بیا تو به آواتار نفر قبلی گیر بده !

f-mk

New member
خطاب به آواتار امین 88:یه سوال دارم دباره ی این آواتار.آیا این استخوان متحرک اهل گواتمالا یا مناطق محروم آفریقایی میباشد؟استخون که هست سیاه و سفید که هست شکلو قیافه هم که نداره.والا منم جاش بودم تریپ خودکشی برمیداشتم.والااااا!
خطاب به آواتار سارا جون:اولا که چه معنی داره دختر رو دستش خالکوبی کنه؟حالا اگه یه جمله ی معنی دار تاتو میکرد باز یه چیزی ولی دوربین تاتو کرده که بگه چی ها؟ها؟ د بگو دیگه؟حداقل میخواد بگه با این تاتو داره عکس میگیره درست رو چشمش تنظیمش کنه.تازگیا با دماغ توو لنز دوربین نگاه میکنن تا عکس بگیرن عایا؟!
خطاب به آواتار شفیع:مثلا این پسره میخواد بگه گل چینده که عشقشو باهاش غافلگیر کنه؟نه آخه فک کرده ما باور میکنیم؟من که میدونم یه دختر دیگه این گل رو بهش داده این پسره هم از ترس اینکه دختر اولی اینو ببینه پشتش قایم کرده.نهایتش اگه نخوام گناهشو بشورم میتونم بگه رفته از پارک محلشون گل چینده حالا باغبون پارک با بیل اونور صحنه وایستاده اینم از ترس گلو قایم کرده.
درست نمیگم عایا؟

biologisst

New member
f-mk شما خودت سر و گردن و دو دست مبارکت بیرونه اونوخت به آواتار مهشا بانو میگی بیحجاب نباشه؟نوچ نوچ
در ضمن ما نمیدونیم چرا این اهالی خوب کره جنوبی از فیلم گرفته تا جلد لواشک رو به ملت شریف ایران تحمیل کرده...حالا شما هم عکس و آواتارتون از این اجنبی هاست دیگه واقعا نوچ نوچ

amin88

New member
خطاب به آواتار امین 88:یه سوال دارم دباره ی این آواتار.آیا این استخوان متحرک اهل گواتمالا یا مناطق محروم آفریقایی میباشد؟استخون که هست سیاه و سفید که هست شکلو قیافه هم که نداره.والا منم جاش بودم تریپ خودکشی برمیداشتم.والااااا!
خطاب به آواتار سارا جون:اولا که چه معنی داره دختر رو دستش خالکوبی کنه؟حالا اگه یه جمله ی معنی دار تاتو میکرد باز یه چیزی ولی دوربین تاتو کرده که بگه چی ها؟ها؟ د بگو دیگه؟حداقل میخواد بگه با این تاتو داره عکس میگیره درست رو چشمش تنظیمش کنه.تازگیا با دماغ توو لنز دوربین نگاه میکنن تا عکس بگیرن عایا؟!
خطاب به آواتار شفیع:مثلا این پسره میخواد بگه گل چینده که عشقشو باهاش غافلگیر کنه؟نه آخه فک کرده ما باور میکنیم؟من که میدونم یه دختر دیگه این گل رو بهش داده این پسره هم از ترس اینکه دختر اولی اینو ببینه پشتش قایم کرده.نهایتش اگه نخوام گناهشو بشورم میتونم بگه رفته از پارک محلشون گل چینده حالا باغبون پارک با بیل اونور صحنه وایستاده اینم از ترس گلو قایم کرده.
درست نمیگم عایا؟

والا نمیدونم اهل کجاست حداقل میدونم افغانی نیسش که خودشو جای کره ای بزنه

f-mk

New member
وا.کی گفته افغانیه؟امین 88 چهره شناسیت مشکل داره ها.

f-mk

New member
امین 88 فک کنم اواتارت لپشو از توو گاز گرفته دردش اومده

biosta

Well-known member
در روانشناسی مطلبی داریم تحت این مورد که انسان برای خودش جسم خارجی هست
به همین علت هست که به خودش انتقاد می کند عملکرد خودش رو زیر سوال می برد
عنوان تاپیکی دیگر " بیا به کار های خود گیر بده " یعنی کاری که کردی و مناسب ندیدی و اگر می خواهی بیا و از خودت انتقاد کن .
علت این چند خط بالا رو نوشتم این بود که الان داشتم رفتارم رو تحلیل می کردم که چرا چنین عمل کردم یا چنین عمل نکردم ...
آدم که دیگه سر خودش رو نمی تونه کلاه بگذاره بخصوص اگر بدونه از نظر روانشناسی علت کار هایش چیست .

sa@@ra

New member
درست نمیگم عایا؟

چیه من تاتو دارم تو نداری حسودیت شد؟
بعدشم که دوس دارم
بعدشم دوربین ندارم بدبختم دادم واسم تاتو کنن:25r30wi::25r30wi:
تازشم دختر پسر نداره

شادی 25

New member
دسته رو میبینم یه جوریم میشه انگار مشکل ساختاری داره دستش طفلی.:25r30wi:

economic

New member
شفیع جــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــان عکس دامادیتو گذاشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کو عروس خانم خوووووووووووووووووووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

economic

New member
چرا تو هر لحظه یه قیافه ای هستی؟
آفتاب پرستی احیانا؟

بازم منو شادی خــــــــــــــــــــــــــــانم و موها و کفش ست شدش
............................
ببینم دست گل ب دست چه نازو عشوه ایم میاد خـــــــــــــــــــــانم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

شفيع

New member
اين كيه اكوووووووووووووووو!!!!!!!!!عروسه داره پرواز ميكنه؟؟؟؟؟؟

ZOT

New member
صاف بایست برادر شفیع واسه ستون فقراتت خوب نیس ها!

بالا