تا 12 شهریور چند روز مونده و چه احساسی دارین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hairin

New member
شعر شهريور

ششم شهريور ماه ،بعضي شير، بعضي روباه/شيرا ميرن دانشكاه،روباها آسايشكاه/دعا كنيم با هم ما،شير باشيم شهريور ماه

melodic_m68

New member
به قول معین:عمر گران می گذرد خواهی نخواهی سعی بر آن کن نرود رو به تباهی.....

hairin

New member
مظلومیت دخترا

chera 2khtaraa inghadr vase arshad stress daran man nemifahmam??????:(50):
چون دخترا میدونن که پشت این قبول نشدن چه برنامه ای بوده,چونکه اگر قبول نشیم میدونیم که ۱سال دیگه هم باید بشینیم و درس بخونیم و در کنارش در کارای خونه هم همکاری بکنیم,بدترین قسمتش اینجاس که خیلی وقتا که اصلا حوصله نداریم,کلی مهمون داریم,کلی درس داریم و کلیم کار که باید انجام بدیم و آخرسر مثل یه جنازه تادم صبح بشینیم با مهمونا که یوقت از حضور کمرنگمون رنجیده خاطر نشن,بعدم اگه خدای ناکرده قبول نشیم نمیگن طفلی زحمت خودشو کشیده,همه میگن فلانی خنگه یک سال نشست تو خونه,دس به سیاه و سفید نزد, آخرشم قبول نشد,درد دخترا اینه که هیچ کس جز خودشون درکشون نمیکنه

biosta

Well-known member
چه دل پری دارید شما:sad::tsimuzpzwoap1t9y3o7!!!!
مگر این سخنان در مورد پسرها صادق نیست .؟
چرا صادقه :1dco2x0p1lilzhfpg1t
زنگ تفریح من در ایام مطالعه برای کنکور کسب مهارت روانشناسی و کار خونه بود !!!!!!!
اما چه قبول شوم چه نشوم حرف مردم برایم باد هواست و ارزشی ندارد​

hairin

New member
شهریور رویایی

چه دل پری دارید شما:sad::tsimuzpzwoap1t9y3o7!!!!مگر این سخنان در مورد پسرها صادق نیست .؟چرا صادقه :1dco2x0p1lilzhfpg1tزنگ تفریح من در ایام مطالعه برای کنکور کسب مهارت روانشناسی و کار خونه بود !!!!!!!اما چه قبول شوم چه نشوم حرف مردم برایم باد هواست و ارزشی ندارد​
درسته که هر انسانی مشکلات خاص خودشو داره,اما مشکلات و دغدغه های فکری خانوما بیشتر از آقایونه,و اینکه هیچ کس واسه خاطر دیگران درس نمیخونه در هر صورت امیدوارم ۶شهریور همه ی ما دختر پسرا خوشحال اینجا باشیمو قبولیمونو به همدیگه تبریک بگیم,اندکی صبر ۶ شهریور نزدیک است.

bacillus.bs

New member
چون دخترا میدونن که پشت این قبول نشدن چه برنامه ای بوده,چونکه اگر قبول نشیم میدونیم که ۱سال دیگه هم باید بشینیم و درس بخونیم و در کنارش در کارای خونه هم همکاری بکنیم,بدترین قسمتش اینجاس که خیلی وقتا که اصلا حوصله نداریم,کلی مهمون داریم,کلی درس داریم و کلیم کار که باید انجام بدیم و آخرسر مثل یه جنازه تادم صبح بشینیم با مهمونا که یوقت از حضور کمرنگمون رنجیده خاطر نشن,بعدم اگه خدای ناکرده قبول نشیم نمیگن طفلی زحمت خودشو کشیده,همه میگن فلانی خنگه یک سال نشست تو خونه,دس به سیاه و سفید نزد, آخرشم قبول نشد,درد دخترا اینه که هیچ کس جز خودشون درکشون نمیکنه
یه دلیله دیگم داره/اونم ازدواجه/چون اگر ازدواج کنند دیگه نمی تونند درس بخونند حداقل تا 2 سال بعدش شایدم بیشتر

hairin

New member
ایول به این درایت

یه دلیله دیگم داره/اونم ازدواجه/چون اگر ازدواج کنند دیگه نمی تونند درس بخونند حداقل تا 2 سال بعدش شایدم بیشتر
میخواستم این موردو بگم اما خویشتن داری کردم,با خودم گفتم شاید با موجی از اعتراضات خانومای عزییییییز مواجه بشم ,ایول به این درایت,ولی عجب مخلوقاتی هستیم علی رغم این همه مشکل و دردسر بازم تو همه میادین علمی,پژوهشی,یکه تازیم,واقعا خسته نباشیم,

آخرین ویرایش:

پرستاری86

New member
سلام
سوالی داشتم(مخصوصا دوستانی که سال های گذشته کنکور دادن)
فقط پارسال پیرینت پاسخنامه شرکت کننده ها ندادن؟
ایا سال های قبل پیرینت پاسخنامه شرکت کننده ها دادن؟

Dead.Man

New member
تا 6 شهریور دو هفته مونده و استرس داره منو میکشه!!
لعنت به این استرس:1dco2x0p1lilzhfpg1t

aohm

New member
chera 2khtaraa inghadr vase arshad stress daran man nemifahmam??????:(50):

دکترجان
دلیل اصلیش میتونه این باشه که شما کلا درد ارشد شدن یا نشدن رو درک نمیکنی
چون از همون اول یکسره شتافتی به دکترا!! نعمتیه ها..قدرشو بدون
:smilies-azardl (181

faridehmk

New member
سلام
سوالی داشتم(مخصوصا دوستانی که سال های گذشته کنکور دادن)
فقط پارسال پیرینت پاسخنامه شرکت کننده ها ندادن؟
ایا سال های قبل پیرینت پاسخنامه شرکت کننده ها دادن؟

مگه پرينت پاسخنامه رو هم ميدن؟؟؟!!!!
من سالاي قبل هم شركت كردم ولي ازين خبرا نبود، فقط كارنامه ميومد......

hairin

New member
حس تهی بودن

والا چیزایی که اصلا منتظرشون نیستیم مثل زلزله،سیل،گرونی اجناس هر روز هر روز میان پیشوازمون،حتی تو خواب،اما این ۶ شهریوره انگار اصلا خیال نداره بیاد،حالا حالا ها باید انتظار بکشیم.

پرستاری86

New member

مگه پرينت پاسخنامه رو هم ميدن؟؟؟!!!!
من سالاي قبل هم شركت كردم ولي ازين خبرا نبود، فقط كارنامه ميومد......
من خودم اولین سالی هست که شرکت کردم
ولی سایت سنجش پی که نگاه کنین آزمون کارشناسی ارشد سال تحصیلی 89-90 نوشته كارنامه و پاسخنامه كليه شركت كنندگان در آزمون كارشناسي ارشد سال 90-89 ولی پارسال همچین چیزی نبود.
اطلاعات بیشتری ندارین؟

زهرا-آ

New member
12 روز مونده تا 6 شهریور
نمیدونم چی میشه و.... ولی من خیلی زحمت کشیدم همزمان با کارآموزی درس خوندن اونم در حداینکه قبول بشی خیلی سخته
ولی من تلاشمو کردم امیدم دیگه به خداست
حسم میگه قبول میشم توکل بر خدا

shenya

New member
دوست جون ها !!!! کمتر از 2 هفته دیگه! دریغ از ذره ای استرس!

خوش بحالتون من که این 3هفته ای که گذشت خیلی به خودم می نازیدم که بر استرسم غلبه کردم وعین خیالم نیست ولی این روزا هر چی که به 6شهریور نزدیک میشیم دوباره استرس میگیردم خصوصا اینکه تو سایتم هر روز یه شایعه ای درستت میکنن وترس واسترسو به جون آدم میندازن یه روز میگن 4ام جواب میاد یه روز میگن برای قبول شده ها پیامک میدن .خداااااااااااااا به حق این شبا وروزای عزیز خودتون کمکمون کنننننننننننن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا