تجربه یک کار جدید..

Haydi

New member
48550191718789765505.jpg

هر کدوم از ما در زمینه رشته تحصیلیمون شاغلیم یا در آینده مشغول به کار می شیم
اما
آیا
کار یا هنر دیگه ای هم هست که دوست داشته باشید در کنار حرفه اصلیتون، اون رو هم تجربه کنید؟
مثله بعضیا که هم وکیلن هم بساز بفروش ، هم پزشکن هم خواننده و...

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: arezoo90

Haydi

New member
من خودم دوس دارم در کنار کار تو آزمایشگاه،
دوبلور هم بشم :a2d3:
آخه من عاااااااااشق این کارم :(40):

AWWA

New member
با اینکه اینجا خانواده نشسته ولی میگم:smiliess (1): منم عاشق رقص باله به صورت حرفه ای هستم. البته رقصای دیگه رو مثل آذری( دخترانه وپسرونه) ، شیمی و فلامینگو(اسپانیایی) تا حدی که خودم راضی باشم بلدم ولی هنوز باله رو خیلی جا داره یاد بگیرم. اگه شرایطش جور بشه دوس دارم کاملا یادش بگیرم.به تئاترم علاقه دارم.

21Tir

New member
با اینکه اینجا خانواده نشسته ولی میگم:smiliess (1): منم عاشق رقص باله به صورت حرفه ای هستم. البته رقصای دیگه رو مثل آذری( دخترانه وپسرونه) ، شیمی و فلامینگو(اسپانیایی) تا حدی که خودم راضی باشم بلدم ولی هنوز باله رو خیلی جا داره یاد بگیرم. اگه شرایطش جور بشه دوس دارم کاملا یادش بگیرم.به تئاترم علاقه دارم.

ک ل ا س رفتی؟مشاهده فایل‌پیوست 1531

mohana

Well-known member
من طراحی و نقاشی دوست دارم...مدتی ک ل ا س میرفتم اما از زمانی ک رفتم دانشگاه دیگه طراحیم هم کنسل شد... ان شالله بعد کنکور ارشد ادامه میدم

آخرین ویرایش:

AWWA

New member
خوشابه حالت ای آوایی
چه شادو خرم چه باصفایی
مشاهده فایل‌پیوست 1533

مرسی ناناز جان:tonguesmiley: البته دید من به رقص یه خرده متفاوته ...رقصو یه ورزش هنرمندانه میدونم و تا جایی ازش استفاده میکنم که خط قرمزایی که اسلام تعیین کرده رو رد نکنم.

k-b

New member
منم نواختن پیانو رو خیلی دوست دارم، واقعا آرزومه یه روز یه پیانیست بزرگ بشم:rolleyessmileyanim:

AWWA

New member
من خودم دوس دارم در کنار کار تو آزمایشگاه،
دوبلور هم بشم :a2d3:
آخه من عاااااااااشق این کارم :(40):

هایدی جان من همیشه به دوبله فیلما بیشتر از موارد دیگه دقت میکنم. وقتی دوبله بعضی کشورا رو میشنوم میبینم دوبله ایران عالیه هم تو انتخاب افراد و هم اجرا.

21Tir

New member

مرسی ناناز جان:tonguesmiley: البته دید من به رقص یه خرده متفاوته ...رقصو یه ورزش هنرمندانه میدونم و تا جایی ازش استفاده میکنم که خط قرمزایی که اسلام تعیین کرده رو رد نکنم.

تکبییییییییییییر:auizz3ffy9vla57584x

AWWA

New member
من که حرفه اصلیم طراحی لباس هستش و اگه خدا بخواد میخوام یه مزون لباس شب و عروس که تمام لباس ها کاملا پوشیده و اسلامی هست واسه عزیزانی که متاسفانه توی این آشفته بازار لباس نمیتونن یه لباس با وقار و پوشیده پیدا کنن دایر کنم ........

انگل شناسی هم میره جز همون علایق فرعی ......

جدیدا هم دارم میرم آموزش ساخت کیف کفش چرم ببینم ..........

شیرینی پزی هم به صورت نیمه حرفه ای انجام میدم .... ایشالا یه کم سرم خلوت تر بشه حتما اون رو هم به صورت حرفه ای دنبال میکنم ......

تکبیرو باید به مهسا گفت:applause:

k-b

New member
من که حرفه اصلیم طراحی لباس هستش و اگه خدا بخواد میخوام یه مزون لباس شب و عروس که تمام لباس ها کاملا پوشیده و اسلامی هست واسه عزیزانی که متاسفانه توی این آشفته بازار لباس نمیتونن یه لباس با وقار و پوشیده پیدا کنن دایر کنم ........

شیرینی پزی هم به صورت نیمه حرفه ای انجام میدم .... ایشالا یه کم سرم خلوت تر بشه حتما اون رو هم به صورت حرفه ای دنبال میکنم ......
عالیه عزیزم ماشالا چقدر هنرمندی ، همشهری خودمی دیگه!!!:thanks:تورو خدا مزون زدی آدرسش رو هم اینجا بذار بخدا مردم بس که دنبال لباس پوشیده گشتم!!!

arshade90

New member
در کنار کار ازمایشگاه و تدریس. میخواستم که یه ورزش حرفه ای هم داشتم مثل والیبال یا تنیس خاکی(البته الانم تا حدودی دارم)

BBT

New member
خوشم میاد از انگشت هر کدومتون یه هنر میریزه ........

Delaram92

New member

آفرین آفرین گل دختر خیلی خانومی

hosseini

New member
عجب هنرمندایی داریما:smilies-azardl (113
من که اصلا هنرمند نیستم ولی دوس دارم خیالطی و آشپزی رو به صورت حرفه ای یاد بگیرم
و گاهان برای دلمم هم یه کوچولو ویالون بزنم

abiabi

New member

اوا جون روحیه من مثل شماست اما مید.نم باله از سن کم شروع می کنن اما من تو 90 سالگی هم بشه موقعیتش پیش بیاد میرم دنبالش...:)

Haydi

New member

هایدی جان من همیشه به دوبله فیلما بیشتر از موارد دیگه دقت میکنم. وقتی دوبله بعضی کشورا رو میشنوم میبینم دوبله ایران عالیه هم تو انتخاب افراد و هم اجرا.

عین من.. اولین چیزی که بهش توجه میکنم دوبله فیلم و سریالاس
بیشتریاشونم به قیافه میشناسم..
واقعا آرزومه یه روز همکارشون بشم و قطعا یه روز واسه تست صدا میرم
:a2d3:

بالا