بیا تو به آواتار نفر قبلی گیر بده !

BBT

New member
یعنی ادمین دوستت داریم خخخخخخخخخخ
اواتارت خییییییییییییییییییییلی نازه
ولی حیف بهت نمیاد

f-mk

New member
نه من واقعا میخوام ببینم این پیچ پیچیا چیه؟
معلوم نیس برداشتی کاغذ رنگیای تولد کی رو عکسشو از گوگل دانلود کردی گذاشتی اینجا که مثلا میخوای بگی دستی توو ژنتیک داری؟ها؟بگو دیگه!
(باران جونی ازم ناراحت نشیا من فقط چون موضوع تاپیک گیر دادن بود اینجوری گیر دادم.):riz513:

baran1001

New member
آواتارت خیلی خوشمله
(نه فائزه جون فدات)
love070.gif

f-mk

New member
نیماد این دختره رفته توو مزرعه ی پنبه که معلوم نیس توو کدوم روستاییه که مثلا بگه بین درختای شکوفه س؟واقعا فک کردی ما گول میخوریم عایا؟
حداقل به اون موهاش یه برسی میکشید انقد ژولیده نباشه! والااا
اون گلی هم که به سرش زده گل خرزره هست دیگه؟نه؟

farzanee20

New member
نیماد این دختره رفته توو مزرعه ی پنبه که معلوم نیس توو کدوم روستاییه که مثلا بگه بین درختای شکوفه س؟واقعا فک کردی ما گول میخوریم عایا؟
حداقل به اون موهاش یه برسی میکشید انقد ژولیده نباشه! والااا
اون گلی هم که به سرش زده گل خرزره هست دیگه؟نه؟

اولا تو مزرعه پنبه نیست و بین گلایه بهاریه خخخخخخخخخخخخ دوما اون گل نیست و پروانه س خخخخخخخخخخخخخخخخخخ سوما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخخخخخ سوما نداشت

f-mk

New member
گل نیس؟دیگه بدتر.این پروانه ی بد رنگ از صندوق عتیقه ی کدوم آدمی دراومده اومده رو موهای این دختره نشسته؟حتما چون موهای این دختره بو کهنگی یا همون عتیقه میداده این پروانه با صندوق عتیقه ها اشتباه گرفتتش

farzanee20

New member
اف جان عکس خواهر گوجونپیو رو گذاشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ پس خودش کجاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخخخخخخخ

f-mk

New member
ای نیماد بدجنس.توام بلدیاااااااااا!
نیماد من یه دکتر چشم پزشک خوب میشناسم که انحراف چشم خوب عمل میکنه.آدرس بدم این آواتارت بره انحرافشو عمل کنه؟

farzanee20

New member
خخخخخخخخخخ چشاش انحراف نداره داره به افق نگا میکنه خخخخخخخخخخخخخخخ اما چشای اواتارتو بدون شرحه خخخخخخخخخخخخخخخخخ راستی این ساعتشو هم که کار نمیکنه.......خخخخخخخخخخخخخخخخخ

f-mk

New member
نیماد جون مثلا تحصیل کرده ی جامعه هستیا.میخوای توو عکس ثابت ساعت آدما عقربه هاشون تکون بخوره؟
عزیزم عکست به افق نگاه نمیکنه.معلوم نیس داره کی رو دید میزنه!عزیزم آواتارت که هنوز خیلی جوانه.بهش بگو شوهر براش پیدا میشه انقد آدما رو دید نزنه.پس فردا براش حرف درمیارن که دختره ندید پدیده.بخدا واسه خودش میگم.من خیرشو میخوام

farzanee20

New member
نیماد جون مثلا تحصیل کرده ی جامعه هستیا.میخوای توو عکس ثابت ساعت آدما عقربه هاشون تکون بخوره؟
عزیزم عکست به افق نگاه نمیکنه.معلوم نیس داره کی رو دید میزنه!عزیزم آواتارت که هنوز خیلی جوانه.بهش بگو شوهر براش پیدا میشه انقد آدما رو دید نزنه.پس فردا براش حرف درمیارن که دختره ندید پدیده.بخدا واسه خودش میگم.من خیرشو میخوام

ساعت راس گفتی خخخخخخخخخخخخخ:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:اواتارم قصد ازداج نداره خخخخخخخخخخخ به همون افق نگا میکنه خخخخخخخخخخخخخ اما اواتار شما معلوم نی کی بغلش نشته همچین ذوق زده شده خخخخخخخخخخخخخخ

MAHSABANOO

New member
اونجا چی دیدی زل زدی دخترم دخترایه قدیم سرتو بنداز پایین حتما پسر دیدی دیگه اینطوری زل زدی:p7977cujr38iyymsu8:

f-mk

New member
نیماد جون گلوت میخاره که انقد میگی خخخخخخخخخخخخخخخ؟
مدیر اعظم مهسا بانو:چه معنی داره عکس بچه ی برهنه میذاری؟همین کارارو میکنید که بچه ها توو بزرگی با این وضع میان توو جامعه.عیبه بخدا.عیبه.بردار به این بچه یه چادر چاخچولی بپوشون چشم نامحرم بهش نیوفته یه ثوابی ببری توو این ماه مبارک

amin88

New member
نیماد جون گلوت میخاره که انقد میگی خخخخخخخخخخخخخخخ؟
مدیر اعظم مهسا بانو:چه معنی داره عکس بچه ی برهنه میذاری؟همین کارارو میکنید که بچه ها توو بزرگی با این وضع میان توو جامعه.عیبه بخدا.عیبه.بردار به این بچه یه چادر چاخچولی بپوشون چشم نامحرم بهش نیوفته یه ثوابی ببری توو این ماه مبارک

اقا ما خوشمان امد ادرس بده بیایم برا خاسگاری..........خخخخخخخ

بالا