تاپیک حضور و غیاب فعالین انجمن

zErOOn3

Well-known member
:smiliess (8)::auizz3ffy9vla57584x:painting::smilies-azardl (113

CLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMM

MAHSABANOO

New member
sport-milk-bottle-emoticon.gif
حاضر بعد یک دوره غیبت خخخخخخخخخخخخخ

نوتر

New member
منم فکر کنم نیازی به معرفی ندارم که حاضرم یا نه

منم به همراه M@RY@M و Baran71 و مرضیه شبانه روزی حاضریم.
شیفت شب میدیم اینجا یوقت دزد نیاد انجمن

marzi ba

Well-known member
مرضی با جون جونی هم که حاضررررررررررررررررررر
حاضر حاضر
:a2d3::a2d3:

آتشین

Well-known member
93/4/11
چــــهـــارم رمـــــضـــــان
مـــــن حـــــاضـــــــر

marzi ba

Well-known member
مرضی باااااااااااااااااااااااااا جون جونی

حاًًًًًًًًًًًضــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر
3.gif

|G♥♥D GUY|

New member
همزمان با حضور استاد درس عمومي تو كلاس:استاد حضور غياب چن نمره دارع؟؟؟؟؟ اول حضور غياب كنين والا من يه كلاس همزمانم دارم.... پشت سرش بدون وقفه: امتحان تستيه يا تشريحي؟؟؟؟ حذفي نداريم؟؟؟؟(هر جلسه تكرار ميشه)...............آخر جلسه:استاد به جان خودم من ميرم سر كار خرج زن و بچه مو در آرم نميتونم بيام سر كلاس جان مادرت منو حذف نكن

از اين جلسه تا اون جلسه:اصغر بي شعور پاشو برو سر كلاس به جاي من حضوري بزن من حالشو ندارم پاشو...

دانشجو:

استاد:

"گزيده اي چند از مكالمات حول حضور غياب دانشگاه"

|G♥♥D GUY|

New member
دخترا هميشه دو نمره حضور غيابو ميگيرن...ميبيني دانشگاه زده شروع كلاس 26 شهريور دخترا 25 دانشگاهن!!!!!!!!!!!! خود استادم حال نداره 7 مهر پاميشه مياد سر كلاس خخخخخ... ميخواي قبل عيد يه مقدار زودتر بري برا تعطيلات ميبيني همه پايه ان الا دخترا تا 29 اسفند سر كلاسن و استاد استاد ميكنن...والا:1dco2x0p1lilzhfpg1t:p7977cujr38iyymsu8:

M@RY@M

New member
دخترا هميشه دو نمره حضور غيابو ميگيرن...ميبيني دانشگاه زده شروع كلاس 26 شهريور دخترا 25 دانشگاهن!!!!!!!!!!!! خود استادم حال نداره 7 مهر پاميشه مياد سر كلاس خخخخخ... ميخواي قبل عيد يه مقدار زودتر بري برا تعطيلات ميبيني همه پايه ان الا دخترا تا 29 اسفند سر كلاسن و استاد استاد ميكنن...والا:1dco2x0p1lilzhfpg1t:p7977cujr38iyymsu8:

نخیرمم!تکذیب میشه به شدت!:mad_majidonline:
ماها که اینجوری نبودیم توی کلاسمون!همش پسرامون بهانه میاوردن!!!
:sdasdasd:

بالا