بچه هایی که میخوان سال 92 آزمون دکترا شرکت کنن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

n.b.m

New member
سلام این قضیه ازمون کتبی 50% مصاحبه 50% صحت داره؟
فقط برای وزارت علومه یا بهداشتم تغییر میکنه؟
اگه اینطوریه یهو بجای ارشد دکترا پیوسته بگیرن چون اینجوری هر کی هر جا ارشد بخونه دکترام همونجاست

برای وزارت بهداشت که 70 درصد نمره کتبی و 30 درصد مصاحبه هستش. اونیکه شما میگین برای وزارت علوم هست که من به تازگی شنیدم امتیاز نمره کتبی رو افزایش دادن و امتیاز مصاحبه رو کمتر کردن! گفتن میخواد 50%-50% بشه! چون نمره مصاحبه در آزمون وزارت علوم بیشتر از وزارت بهداشت تاثیر داره.

zaragenetic64

New member
دکترای زنتیک پزشکی

سلام دوستان منم هستم البته زودتر از شما شروع کردم.:smiliess (3):

Setayesh92

New member
سلام به دوستای گلم
من تصمیمم رو گرفتم، همون تغذیه رو انتخاب کردم که از ته دلم دوسش دارم، فکر نکنم هیچوقت پشیمون بشم که طبق علاقه م انتخاب کردم

Setayesh92

New member
فعلا دارم سعی میکنم خونم رو به شکل مناسبی در بیارم یعنی جم و جور کنم تا بتونم توش درس بخونم،
دارم یکی از اتاقا رو شکل کتابخونه میکنم

Setayesh92

New member
سلام به دوستان
من از امروز دوباره شروع كردم،منتظر نتيجه امسال هستم اما جون فقط تهران ميخوام، خيلى اميدوار نيستم،فعلا با كراوس شروع كردم،اما جون يه شيفت ميرم سركار حجم درس خوندنم فعلا خيلى نيست،همكى موفق باشيد

سلام ندا جان خوبی؟ میخواستم بپرسم چی شد که تغذیه رو انتخاب کردی؟ شما که پزشک هستی خیلی از رشته های بالینی رو میتونستی انتخاب کنی یا حتی خیلی از رشته های علوم پایه که بالاتر از تغذیه هستن و سهمیه پزشک هم دارن، یعنی فقط علاقه باعث شده این تصمیمو بگیری؟ و مطمئنی آینده این رشته از خیلی از رشته های بالینی یا رشته های دیگه بهتره؟

Setayesh92

New member
هميشه قطعي ترين راه براي موفقيت اين است که يک بار بيشتر تلاش کنيد.

n.b.m

New member
n.b.m جان چرا گزارش نمیدی عزیزم؟

سلام ستایش جون.

آخه اگه من گزارش بدم که شما رو هم مثله خودم دچار استرس می کنم.

شرایط من الان برای درس خوندن خیلی سخته! من الان هم دارم روی پایان نامم کار میکنم هم اینکه 11 واحد درسی دارم!!! ولی در عین حال مجبورم هستم که امسال حتما برای آزمون دکترا بخونم!!! چون اگه سال 92 قبول نشم بخاطر اینکه طرح نرفتم 2 سال از کنکور دادن محروم میشم !!! برای همین وقتی یاد کنکور می افتم فقط استرس دارم و هیچ انرژی مثبتی ندارم که منتقل کنم! اما خوب در کنار همه این ها دارم درس اختصاصی ام و همینطور زبان رو هم می خونم و بعد از عید وقتم آزاد تر میشه و بیشتر می تونم بخونم!!!

ستایش جان وقتی انرژیت رو می بینم برای درس خوندن منم انرژی می گیرم وحس خیلی خوبی رو به من منتقل میکنی، مرسی عزیزم!

امیدوارم موفق باشی

آخرین ویرایش:

Setayesh92

New member
سلام ستایش جون. منو می تونی مهرناز صدا کنی عزیزم.

آخه اگه من گزارش بدم که شما رو هم مثله خودم دچار استرس می کنم.

شرایط من الان برای درس خوندن خیلی سخته! من الان هم دارم روی پایان نامم کار میکنم هم اینکه 11 واحد درسی دارم!!! ولی در عین حال مجبورم هستم که امسال حتما برای آزمون دکترا بخونم!!! چون اگه سال 92 قبول نشم بخاطر اینکه طرح نرفتم 2 سال از کنکور دادن محروم میشم !!! برای همین وقتی یاد کنکور می افتم فقط استرس دارم و هیچ انرژی مثبتی ندارم که منتقل کنم! اما خوب در کنار همه این ها دارم درس اختصاصی ام و همینطور زبان رو هم می خونم و بعد از عید وقتم آزاد تر میشه و بیشتر می تونم بخونم!!!

ستایش جان وقتی انرژیت رو می بینم برای درس خوندن منم انرژی می گیرم وحس خیلی خوبی رو به من منتقل میکنی، مرسی عزیزم!

امیدوارم موفق باشی

عزیزم منم شرایط سختی دارم، متاهلم ، شاغلم، و مشکلات خانوادگی زیادی هم دارم ولی چیزی که بهم انگیزه و انرژی میده حس درس خوندن و حس دانشجو بودنه
اگه میگم گزارش بدید فقط واسه اینه که خودم انرژی بگیرم از تلاش شما
اخه هنوز نتونستم شروع کنم....
اما مطمئنم به امید خدا وقتی شروع کردم تا آخرش با عشق میخونم
ازتون میخوام گزارش بدید تا از تلاش و پشتکار شما پاهام جون بگیره و حرکت کنم چون خدا گفته از تو حرکت از من برکت
به امید قبولی همه اونایی که تلاش میکنن توی سال 92

.Neda

New member
سلام ندا جان خوبی؟ میخواستم بپرسم چی شد که تغذیه رو انتخاب کردی؟ شما که پزشک هستی خیلی از رشته های بالینی رو میتونستی انتخاب کنی یا حتی خیلی از رشته های علوم پایه که بالاتر از تغذیه هستن و سهمیه پزشک هم دارن، یعنی فقط علاقه باعث شده این تصمیمو بگیری؟ و مطمئنی آینده این رشته از خیلی از رشته های بالینی یا رشته های دیگه بهتره؟
سلام ستايش جان،ممنون،شما خوبى؟
اول اينكه سهميه بزشك از ٢ سال بيش حذف شده خانمى(حداقل براى زنتيك و تغذيه كه مد نظر من بودم مطمئنم كه حذف شده) و من از سر علاقه و كاربردى بودن تغذيه اين رشته رو انتخاب كردم،هيج كس در مورد اينده مطمئن نيست دوست عزيز اما اميدوارى هميشه هست!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا