ترین های انجمن با انتخاب شما در سال 93-ویژه همه دوستان

نوتر

New member
با سلام دوستای خوبم

حدود یکسال پیش تاپیکی به عنوان برترین کاربران انجمن رو برگزار کردیم که کاربرای محبوب انتخاب شدند

با توجه به اینکه یکسال تقریبا از اون موقع گذشته و خیلی از دوستان اون تاپیک دیگه کمتر میان انجمن تاپیک جدیدی با سبک متفاوت به همراه همکار خوبم marzi ba زدیم.

قوانین به این صورت است که:
1- ده صفت برتر و خوب رو ما انتخاب کردیم که تو محیط مجازی ملموس تر هستد و شما میتونید برای هر صفت حداکثر دو نفر و حداقل 0 نفر رو انتخاب کنید.

2- دوستانی که برای هر صفت بیش از دو اسم میارند فقط دو نفر اول که اسم آوردند تو رای گیری به حساب خواهند اومد.
3-فرصت شرکت تو مسابقه از امشب (جمعه )3 مرداد تا 24 مرداد خواهد بود

در تاپیک سال پیش ایرادیی وجود داشت که سعی کردیم امسال رفع کنیم.
سال پیش حق انتخاب بسیار کم بود. یعنی فقط 3 نفر رو میتونستند انتخاب کنند در کل. اما الان 20 نفر رو میشه هر کاربر انتخاب کنه(برای هر صفت دو نفر). پس جای بهانه ای نمیمونه برای دوستان که بگن ممکنه کسی از دست ما ناراحت بشه.
ضمنا دوستان هدف این تاپیک تحکیم دوستی ها در کنار هم هست نه ناراحتی.بر همین اساس صفات برتر رو انتخاب کردیم تا کسی ناراحت نشه.

و اما...
با توجه به اتفاقی که ممکنه بیفته تو این گونه رای گیری ها مثلا رای های یه کاربر بین صفات مختلف پخش بشه(مثلا کاربر X از هر صفت 3 رای بیاره و در کل 30 رای رو بیاره ولی کاربر دیگر فقط 5 رای بیاره هر 5 تا هم مثلا از یک صفت بیاره و اسمش برای اون صفت برنده بشه). برای حل این مشکل اومدیم گفتیم بعد از اینکه مشخص شد هر کاربر کدام صفت بارز رو داره در کنارش 5 نفر از دوستانی که بیشترین رای رو بیارند در کل ، به عنوان کاربرای نمونه انجمن انتخاب خواهند شد برای سال 93.

یادمون نره هدف تحکیم دوستی ها و تقدیر از دوستایی هست که شایسته تقدیرن.:rose:​

لطفا اسامی کاربر ها رو واضح و دقیق بنویسید.:rose:

اینم بگم میتونید اسم هر کاربر رو مکررا تو هر کدام از بخش ها بیارین:rose:

کسی نمیتونه خودشو انتخاب کنه. هر کس انتخاب کرد رای ش خونده نمیشه
ضمنا این نظر سنجی برای کاربرای سایت هست. دوستان میدونم شما ادمین رو دوست دارین. هممون دوسشون داریم. ولی فقط کاربرا و مدیرا.

دوستان عزیز توجه کنید که هر کسی به یک نفر بیش از 3 صفت نسبت بدهد فقط 3 رای حساب میشود چون در این صورت انتخاب ها افراطی میشود . در این صورت 3 صفت اول برای این کاربر در نظر گرفته میشود.
هدف انتخاب ترین ها می باشد

آخرین ویرایش:

marzi ba

Well-known member
با سلام به دوستای خوبم

پیشاپیش از همکاری صمیمانه شما در انتخاب ترین های انجمن تشکر می کنم
طبق گفته های دوست وهمکار خوفم نوتر قصد ما از زدن این تاپیک تقدیر از شایسته ترین های انجمنه و تحکیم دوستی هاست
دوستای خوبم از امشب انتخاب هاتون رو انجام بدید تا بتونیم ترین ها رو انتخاب کنیم

در ضمن یه خواسته هم از تک تک دوستان داشتم لطفا از گذاشتن اسپم تا جای ممکن خوداری کنید چون نظم تاپیک بهم میخوره و خودتون دچار سر درگمی خواهید شد و ما

شرمنده شما میشم وقتی میخایم اسپم ها رو پاک کنیم

بازم به خاطر همکاری صمیمانه از تک تک دوستان ممنونیم

همه ی دوستان شایسته "ترین "هستند

:riz304::riz304::riz304::riz304:​

آخرین ویرایش:

Marc0p0lo

New member
درود...

سپاسگزارم برای این لطف که در اختیار بنده قرار گرفت تا بتونم گپی بزنم...

اخلاق...واژه ی غریبی هست...و زمانی که شخصی با اون شُهره می شه...باید خارج از ادب...حسن خلق و حسن برخورد رو داشته باشه...که لازمه ی اجتماعی بودن هست...

بر من واجب بود...که عرض کنم..این میون با اخلاق ترین ها در انجمن حضور داشتن و دارن که در یک گستره بزرگ از ارتباطات و در اتفاقات و پیشامد های مختلف و بزنگاه های حساس اخلاق را معنا کردن...

با افتخار کلاه از سر بر می دارم..برای اون کسانی که در زمان خشم...در زمان ناراحتی...در زمان ناپایداری احوال..در زمان خستگی..در زمان غم...اخلاق رو رعایت کردن...ادب رو رعایت کردن...و اون ها هستن که شایسته ی این صفت هستن...

کلاه از سر برمی دارم با افتخار برای آن دوستانی که صفت با دانشی رو نه در لفظ...بلکه در عمل و در یاری دوستان در تاپیک های تخصصی تالارها و در لا به لای پاسخگویی به سوالات و رفع اشکال ها...نشون می دن....حال اونکه لفاظی کردن علم به دانش داشتن گوینده نیست.....

بنده کلاه از سر بر می دارم برای مدیرانی که 1 روز حضورشون..از ماه ها حضور بنده ارزشمند تر بود...که در قبلا به تفضیل عرض کردم......اونهایی که در لقای کاربر معمولی..به سان یک سرباز به انجمن خدمت کردن و خدمت می کنن...

و استعداد های نشکفته...بسیارن...گاهی نیاز به توجه دارن...گاهی نیاز به سپردن مسولیت دارن...ما نیاز به کادر سازی واسه انجمن داریم...

ما نیاز داریم که مثه یک تیم فوتبال...چندین بازیکن ذخیره ی خوب در حد بازیکن های اصلی داشته باشیم...تا وقتی یکی به هر دلیلی نتونست باهامون باشه...جایگزین شایسته داشته باشیم...

باز من اومدم و روده درازی کردم...ببخشید..هم انتقاد بود و هم درد دل....ممنونم از لطف دوستانم...

و آرامش پیشکش لحظه هاتون

آخرین ویرایش:

نوتر

New member
درود...

سپاسگزارم برای این لطف که در اختیار بنده قرار گرفت تا بتونم گپی بزنم...

اخلاق...واژه ی غریبی هست...و زمانی که شخصی با اون شُهره می شه...باید خارج از ادب...حسن خلق و حسن برخورد رو داشته باشه...که لازمه ی اجتماعی بودن هست...

بر من واجب بود...که عرض کنم..این میون با اخلاق ترین ها در انجمن حضور داشتن و دارن که در یک گستره بزرگ از ارتباطات و در اتفاقات و پیشامد های مختلف و بزنگاه های حساس اخلاق را معنا کردن...

با افتخار کلاه از سر بر می دارم..برای اون کسانی که در زمان خشم...در زمان ناراحتی...در زمان ناپایداری احوال..در زمان خستگی..در زمان غم...اخلاق رو رعایت کردن...ادب رو رعایت کردن...و اون ها هستن که شایسته ی این صفت هستن...

کلاه از سر برمی دارم با افتخار برای آن دوستانی که صفت با دانشی رو نه در لفظ...بلکه در عمل و در یاری دوستان در تاپیک های تخصصی تالارها و در لا به لای پاسخگویی به سوالات و رفع اشکال ها...نشون می دن....حال اونکه لفاظی کردن علم به دانش داشتن گوینده نیست.....

بنده کلاه از سر بر می دارم برای مدیرانی که 1 روز حضورشون..از ماه ها حضور بنده ارزشمند تر بود...که در اون پست قبلی به تفضیل عرض کردم......اونهایی که در لقای کاربر معمولی..به سان یک سرباز به انجمن خدمت کردن و خدمت می کنن...

و استعداد های نشکفته...بسیارن...گاهی نیاز به توجه دارن...گاهی نیاز به سپردن مسولیت دارن...ما نیاز به کادر سازی واسه انجمن داریم...

ما نیاز داریم که مثه یک تیم فوتبال...چندین بازیکن ذخیره ی خوب در حد بازیکن های اصلی داشته باشیم...تا وقتی یکی به هر دلیلی نتونست باهامون باشه...جایگزین شایسته داشته باشیم...

باز من اومدم و روده درازی کردم...ببخشید..هم انتقاد بود و هم درد دل....ممنونم از لطف دوستانم...

و آرامش پیشکش لحظه هاتون

سلام ممنونم ازتون

این نوع تاپیک های ما همیشه با تشکر و انتقاد همراه بوده
منتها گواه ما روز آخر تاپیک سال قبل بود که کاربرای زیادی شرکت کرده بودند.و کاربرانی به حق انتخاب شده بودند. که همگان به این که این کاربران واقعا مستحق بهترین ها هستند اتفاق نظر داشتند.
فقط کافیه دنیا رو سخت نگیریم. مطمئن باشین دنیا هم مارو سخت نخواهد گرفت:rose:

maxin

Well-known member
1-مهربونترین:شفق@/مهنا

2-دلسوزترین:شفق@/مرضی با

3-مودب ترین: aaram/zero one

4-بامزه ترین:
نوتر/سارا77

5-فعالترین:
sepid71/mexin

6-باجنبه ترین:
Nr1/آتشین

7-جدی ترین:
mw.ashel/biosta

8-با سوادترین:خب همه دارن زحمت میکشن.

9-احساسی ترین:
bioshimi/yara
@

10-منطقی ترین:
mahsa./
mahnam
حیف شد :dadad4: خیلی از دوستام هستن خب که نشد اسم ببرم. :riz513:, خعلی دوستون دارم:28:
از اونایی هم که مارو انتخاب میکنن لطف دارن, تشکر میکنم

آخرین ویرایش:

نوتر

New member
1- مهربونترین:مرضی با/مهنا

2- دلسوزترین:شفق/کتاب سبز

3- مودب ترین:باران 71/آشل

4- بامزه ترین:maxin/سارا 77

5- فعالترین:مرضی با/سپید 71

6- باجنبه ترین:آتشین/مهسا بانو

7- جدی ترین:لیلی/آوا

8- با سوادترین::m@ry@m/TATI

9- احساسی ترین: یارا/ملینااا

10- منطقی ترین:nr1/مهنام

اینم تقدیم دوستای خوبم که اسمشون از قلم افتاده:rose::rose:

خداییش خجالت میکشم از دوستانی که واقعا جا نشد اسمشونو بنویسم. الان که میبینم اسممو بردن چقد احساس خجالت بهم دست میده:sad:

آخرین ویرایش:

کینز

New member
خوب من که همه رو نمیشناسم ولی خوب اونایی که میشناسم رومیگم

1-مهربونترین:مهنا

2- دلسوزترین:نوتر

3- مودب ترین:مهنا, شفق

4- بامزه ترین:maxin

5- فعالترین:مرضی با

6- باجنبه ترین:ناروین(طبق گفته بچه های تبریزی)

7- جدی ترین:biosta

8- با سوادترین:biosta و نوتر

9- احساسی ترین: یارا

10- منطقی ترین:.....

[/SIZE][/COLOR]

آخرین ویرایش:

baran71

New member
1...مهربونترین==========>نوتر....مرضی

2...دلسوزترین=========>شفق....m@ry@m

3...مودب ترین========>کتاب سبز...مهنا

4...بامزه ترین=======>سارا77...nr1

5...فعالترین=========>mexin...maxin

6...باجنبه ترین=========>بیوشیمی(سمانه)...ناروین

7...جدیترین===========>بیوستا

8...با سوادترین==========>اشل...نوتر

9...احساسی ترین============>یارا...مهسا.

10...منطقی ترین===============>آرام...

آخرین ویرایش:

vatson

New member
1.مهربونترین= نوتر، marzi ba

2.دلسوزترین= marzi baو mahsa.

3.مودب ترین= yara

4...بامزه ترین= mexin

5...فعالترین= مهسا بانو

6...باجنبه ترین= baran71

7...جدیترین= بیوستا

8...با سوادترین= نوتر

9...احساسی ترین=
n@rvin

10...منطقی ترین= mahsa.

amiir

New member
والا من نزدیک یکسال اینجا نیومدم و بچه های جدید نمیشناسم..... ولی اونموقع که من زیاد میومدم:
منطقی ترین و جدی ترین: تارا
فعال ترین: بابا برقی
احساسی ترینم :یکی بود ک الان اسمش یادم نیست...:21:

حسان

Well-known member
بسم الله الرحمن الرحیم

تاپیک خوبیه.. برای اینکه یه کم عمیق تر رفتارهای انجمنی هم رو ببینیم... گرچه فضای تصوریمون همین انجمن ه اما چون من ادم های این انجمن رو به شخصیت واقعی شون نزدیک میبینم.. نظرمو میگم:

مهربون ترین: تو دختر ها مهنا و مرضی با ... تو پسر ها مکسین و ارشد ( چون نوع مهربونی بین دختر ها و پسر ها فرق داره )
دلسوزترین:بیوستا و آشل
مودب ترین: مهنا و دکتر سینا
با مزه ترین: ماکسین و مکسین
فعالترین: مهسا و آشل
با جنبه ترین:کاوه و نوتر
جدی ترین:جدی ترین کسی به نظرم نیست همه معمولی ان اما در مقایسه اشل و بیوستا ظاهرا جدی تر هستن...
با سواد ترین:در این مورد نمیتونم اسم کسی رو بگم چون به دلایل محدود بودن فضای مجازی نمیشه مشخص کرد...
احساسی ترین: شوکا و مهنا( دوتاشون احساسی هستن زیاد اما از اونورم قدرت کنترل احساسشون خیلی زیاده... شاید اونایی ک در دنیای واقعی میبیننشون فکر کنن حتی نسبت به خیلی موضوعات بی احساس ان اما این واقعیت نیست)
منطقی ترین : مارکوپولو و a-67 اقا ام جی مدیر سابق این صفت رو در داشتن...

موفق باشید..

آخرین ویرایش:

bioshimi93

New member
1-مهربونترین:mohana/لیلی

2- دلسوزترین:شفق/مرضی با

3- مودب ترین:آشل/biosta

4- بامزه ترین:maxin

5- فعالترین:نوتر/mexin

6- باجنبه ترین:maxin

7- جدی ترین:a-67

8- با سوادترین:ادمین

9- احساسی ترین:mahsa./moj
10
-منطقی ترین:مهنام و نوتر
از دوستان عزیزی که اسمشونو نگفتم معذرت میخوام بیشتر از 2 نفر نمیتونستیم بگیم و شاید هم الان ذهنم یاری نکرده همه ی دوستان جزو بهترینها هستن:heart:

آخرین ویرایش:

bioshimi@

Well-known member
1.مهربونترین=>شفق-مهنا

2.دلسوزترین=>m@ry@m...مهسا بانوو

3.مودب ترین=>یارا-باران71

4.بامزه ترین=>سپید 71-هانیه

5.فعالترین=>مرضی با -نوتر

6.باجنبه ترین=>ناروین -ملینا

7.جدیترین=>کتاب سبز(خانومی)-سالار

8.با سوادترین=>اشل-حسان

9.احساسی ترین=>مهسا- آوا

10.منطقی ترین=>maxin-مهنام

البته همه ی دوستای من گلن و بهترین ..تقدیم به همتون:rose:

آخرین ویرایش:

mohana

Well-known member
سلام... از مرضی جون و آقا نوتر ممنونم ب خاطر تاپیک بسیار خوبتون...:rose:

1-مهربونترین:آرام/ شفق ( حیف ک فقط اسم دو نفر باید بگم :| )

2- دلسوزترین:حسان،mahsa.

3- مودب ترین: آقا سینا داداش/ یارا

4- بامزه ترین:آقا مکسینmaxin / بابابرقی

5- فعالترین:مرضی با/آقا نوتر

6- باجنبه ترین: a_67/مهسا بانو

7- جدی ترین:جناب بیواستا

8- با سوادترین:آشل/m@ry@m

9- احساسی ترین: موج/بیوشیمی93

10- منطقی ترین:دکتر ام جی/لیلاam-ml

اگه انتخاب نامحدود بود اسم همه کسایی رو ک میشناختم و دوستام هستن می آوردم.....ببخشیدم دوستای نازنینم...:rose:

ساحل

New member
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]مهربونترین[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]mohana[/FONT][FONT=&quot]، شفق[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]دلسوزترین[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot]شفق[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]مودب ترین[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]zero[/FONT][FONT=&quot]،[/FONT][FONT=&quot]ps2020[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]بامزه ترین[/FONT][FONT=&quot]maxin/mexin[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]فعالترین[/FONT][FONT=&quot]:

- [/FONT]
[FONT=&quot]باجنبه ترین[/FONT][FONT=&quot]:

- [/FONT]
[FONT=&quot]جدی ترین[/FONT][FONT=&quot]:

-- [/FONT]
[FONT=&quot]با سوادترین[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]mj1919[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]-- [/FONT][FONT=&quot]احساسی ترین[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]parnia[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]- [/FONT][FONT=&quot]منطقی ترین[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]am-ml[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]

[/FONT]

sara77

New member

1- مهربونترین:مرضی با...شفق

2- دلسوزترین:ارام....mahsa

3- مودب ترین:باران 71....آشل

4- بامزه ترین:maxin/mexin

5- فعالترین:هانیه/سپید 71

6- باجنبه ترین:نوتر.....mf2009
7- جدی ترین:کسی یادم نیست

8- با سوادترین::a_67....mj

9- احساسی ترین: یارا...ناروین

10- منطقی ترین:نوتر.»مهسا بانو
خیلیا بودن واقعا بهترینا هستن حیف که نمیشه بیشتر از اینا نوشت
از اونایی هم که مارو انتخاب میکنن لطف دارن از همینجا تشکر میکنم
دوستتون دارم دوستای مجازی من:rose:
تقدیم به کسایی که اگه حضور ذهن نداشتم وننوشتمشون:rose::rose:

آخرین ویرایش:

mf2009

New member
1-مهربونترین:mohana

2- دلسوزترین:شفق و مهسا بانو

3- مودب ترین:نوتر و مهسا

4- بامزه ترین:sara77

5- فعالترین:هانیه و sepid71

6- باجنبه ترین:هههه خودم

7- جدی ترین:آتشین

8- با سوادترین:bioshimi93

9-با معرفت ترین : s@r@ s

MAHSABANOO

New member
خوب خوب سلام عرض میکنم خدمت دوستان منم اومدم ترینهارو بگمو برم
البته خیلی سخته که فقط 2 نفر انتخاب کنی چون از نظر من همه ترین هستن والا بوخدا

مهربون ترن-------------مرضی با/nr1چون نی نی دوست داره پس مهربون ترینه

دلسوزترین----------- نوتر / آرام

مودب ترین-------------
دکتر جوان سینا ps2020/مریمm@ry@m

با مزه ترین------------
maxin/تازگیا کشفش کردم خخخخخخpashmak

فعال ترین---------------همه فعال هست کس خاصی مد نظرم نیست

با جنبه ترین---------------
نوتر / ناروین

جدی ترین ---------------
اشل / بیوستا

باسوادترین---------------چون من رشتم متفاوته با شما نمیتونم بگم کی با سوادتر

احساسی ترین --------------
-مهنا/یارا

منطقی ترین-----------------
مهنام/ شفق

saaabaaa

New member
مهربون ترین:mohana شفق
دلسوزترین:imunoo آسمون
مودب ترین:مرضی با Nike
بامزه ترین:eeeeeeehsan باران71
فعال ترین:هانیه maxin
با جنبه ترین:zeroon3
جدی ترین:بیوستا آشل
احساسی ترین:موج اسمون
منطقی ترین:شفق آشل
باسوادترین:imunoo

کرهانی

New member
منم این مدت که سایت بودم بخاطر کنکور زیاد به بقیه تاپیکا سر نزدم و نمیشناسم خیلیارو:rose:
باشه همو 22،23 میگم
تا اونموقع بیشتر میشناسم الان فقط چندتا از ترینهارو می دونم:smiliess (10):

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sara77
بالا