجم و عظمت تعداد کاربر فقط یه عده ی قلیل خاصی کاربر شرکت می کنن و ...
همچنین فعالیت سازنده مدیران کم شده، الآن چند وقته بچه های زیست یه تاپیک زدن میخوان باهم همکاری کنن یه نفر نیومده خط بهشون بده، دیگه پشتیبانی کردن ازشون پیشکش.

در مورد این تاپیک هم که خیلی عالی هم هست، ایشالا سال دیگه چندتایی از صفات بد رو هم بذارین، تا انتقاد نشه این پیشرفت کاربرا تکمیل نمیشه.
بعدم من نظرم اینه سال دیگه 2تا نظرسنجی همزمان برگزار کنید، یکیش یه تعداد زیادی از اسامی کاربرای معمولی رو انتخاب کنید بعد روش نظرسنجی بذارید، اون یکیش هم فقط مدیران باشن و همه نظر بدن. اکثر کسایی که بهشون رای داده میشه یا مدیران هستن یا بیشتر اونایی که تو تاپیک های سرگرمی و بحث آزاد فعالترن. اینطوری در حق خیلی از کاربرا اجحاف نمیشه.

در مورد صفات هم نظرکم اینه دست کاربرا رو واسه انتخاب هر صفت بازتر بذارید و محدود نشه به 2 انتخاب. اینطوری سختی انتخاب کمتر میشه و بیشتر و بهتر کاربرا نظر میدن. خیلی جاهاش مجبوریم اسم دوستمون رو در مورد یه صفت دیگه بیاریم تا عدالت رو به قول خودمون برقرار کرده باشیم دوستمون ناراحت نشده باشه. اینطوری ممکنه تازه دلخوری هم پیش بیاد.

و نکته آخر، زمان این نظرسنجی 20 روز واقعن کمه، یکی از دلایل اینکه این تعداد کاربر فقط همین یه عده نظر دادن به خاطر وقت کمشه. اگه نظر سنجی ماهانه بود 20 روز خوب بود، ولی چون دارید سال 93 رو نظر سنجی می کنید 20 روز خیلی خیلی کمه. سال 93 رو هم میشد جاش 2014 گفت، چون تاریخ تاپیک ها به میلادی نوشته میشه کسی بخواد نظر بده یه نگاهی می کنه به تاریخ تاپیک ها و پست هاشون، خصوصیات شخص مورد نظر یادشون میاد.

392619_flowerysmile.gif
392619_flowerysmile.gif
392619_flowerysmile.gif

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

نوتر

New member
سلام منظور از سال 93 یعنی= از سال گذشته تا الان. چون سال گذشته هم این نظر سنجی برگزار شده بود:rose:

کرهانی

New member
منم این مدت که سایت بودم بخاطر کنکور زیاد به بقیه تاپیکا سر نزدم و نمیشناسم خیلیارو:rose:
باشه همو 22،23 میگم
تا اونموقع بیشتر میشناسم الان فقط چندتا از ترینهارو می دونم:smiliess (10):

مهربونترین:شفق/مهنا

دلسوزترین:نوتر/بیوستا

مودب ترین:آشل/ ملینا

باجنبه ترین: فکرکنم مکسین باشه، البته خیلیارو دیدم که الان ذهنم یاری نمی کنه

بامزه ترین:maxin/ sepideeee

فعالترین:مرضی با

باجنبه ترین:مهسا بانو

احساسی ترین: یارا

من این مدت زیاد سایت نیومدم و شناخت زیادی پیدا نکردم:riz304:
ببخشید که من زیاد حضور ذهن ندارم

آخرین ویرایش:

شفيع

New member
1...مهربونترین==========>شفيع
2...دلسوزترین=========>شفيع

3...مودب ترین========>شفيع

4...بامزه ترین=======>شفيع

5...فعالترین=========>شفيع

6...باجنبه ترین=========>شفيع

7...جدیترین===========>شفيع
8...با سوادترین==========>شفيع

9...احساسی ترین============>شفيع

10...منطقی ترین===============>شفيع

mahsa.

New member
دوستانی که اسم منو بردن بینهایت سپاسگذارم ازشون
نمیدونم احساساتی بودن خوبه یا نه ولی اینطور که دیدم اکثرا منو با این صفت شناختین البته باید بگم احساساتی هستم ولی بخوام میتونم پا رو احساساتم بذارم

عقد تنها برادرم بود و من باهاش قهر بودم و درشهر دیگه ای دانشجو خودش زنگ زد و بهم گفت بیا و حتی گفت بیام دنبالت بیارمت ولی من بهانه آوردم و عقد تنها برادرم نرفتم.(البته میدونم کارم زشت بوده)
با پدرم جرو بحثم شد مهر رفتم خوابگاه و عید نوروز مجبوری برگشتم به خونه بله یه هچین آدم آنرمالیم.
....

Taraa

Well-known member
دوستانی که اسم منو بردن بینهایت سپاسگذارم ازشون
نمیدونم احساساتی بودن خوبه یا نه ولی اینطور که دیدم اکثرا منو با این صفت شناختین البته باید بگم احساساتی هستم ولی بخوام میتونم پا رو احساساتم بذارم

عقد تنها برادرم بود و من باهاش قهر بودم و درشهر دیگه ای دانشجو خودش زنگ زد و بهم گفت بیا و حتی گفت بیام دنبالت بیارمت ولی من بهانه آوردم و عقد تنها برادرم نرفتم.(البته میدونم کارم زشت بوده)
با پدرم جرو بحثم شد مهر رفتم خوابگاه و عید نوروز مجبوری برگشتم به خونه بله یه هچین آدم آنرمالیم.
....

همینا خودش گواه بر احساساتی بودنت هس

marzi ba

Well-known member

آخرین مهلت برا انتخاب ترین های انجمن 93.5.24 می باشد

:riz304::riz304::riz304::riz304:

IL-2

Well-known member
سلام ...

از مرضی با عزیز تشکر میکنم که واسه تاپیک خبرم کرد ...

ولی من چون با دوستان انجمنی زیاد در ارتباط نیستم و خوب دوستان رو نمیشناسم نمیتونم اظهار نظری کنم...

همه اتون جزء بهترین ها هستید ...

موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: marzi ba

mexin

Well-known member

pashmak

New member

آخرین مهلت برا انتخاب ترین های انجمن 93.5.24 می باشد

مرضی ترین تمدید کن من هنوزنظر ندادم و پستها رو نخوندم باتسکر پشمک ترین( تتلیتی ترین)[/QUOTE

خب زودباش انتخاب کن دیگه ..بیکار چرا نشستی ؟؟@ هوم؟؟ :New (6):
اع هولم.نکن بزار یکم فکر کنم خوووو ایششش

marzi ba

Well-known member
خبر جدید

خبـــــــــــــرجدید..............................خبــــــــــــــــــــر جدید

با تشکر از کلیه دوستان و عزیزانی که در انتخاب ترین های انجمن شرکت کردند خیلی ممنون از حسن توجه تک تک دوستان و پیگیر بودن همتون

به اطلاع تک تک دوستان میرسانیم که مهلت انتخاب ترین های انجمن تا 93.5.30 روز پنج شنبه تمدید شد

روابط عمومی انتخاب ترین های انجمن گفتگوی علوم پزشکی

تابستان 93​

:riz304::riz304::riz304::riz304:​

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: elham2012

IL-2

Well-known member

خبـــــــــــــرجدید..............................خبــــــــــــــــــــر جدید

با تشکر از کلیه دوستان و عزیزانی که در انتخاب ترین های انجمن شرکت کردند خیلی ممنون از حسن توجه تک تک دوستان و پیگیر بودن همتون

به اطلاع تک تک دوستان میرسانیم که مهلت انتخاب ترین های انجمن تا 93.5.30 روز پنج شنبه تمدید شد

روابط عمومی انتخاب ترین های انجمن گفتگوی علوم پزشکی

تابستان 93​

:riz304::riz304::riz304::riz304:​

یعنی احتمالش هس این انتخابات به دور دوم هم کشیده شه؟؟!!

marzi ba

Well-known member
سلام ...

از مرضی با عزیز تشکر میکنم که واسه تاپیک خبرم کرد ...

ولی من چون با دوستان انجمنی زیاد در ارتباط نیستم و خوب دوستان رو نمیشناسم نمیتونم اظهار نظری کنم...

همه اتون جزء بهترین ها هستید ...

موفق باشید

خیلی خیلی زحمت کشیدی
ممنون از دسته گل قشنگت
خیلی اوجیله
:(40):

بالا