تاپیک مخصوص دانشجویان دانشگاه ایران (راهنمایی ثبت نام، اسکان خوابگاه و .....)

omidii

New member
سلام به همگی منم ایران قبول شدم اما موقع ثبت نام نمیتونم شهر محل سکونت یا تحصیل رو وارد کنم و نمیتونم ثبت نام کنم اگه کسی میدونه بهم بگه چی کار کنم خیلی استرس دارم

payammarabi

New member
سلام به همگی منم ایران قبول شدم اما موقع ثبت نام نمیتونم شهر محل سکونت یا تحصیل رو وارد کنم و نمیتونم ثبت نام کنم اگه کسی میدونه بهم بگه چی کار کنم خیلی استرس دارم
سلام دوست گرامی تبریک میگم. نگران نباش خیلی راحته اول کلمه ویرایش رو در بالای صفحه بزن بعد روی مربع کنار شهر کلیک کن. سپس اسم شهرت رو در کادری که میاد همراه با استان درج کن و روی جستجو کلیک کن تا بیاره در نهایت روی نتیجه جستجو باز کلیک کن تا اد بشه به همین راحتی

omidii

New member
همون مربع کنارو که باز میکنم اسم شهرا رو نمیاره اصلا صفحه تغییر نمیکنه

Immunity

Well-known member
سلام دوستان بالاخره ثبت نامم تایید شد...حالا باید بریم دنبال ضامن و خوابگاه:auizz3ffy9vla57584x
ضامن برای خوابگاه ی حرکت جدیده انگار دوستای من علوم ثبت نام کردن نخواسته بوده

payammarabi

New member
سلام دوستان بالاخره ثبت نامم تایید شد...حالا باید بریم دنبال ضامن و خوابگاه:auizz3ffy9vla57584x
ضامن برای خوابگاه ی حرکت جدیده انگار دوستای من علوم ثبت نام کردن نخواسته بوده
صبر کن باید بهت شماره دانشجویی بدن بعد

RBC!

New member
دوستان، شما همه ی مدارکتون جلوش تایید خورده؟

RBC!

New member
کدوم خوابگاه خوبه؟
فضاش، تمیزیش، امکاناتش، دسترسیش و خلاصه همه چیزش.

راهنمایی پلیززززززززززززز

studsmatta.gif

یه سوال دیگه و کلی، خوابگاه های شلوغ و پر جمعیت (مثلا 200 نفره) بهتره یا خلوت ها (زیر 100 نفر) ؟؟؟؟

clap.gif

love virology

New member
بچه ها کدوم خابگاه های دانشگاه ایران از نظر نزدیکی به دانشگاه و با کیفیت خوب هست / سپااااااس

RBC!

New member
بچه هاااااااااااااا

من هنوز شماره دانشجویی ندارم.

نمیشه بدون شماره دانشجویی برم دفتر ثبت؟؟؟؟

دانشگاه قبول میکنه ازم؟

khodaei

New member
سلام دوستان
تایید ثبت نام واسم اومده ولی شماره دانشجویی هنوز خبری نیست!

jojo.ph

New member
سلام به همگی...
دوستانی که ثبت نام کردن بعدازچندساعت تاییدشد ثبت نامشون......من دیروز ساعت15.30 ثبت نام کردم ولی هنوز تاییدنشده!!!!!!!!!!!!
هیچکی که هنوز واسه خوابگاه اقدام نکرده درسته؟؟؟؟؟؟باید منتظر شماره دانشجویی باشیم؟؟؟؟؟؟؟؟

jojo.ph

New member
بچه هاااااااااااااا

من هنوز شماره دانشجویی ندارم.

نمیشه بدون شماره دانشجویی برم دفتر ثبت؟؟؟؟

دانشگاه قبول میکنه ازم؟
آره قبول میکنه اصلاواسه تعهدنیازی به شماره دانشجویی نیست فرمشوازسایت میگیری بایه ضامن میری یه دفترخونه کاراشوانجام میدی ....من انجامش دادم 40 تومنم هزینش شد.....

بچه ها اون فرم مشخصات مال هسته تحقیق و نظر دهی رو نوشته تایپ و تکمیل کنیم بعد پرینت بگیریم
این یعنی دستی پرش نکنیم؟؟؟

بالا