بچه هایی که میخوان سال 92 آزمون دکترا شرکت کنن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

alijamshid

New member
salam
bebakhshid mikhastam sale 92 azmoon phd taghzie sherkat konam montaha nemidiuinam az koja shoro konam yeki bem komak kone ke bayad madrake zabano chekar konam aya kelase maakhsosi mikhad berim ya / ? baghie darsa chi az ro chi bayad bekhunim?
masala taghzie ro?

نوتر

New member
salam
bebakhshid mikhastam sale 92 azmoon phd taghzie sherkat konam montaha nemidiuinam az koja shoro konam yeki bem komak kone ke bayad madrake zabano chekar konam aya kelase maakhsosi mikhad berim ya / ? Baghie darsa chi az ro chi bayad bekhunim?
Masala taghzie ro?

سلام آقای دکتر/ برای مردک زبان شما میتونید mhle و یا mche بگیری. کلاساشم معمولا برگزار میشه.ولی نمیدونم تبریز کجا برگزار میشه. ولی من خودم میخونم و امتحان میدم. در مورد تغذیه میتونید از تکست کراوس هم استفاده کنی و میتونی از جزوه ی موسسات استفاده کنی.کتاب مدرن هم اومده که باید اونم بخونی. مدرن 2013. فیزیولوژی رو هم باید از گایتون بخونی. البته از گانونگ هم سوال میدن.بیوشیمی هم کتابای خیلی زیادی هست مثل هارپر/ لنینجر/ ضروریات بیوشیمی محمدی/ موفق باشی

farhadpour

New member
با سلام
واسه درس تغذیه حتما حتما سعی کنید کراوس 2012 از خود کتاب تکست + مادرن 2013 را مطالعه کنید. من توصیه ام اینه که حتما از روی تکست مطالعه کنید.

Setayesh92

New member
سلام به همگی
من اومدم
نمیدونم کی پشت سرم حرف زد و گفت ستایش یه دفعه غیب شد
دوستای گلم متاهلیه و هزار تا دردسر
این مدت اصلا نتونستم بخونم
حتی بیوشیمی که قرار بود تا آخر بهمن بخونم هم نتونستم نگاش کنم
ولی گوش شیطون کر چشم شیطون کور دارم دوباره شروع میکنم
باید حتما امسال به ازمون برسم و حتما قبول بشم
ان شا ءا...
خوب دیگه همتون برگردید و شروع کنید گزارش دادن

خدا رو شکر این مدت تعداد زیادی از بچه ها اومدن و میخوان واسه دکترا بخونن
به امید خدا با هم شروع میکنیم و با هم قبول میشیم

نوتر جان، آرتمیس جان، مهرناز عزیز، کاسین گل و دوستای عزیزی که اسمتون یادم نیست، منتظر گزارشای پربارتون هستم

شاد باشید

Setayesh92

New member
سلام دوستان
هر کسی خواست برنامه ریزی کنه لطفا به منم بگه
آخه منم همیشه برنامه ریزی میکنم ولی موقع عمل کردن کم میارم
لطفا کمک.......................................................................................

نوتر

New member
سلام ستایش خانم:mad_majidonline://یعنی دیگه شما آخرشی!اخر گذاشتن رو رفتن و پشت سر نگاه نکردن:mad_majidonline:اون کسی هم که گفته ستایش یهو غیبش زد من بودمااااااااااا! اما خووووو راست گفتم دیگه :dadad4:قشنگ معلومه الان که اومدین دفعه بعد این، فک کنم اواسط خرداد دوباره برگردید بگید من متاهلم و سرم شلوغه منتظر گزارش پربارتون هستم:mad_majidonline:

نوتر

New member
ستایش خانم حریفاتون خیلی قویناااااااااااااااااااا! من یکی دوتاشونو میشناسم خیلی خوندن! وقتتونو عین من هدر ندین :sad:

Setayesh92

New member
دوست خوب لطفا کمک کن منم راه بیفتم
غر غر نکن وگرنه به خانوم آیندت میگما

میدونم حریفا قویین
لطفا کمک کن................

flor

New member
ازمون دکترا چه تاریخیه؟اخه چند تا از سوالای پارساله ارشدو دکترا کپی همه.

نوتر

New member
دوست خوب لطفا کمک کن منم راه بیفتم
غر غر نکن وگرنه به خانوم آیندت میگما

میدونم حریفا قویین
لطفا کمک کن................
وااااااااااااااااای نه دیگه ستایش خانم لطفا این یکی رو بی خیال شین خب. باشه کمک میکنم اما نگینااااااااااااا بش:1dco2x0p1lilzhfpg1t:1dco2x0p1lilzhfpg1t

نوتر

New member
ازمون دکترا چه تاریخیه؟اخه چند تا از سوالای پارساله ارشدو دکترا کپی همه.

بله کاملا حق با شماست فلور طبیعی! ولی شما باید سوالات دکترای 91 حتما یه دور بخونید و جواباشو بلد باشین حیفه دو سه تا سوال مسلم و باد آورده رو نتونید بزنید. این بار ما قراره سوالای شمارو بخونیم بریم سر جلسه:a2d3: چون امتحان دکترا آبانه. فعلا دو سه تا سوالارو ما میزنیم از امتحان شما برا شما هم خدا کریمه:25r30wi:

Setayesh92

New member
سلام دوستای درس خون من
کجایین؟
ظاهرا به جز من و نوتر کسی مشتاق دکترا نیست، اگه اینجوریه که خیلی خودمو اذیت نکنم

اگه رقیبا قوی نباشن ادم انگیزه ش کم میشه

امیدوارم هر جا هستید سلامت باشید
در پناه حق

flor

New member
بله کاملا حق با شماست فلور طبیعی! ولی شما باید سوالات دکترای 91 حتما یه دور بخونید و جواباشو بلد باشین حیفه دو سه تا سوال مسلم و باد آورده رو نتونید بزنید. این بار ما قراره سوالای شمارو بخونیم بریم سر جلسه:a2d3: چون امتحان دکترا آبانه. فعلا دو سه تا سوالارو ما میزنیم از امتحان شما برا شما هم خدا کریمه:25r30wi:

سوالای 91 خوندم.اسونه.روند سوالای دکترا داره اسون میشه.سوالای بیوشیمی فیزیو دکترای 90 91 رو میخوام

Setayesh92

New member
سلام دوستان
کمک کمک.............
بابا این موتور من هندلیه همین جوری راه نمی افته هی پت پت میکنه
2 صفحه میخونم هزار تا فکر میاد تو سرم یعنی راستش به 2 صفحه نکشیده 10 بار بلند شدم از سر درس
نمیدونم چرا اینقدر تمرکزم کم شده
هدفم خیلی برام مهمه ولی تا میشینم درس بخونم هزار تا کار به ذهنم میاد که انجام ندادم، گرسنه م میشه، تشنه م میشه،.....
من که این طوری نبودم
ناسلامتی توی دانشگاه همیشه با شب امتحانی خوندن نمره الف بودم
نمیدونم به خاطر فاصله گرفتن از درسه یا چیزه دیگه ست

در هر حال کمک کنید لطفا
وقت کمه و منم هیچی نخوندم
کمکککککککککککککک..........................

Setayesh92

New member
نمیدونم چرا حتی یه برنامه ریزی ساده واسه اینکه کی چه کاری رو انجام بدم برام سخت شده
چون میخوام واسه مسائل دیگه هم برنامه بریزم که به درسم لطمه نخوره
ولی انگار اینم نمیتونم انجام بدم.......................:13:

Setayesh92

New member
خوش به حال اونایی که الان نزدیک امتحان ارشدن و میدونن اونقدری که در توانشون بوده انرژی گذاشتنو خوب درس خوندن و امیدوارن به قبولی

Setayesh92

New member
بچه هایی که دارن میخونن
کسی نمیاد گزارش بده تا من انرژی بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
...............
...................
......................

باشه دوست جونا شما بخونین منم بالاخره یه فکری میکنم

Setayesh92

New member
خیلی جالبه...
نه کسی گزارش میده، نه کسی به تاپیک سر میزنه، نه حتی کسی منو راهنمایی کرد که چی کار کنم و چطوری بخونم...
خیلی جالبه
نطرتون چیه به ادمین بگیم تاپیکو بلاک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چقدر سوت و کور بودن بد و دلگیره

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا