بچه هایی که میخوان سال 92 آزمون دکترا شرکت کنن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nikta

New member
سلام به همگی
من دنبال جواب تستهای دکتر طریقت هستم و میخوام ارشد شرکت کنم ببخشید که اینجا پست گذاشتم ناچارم چیزی تا کنکور نمانده و درد به در دنبال جوابشون هستم اگر کسی داره میخرم و بهم پیام بده

Setayesh92

New member
سلام به همگی
من دنبال جواب تستهای دکتر طریقت هستم و میخوام ارشد شرکت کنم ببخشید که اینجا پست گذاشتم ناچارم چیزی تا کنکور نمانده و درد به در دنبال جوابشون هستم اگر کسی داره میخرم و بهم پیام بده

سلام نیکتا
متاسفانه منم جواب تستا رو ندارم
ولی فکر کنم یه بخشی رو سیاوش داشته باشه
شاید نوتر هم داشته باشه
بپرس ازشون

Setayesh92

New member
به نام خدا
سلام به همه دوستان کوشای من
گزارش اول:

دیروز 30 کلمه زبان

نخندین

واسه شروع بعد از یه مدت طولانی بد نیست:1dco2x0p1lilzhfpg1t

التماس دعا

نوتر

New member
به نام خدا
سلام به همه دوستان کوشای من
گزارش اول:

دیروز 30 کلمه زبان

نخندین

واسه شروع بعد از یه مدت طولانی بد نیست:1dco2x0p1lilzhfpg1t

التماس دعا

ستایش خانم خودتو با این حرف تبرئه نکن. کم خوندی خواهر من کممممممممممممم:mad_majidonline::mad_majidonline::mad_majidonline:

Setayesh92

New member
سلام
قبول خیلی کم خوندم
گزارش دیروز :
47 کلمه زبان

یکی نیست یه کم منو هل بده و تشویقم کنه

Setayesh92

New member
سلام
ممنونم از دوست خوبم اقای نوتر به علت راهنمایی هاشون درزمینه درس خوندن، و ممنونم که حسابی همتون از من نا امید شدین
حتما همه مثل نوتر میگن ستایش فقط حرف میزنه و هیچ وقت عمل نمیکنه
شما راست میگین
من خیلی تنبلم
خییییییییییللللللللللللللللللییییییییی
شرایطم سخت هست اما نه اینکه نتونم هیچی بخونم، نه اینکه نتونم برنامه ای که مربوط به یه هفته هست رو توی یه ماه تمومش کنم
خیلی خجالت زده م
هر چی برنامه ریزی میکنم بازم یه چیزی پیش میاد
.
.
.
.
در هر حال ببخشید که وقت همه رو گرفتم و شاید بیخوددی یکی از تاپیکای انجمنو اشغال کردم

فعلا خداحافظ همگی

قول میدم هر وقت خوندم بیام گزارش بدم
ولی دیگه بدون گزارش نمییام

به قول نوتر : فقط 150 روز مونده تا امتحان دکترا یعنی 5 ماه ( البته حدودا)

همگی موفق باشید ولطفا برای منم دعا کنید

Thesite

New member
سلام دوستان

لطفا راهنمایی بفرمایید منظور از داشتن سی وی قوی برای مصاحبه دقیقا به چه صورت هست؟ آیا داشتن مقاله و یا تالیف یا ترجمه اینا در زمینه تغذیه از الزامات هست؟ یعنی اگر کسی مقاله در زمینه تغذیه نداشته باشه فاتحه قبولیش خونده شده؟ اگر کسی مقاله در دیگر رشته های علوم پایه داشته باشه مثلا ژنتیک و زبانش هم کاملا مسلط باشه، برا قبولی در مصاحبه مطلوب و کافی هست؟ پیشاپیش از راهنماییتون متشکرم

نوتر

New member
سلام دوستان

لطفا راهنمایی بفرمایید منظور از داشتن سی وی قوی برای مصاحبه دقیقا به چه صورت هست؟ آیا داشتن مقاله و یا تالیف یا ترجمه اینا در زمینه تغذیه از الزامات هست؟ یعنی اگر کسی مقاله در زمینه تغذیه نداشته باشه فاتحه قبولیش خونده شده؟ اگر کسی مقاله در دیگر رشته های علوم پایه داشته باشه مثلا ژنتیک و زبانش هم کاملا مسلط باشه، برا قبولی در مصاحبه مطلوب و کافی هست؟ پیشاپیش از راهنماییتون متشکرم

سلام دوست عزیز. اینکه میگی مقاله نداشته باشه فاتحش خوندس اصلا درست نیست.کسی که کتبی رو خیلی خوب میزنه بدون سی وی هم میتونه بیاد بالا. بله تالیف و ترجمه میتونه موثر باشه اما نه خیلی. زبان خوب و مسلط هم باز تاثیر گذاره اما باز نه خیلی. اگه مقالتون از رشته های دیگه باشه امتیازش صفره و هیچ امتیازی نداره

Thesite

New member
سلام دوست عزیز. اینکه میگی مقاله نداشته باشه فاتحش خوندس اصلا درست نیست.کسی که کتبی رو خیلی خوب میزنه بدون سی وی هم میتونه بیاد بالا. بله تالیف و ترجمه میتونه موثر باشه اما نه خیلی. زبان خوب و مسلط هم باز تاثیر گذاره اما باز نه خیلی. اگه مقالتون از رشته های دیگه باشه امتیازش صفره و هیچ امتیازی نداره

سلام نوتر عزیز . از پاسخت بسیار متشکرم . یعنی فقط با امتحان کتبی خوب و زبان خوب بدون مقاله یا تالیف و ترجمه در رشته تغذیه امکان قبولی هست؟ منظور از خیلی خوب مثلا چند درصد بزنه حدودا؟ بازم ممنون از پاسخت دوست عزیز.

nikta

New member
سلام آیا کسی ج ز و ه دکتر قاسمی و جعفر نزاد رو داره؟ ممنون میشم جوابم رو بدهید من برای ارشد میخوام بخونم

Setayesh92

New member
سلام دوستان
خوبین؟
امیدوارم که شاد و سلامت باشید و زیر سایه امام زمان (عج) خوشبخت و عاقبت به خیر بشید

دوستان کوشای من

به لطف خدا و کمک و همراهی دوست خوبم نوتر؛

من دوباره شروع کردم به درس خوندن
الان دارم اروم اروم استارت میزنم
گرچه نوتر میگه الان خیلی واسه استارت زدن دیره و باید محکم بخونیم ولی هر موتوری نیاز به گرم شدن داره

ممنونم نوتر جان
ممنون میشم اگه دوستانی که برای دکترای 92 خودشونو اماده میکنن، به ما بپیوندن و لطف کنن و گزارش بدن
ان شاءالله بتونیم به همدیگه امید بدیم و محکم پیش بریم

لازم میدونم از دوستان خوبم نگار، نوتریگرل، مریم 58 و .... که توی این مدت کمکم کردن یه تشکر ویژه کنم
موفق و پیروز باشید

Setayesh92

New member
سلام دوستان
من با توکل به خدا شروع کردم به درس خوندن
اولین گزارش:

طی 3 روز اخیر من تقریبا روزی 100 کلمه زبان خوندم و یه فصل فیزیو و نصف فصل تغذیه

به امید گزارشای پربارتر و روزای شادتر

saarak

New member
سلام دوستان
من با توکل به خدا شروع کردم به درس خوندن
اولین گزارش:

طی 3 روز اخیر من تقریبا روزی 100 کلمه زبان خوندم و یه فصل فیزیو و نصف فصل تغذیه

به امید گزارشای پربارتر و روزای شادتر

سلام.امیدوارم هر روزت پربارتر از دیروز باشه.ولی آخه چرا زبان؟؟!!!

Setayesh92

New member
سلام.امیدوارم هر روزت پربارتر از دیروز باشه.ولی آخه چرا زبان؟؟!!!

سلام ،
مدرک زبان داشتم، مهلتش تموم شد، متاسفانه سهل انگاری کردم و زودتر امتحان ندادم ، واسه همین الان همزمان دارم زبانم میخونم، فکر کنم فقط 2 فرصت mche و 1 فرصت mhle مونده تا امتحان دکترا
سپاسگدارم

hi aty

New member
ستایش جان میشه لطف کنی بگی زبان داری چه کتابی می خونی من 93 کنکور دارم و هنوز برای هیچ مدرک زبانی اقدام نکردم می شه من را راهنمایی کنید که از کجا باید شروع کنم
ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا