بیش از 30000 کامنت ایرانی در صفحه شخصی مسی!/ از کدام فرهنگ حرف می‌زنیم

sane

Active member

کاربران ایرانی پس از حمله به فیس‌بوک لیونل مسی در صدد عذرخواهی از این بازیکن بزرگ هستند.

به گزارش نامه‌، همزمان با پایان قرعه‌کشی جام جهانی و همگروهی ایران با آرژانتین، صفحه منتسب به لیونل مسی در فیس‌بوک آماج حملات کاربران ایرانی قرار گرفت که برخی نظرها به شدت توهین‌آمیز بود.

این اقدام با انتقاد گسترده رسانه‌ها مواجه شد و کمی بعد نظری منتسب به مسی در این خصوص منتشر شد که برای این افراد اظهار تاسف کرده بود.

ایرانی‌ها بار دیگر به سراغ صفحات منتسب به لیونل مسی رفته‌اند اما این بار هدف آنها عذرخواهی از این بازیکن بزرگ است تا ذهنیت بدی نسبت به ایرانی‌ها پیدا نکند.

جالب اینکه گفته می‌شود با وجود عذرخواهی کاربران ایرانی، صفحه اصلی مسی بسته شده است.

هجوم به صفحه مسی برای عذرخواهی!

آخرین ویرایش:

mw.ashel

New member

ایرانی ها از مسی عذرخواهی کردند

1769494.jpg
.

لیونل مسی به توهین های و عذرخواهی های ایرانیان در صفحه فیس بوک پاسخ داد.

مسی هم با بزرگ منشی در این مورد پاسخ داد:« ایرانی های عزیز، نیازی به عذرخواهی نیست. من می‌دانم ایران فرهنگ غنی ای دارد و من می دانم اینهایی که تهدید کردند ایرانی های واقعی نیستند. من الان هم فقط سخت تمرین می کنم تا در بازی مقابل ایران، مدافعان این تیم را اذیت کنم.» این واکنش محترمانه و حرفه ای مسی در نوع خود جالب توجه و آموزنده است. با این حال نباید تهدید زیرپوستی مسی مبنی بر تمرین سفن و سخت را نادیده گرفت. گویا تیم ملی کشورمان به راحتی قربانی فحاشی و بچه بازی چند تن از هموطنان مان شده است.

b227665c-e0d4-4880-aef2-ae306a6ccd03.jpg

sa@@ra

New member

ایرانی ها از مسی عذرخواهی کردند

1769494.jpg
.

لیونل مسی به توهین های و عذرخواهی های ایرانیان در صفحه فیس بوک پاسخ داد.

مسی هم با بزرگ منشی در این مورد پاسخ داد:« ایرانی های عزیز، نیازی به عذرخواهی نیست. من می‌دانم ایران فرهنگ غنی ای دارد و من می دانم اینهایی که تهدید کردند ایرانی های واقعی نیستند. من الان هم فقط سخت تمرین می کنم تا در بازی مقابل ایران، مدافعان این تیم را اذیت کنم.» این واکنش محترمانه و حرفه ای مسی در نوع خود جالب توجه و آموزنده است. با این حال نباید تهدید زیرپوستی مسی مبنی بر تمرین سفن و سخت را نادیده گرفت. گویا تیم ملی کشورمان به راحتی قربانی فحاشی و بچه بازی چند تن از هموطنان مان شده است.

b227665c-e0d4-4880-aef2-ae306a6ccd03.jpg

این که صحت نداره اولا پیچش توسط یک ادمین اداره میشه و دوما اینکه کلی اکانت قلابی با اسم leo messi ساخته شده نمونه هاشم ببینید اjتقاقا ابروی ایران توی اکثر حبرگزاری ها رقته تازه اولشه

sa@@ra

New member

روزنامه ال موندو اسپانیا : تهدادی از کاربران ایرانی بازیکن بارسا را مورد ملامت قرار دادن و حتی مقابل آرژانتین قدرت نمایی کردند - این کاربران مسی رو کوچک شمردند و عنوان کردند هاشم بیگ زاده بازیکن استقلالی تیم ملی ایران اجازه ی عملی به وی در جام جهانی نخواهد داد
سایت اشپیگل آلمان : حدود 30 هزار کامنت ایرانی در صفحه فیسبوک مسی منتشر شده که تصویر ناپسندی از ایران بیش از جام جهانی نشان داده است
سایت اسپانیای موندو : در صفحه فیسبوک مسی به دلیل فامیلی وی ( مسی ) که مشابه فلز ( مس ) در زبان فارسی است ، با لحن خیابانی و بی ادبانه خود وی را به تمسخر قرار دادند و جنجال آفریدند.
اینم لینک:Leo provoca un alzamiento en Ir�n por su apellido Messi

آخرین ویرایش:

ketabsabz

Well-known member
خیلی جای تاسفه
بعضیا دیگه شورشو در میارن
یعنی چی اینکارا :mad_majidonline:

ROJO

New member
عاقا یکیشون کامنت گذاشته:
هاشم هاشم! مسی ازت رد شد دیگه نه من نه توهااا!:25r30wi:

ROJO

New member
بچه ها گریه دارهههههههههه شما به چی میخندین....

لوول خیلی باحاله مهسا، الان دوستم پیشم نشسته برام میخونه اشکه که از شدت خندیدن از چشام سرازیره، ینی خیلیااااا:25r30wi: مخصوصا اوناییکه اومدن انگلیسی تکست کنن خخخخخخخخ آبروی نداشتمونو تو دنیا به باد دادن رف:riz481:

نوتر

New member
دوستان ، عزیزان، استادان دروغه فوتوشاپه صفحه مسی نیستو خود مسی نیستو اینا چیه؟؟

تو کل دنیا آبرو ریزی شده همه دارن در مورد زیر جهان سومی بودن ایران میحرفن!!

شمار کامنت ها تو صفحه ی مسی رسیده به 100000 کامنت!!!

100000نفر همشون دروغه؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

sa@@ra

New member
جالبه که داداش من که خارج از ایرانه یک سری از دوستاش حوب به طبع داداشم فارسی رو بلد شدن و وقتی این کامنتهای زیبار و خوندن و داداشم براشون توضیح داده گفتن مطمعنی تو ایرانی هستی؟ایرانیا که با اینکارشون ثابت کردن بی فرهنگن:25r30wi:
ببخشید من اصولا اینجور مواثغ میخندم دوستان به دل نگیرید

بالا