تا 12 شهریور چند روز مونده و چه احساسی دارین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hairin

New member
منکه حسابی کلافه شدم هر روز که میگذره نگران تر از قبل میشم احساس میکنم 100 ساله که منتظر 6 شهریورم به امید قبولی همه ی ما و هر کس که برای قبولی تلاش میکنه

tata

New member
هی ی ی ی ی ی
هی خدااااااااااااا...

منکر زحماتی که کشیدم نیستم اما چه کنم که کافی نبود

داغونم داغووون

reza.n

New member
بابا بیخیال دیگه.حالا اینقدرها هم مهم نیست.سخت نگیریم.می گذرد.......حال را عشق است:heart:

morteza

New member
من این روزها دارم سعی میکنم که خودم رو برای نتیجه آزمون آماده کنم به خودم میگم تمامه تلاشتو کردی پس فقط منتظر باش و ببین نتیجه چی میشه! البته فقط این نیست این روزها سعی میکنم روال عادی زندگیم رو داشته باشم و از همه اینا مهمتر برنامه هایی برای خودم تنظیم کردم تا اگر 6 شهریور به این جمله برخورد کردم (شما پذیرفته نشده اید) یهویی دنیا دور سرم تاب نخوره و زمینو زمانو نفرین نکنم یا خدایی نکرده دپرس نشم!با خودم میگم همه چیز که کنکور نیست؟! من تا قبل از کنکور از تمام روشهای ممکن از قبیل تصویر سازی دهنی؛ تلقین مثبت؛ وغیره استفاده میکردم که قبول دارم تمام اینها از جمله دعا به هر چیزی که بهش اعتفاد دارید مینونه تا قبل از کنکور تأثیر مثبت داشته باشه! اما نمیتونم بفهمم چجوری میشه از طریق این روشها توی نتایج دخلو تصرف کرد؟! شاید این برمیگرده به تفاوت جهان بینیهای آدمها...ضمن اینکه بر اعتقادم پا فشاری مینکم اما برای تمام نظرات دوستان احترام قایلم و اگر نظرم باعث رنجش خاطر کسی شده وظیفه خودم میدونم که عذرخواهی کنم.. راستی یه سوال : فکر نمیکنید بعد از خوندن این کامنتها استرستون بیشتر از قبل شده...؟؟!! اگر موافقید فقط لایک کنید و اگر مخالفید بگذرید..

fateme67

New member
من جدیدا استرسم کمتر شده چون قبول کردم که به اندازه زحمتم نتیجه میگیرم و مسلما خیلیا هستن که شاید بیشتر از من زحمت کشیده باشن یا کمتر!!دعا به درگاه خدا هم یعنی اینکه از خدا میخوایم که همین عدالت اجرابشه حالا هرطور که خودش صلاح بدونه.هیچ چیزی تو دنیا بی حکمت نیس دوستان.من ایمان دارم که هر کسی که لیاقتشو داره حتما قبوله.منم همین دعا رو میکنم.ایشالا تو همین سایت قبولیمونو به هم تبریک میگیم.شب های قدر نزدیکه.التماس دعا

sefidrooze

New member
من این روزها دارم سعی میکنم که خودم رو برای نتیجه آزمون آماده کنم به خودم میگم تمامه تلاشتو کردی پس فقط منتظر باش و ببین نتیجه چی میشه! البته فقط این نیست این روزها سعی میکنم روال عادی زندگیم رو داشته باشم و از همه اینا مهمتر برنامه هایی برای خودم تنظیم کردم تا اگر 6 شهریور به این جمله برخورد کردم (شما پذیرفته نشده اید) یهویی دنیا دور سرم تاب نخوره و زمینو زمانو نفرین نکنم یا خدایی نکرده دپرس نشم!با خودم میگم همه چیز که کنکور نیست؟! من تا قبل از کنکور از تمام روشهای ممکن از قبیل تصویر سازی دهنی؛ تلقین مثبت؛ وغیره استفاده میکردم که قبول دارم تمام اینها از جمله دعا به هر چیزی که بهش اعتفاد دارید مینونه تا قبل از کنکور تأثیر مثبت داشته باشه! اما نمیتونم بفهمم چجوری میشه از طریق این روشها توی نتایج دخلو تصرف کرد؟! شاید این برمیگرده به تفاوت جهان بینیهای آدمها...ضمن اینکه بر اعتقادم پا فشاری مینکم اما برای تمام نظرات دوستان احترام قایلم و اگر نظرم باعث رنجش خاطر کسی شده وظیفه خودم میدونم که عذرخواهی کنم.. راستی یه سوال : فکر نمیکنید بعد از خوندن این کامنتها استرستون بیشتر از قبل شده...؟؟!! اگر موافقید فقط لایک کنید و اگر مخالفید بگذرید..
هر چی که پی یه موضوعی رو بگیری بیشتر ذهنتو درگیر میکنه.بچه ها حالو در یابید.اقا مرتضی شما هم ناراحت نباش دیگه

*nurse

New member
سلام به دوستای با محبت انجمن ما اینجا جمع شدیم تا حس واقعی خودمونو در مورد لحظه آمدن نتایج بدیم وتبادل نظر کنیم و البته نظرهایی که واقعا از ته دل داده باشین تا از این راه احساس باهم بودنو درک کنیم هر کسی یه نظر و پیشنهادی داده خوب ما باید واقع بین باشیم و حرفی که واقعا درسته رو قبول کنیم اونوقته که به آرامش میرسیم حتی اگه اون حرف باب میل ما نباشه مهم اینه که واقعا حرف درستی باشه خوب اگه در درست یا غلط بودن پیشنهادها شک دارین میتونین در موردش تحقیق کنین و بعد قبول کنین پس می بینین که بازهم به آرامش میرسین پس سعی کنیم آرامش رو به هم هدیه بدیم و منظور من از باز کردن این موضوع دادن حس خوب آرامش بهم بود پس تا.....روز اعلام نتایج به هم آرامش بدیم

negar62

New member
مطمئن باشین همینطوره! بچه هایی که اینجا جمع شدن همه کسانی هستن که توی کنکور زحمت کشیدن و واقعأ نگرانن . و به نظر من این حس جالبیه وقتی میبینی یه عده جوون از رشته های مختلف با یه حس مشترک دور هم جمع شدن و سعی میکنن تا شرایط روحیشونو اینجا به اشتراک بذارن . منم الان خیلی بهترم . کلی برنامه دارم ! باورکنین برنامه هام برای عدم قبولی خیلی بیشتر از قبولی هست! :black_eyed: بازم واسه آرامش هم دعا کنیم....

jupiter_sps

New member
بازم سلام دوستای گلم! من دیگه دارم روزانه اینجا کامنت می ذارم!!!!! :p
منم این فضا رو دوست دارم جون بجه ها با دغدغه های یکسان دور هم جمع شدن! این فضا برام استرس زا نیست بلکه وقتی می بینم خیلی ها مثل منن اروم تر میشم!

امشب دیگه شب قدره---> ان شالله که بتونیم بیدار بمونیم و به خدا نزدیک تر بشیم!

مجید

New member
شاید نتایج چهارم شهریور اعلام بشه .. به تاپیک مربوطه مراجعه کنید

biotechnologist

New member
مثل کبریت کشیدن در باد

زندگی دشوار است

من خلاف جهت آب شنا کردن را، مثل یک معجزه باور دارم

آخرین دانه کبریتم را

می کشم در این باد

هرچه باداباد !!

دوستان خوبم التماس دعا

hairin

New member
باید بگم منم مثل آقای morteza روی تمام این موارد تلقین مثبت و تصورات ذهنی کار کردم و بهشون اعتقاد دارم تمام این مدت پس از کنکورو سعی کردم با تفکر مثبت پیش برم و به خودم گفتم تو قبولی ولی اگه 50./. قبول نشماحتمالا دست از تلاش بر نمیدارم شانس قبولیمو 50-50 در نظر گرفتم که اگه خدایییییییییییی نکرده قبول نشدم زیاد افسرده نشم الانم تمام تمرکزم رو شبای قدره چون خیلی خیلی بهشون اعتقاد دارم و خوشحالم از اینکه این شبهای عزیز قبل از اعلام نتیجه ی کنکورم هست میخوام نهایت تلاشمو واسه این شبا بکنمو از تمام لحظاتش بهره ببرم دیگه از این فرصتا پیش نمیاد نگین نگفتما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! التماس دعا [

biotechnologist

New member
نردبان قلب من شکسته است.
میشود برای من دعا کنی؟
یا اگر خدا اجازه میدهد ،جای من کمی خدا خدا کنی؟
چون دلم شبیه یک نماز بین راه،خسته و شکسته است، میشود برای بیقراری دلم،یک سفارشی به آن کریم با وفا کنی؟
التماس دعا.

faridehmk

New member
7ام تا 11ام شهريور تعطيله ، اميدوارم همون 6ام نتايج رو اعلام كنن...:dadad4:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا