بچه هایی که میخوان سال 92 آزمون دکترا شرکت کنن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

siavash

New member
سلام این قضیه ازمون کتبی 50% مصاحبه 50% صحت داره؟
فقط برای وزارت علومه یا بهداشتم تغییر میکنه؟
اگه اینطوریه یهو بجای ارشد دکترا پیوسته بگیرن چون اینجوری هر کی هر جا ارشد بخونه دکترام همونجاست

.Neda

New member
سلام به دوستان
من از امروز دوباره شروع كردم،منتظر نتيجه امسال هستم اما جون فقط تهران ميخوام، خيلى اميدوار نيستم،فعلا با كراوس شروع كردم،اما جون يه شيفت ميرم سركار حجم درس خوندنم فعلا خيلى نيست،همكى موفق باشيد

آخرین ویرایش:

.Neda

New member
سلام این قضیه ازمون کتبی 50% مصاحبه 50% صحت داره؟
فقط برای وزارت علومه یا بهداشتم تغییر میکنه؟
اگه اینطوریه یهو بجای ارشد دکترا پیوسته بگیرن چون اینجوری هر کی هر جا ارشد بخونه دکترام همونجاست
سلام،من نشنيدم
امسال وزارت بهداشت كه ٣٠٪ و ٧٠٪ بود،اطلاعيه سال بعد هم كه حدود اوايل شهريور ٩٢ مياد ان شا الله!

Setayesh92

New member
سلام به همه ی دوستای خوبم، ممنونم که همکاری میکنید
لطفا کسایی که شروع کردن به درس خوندن بیان گزارش بدن و روحیه بدن تا بقیه هم انرژی بگیرن و بتونن شروع کنن .

Setayesh92

New member
بچه ها من شاید به دلایلی راهمو عوض کنم و یه رشته دیگه امتحان بدم، البته تغذیه رو خیلی دوست دارم ولی ....
به هر حال تا اخر این هفته تصمیمم رو میگیرم و شروع میکنم.
شما هم اگه شروع کردید بگید
از الان امیدوارم این تاپیک گرم ترین و پر شور ترین تاپیک باشه

Setayesh92

New member
ظاهرا این ساعتی که من میام بچه ها نیستن
امیدوارم مشغول درس خوندن باشید دوستای گلم

AFSANEjoon

New member
بچه ها من شاید به دلایلی راهمو عوض کنم و یه رشته دیگه امتحان بدم، البته تغذیه رو خیلی دوست دارم ولی ....
به هر حال تا اخر این هفته تصمیمم رو میگیرم و شروع میکنم.
شما هم اگه شروع کردید بگید
از الان امیدوارم این تاپیک گرم ترین و پر شور ترین تاپیک باشه

سلام
چرا می خواید نظرتونو عوض کنید؟؟؟؟ علتش چیه؟!

Setayesh92

New member
بازم که هیچکس نیست، پس شما کجایید بچه ها؟
فقط منم هستم که کافی نیست
باید نشون بدید که واقعا هستید

Setayesh92

New member
من یه کم شرایطم بحرانیه، اما وقتی شروع کردم مطمئن باشید دیگه این تاپیک سوت و کور نمیمونه

Setayesh92

New member
سلام به دوستان
من از امروز دوباره شروع كردم،منتظر نتيجه امسال هستم اما جون فقط تهران ميخوام، خيلى اميدوار نيستم،فعلا با كراوس شروع كردم،اما جون يه شيفت ميرم سركار حجم درس خوندنم فعلا خيلى نيست،همكى موفق باشيد
ندا خانم سلام عزیزم
امیدوارم همین امسال قبول بشی ولی حالا که شروع کردی میخواستم بپرسم از کجا شروع کردی به خوندن؟ و چطوری؟ چطور برنامه ریختی واسه 11 ماه آینده؟
آخه منم شاغلم یه مقدار هم مشکلات خانوادگی دارم که باعث میشه وقتم گرفته بشه واسه همین میپرسم.

.Neda

New member
ندا خانم سلام عزیزم
امیدوارم همین امسال قبول بشی ولی حالا که شروع کردی میخواستم بپرسم از کجا شروع کردی به خوندن؟ و چطوری؟ چطور برنامه ریختی واسه 11 ماه آینده؟
آخه منم شاغلم یه مقدار هم مشکلات خانوادگی دارم که باعث میشه وقتم گرفته بشه واسه همین میپرسم.
سلام دوست عزيز
ممنونم،فعلا با كراوس و جزوه دكتر طريقت شروع كردم كه هم ان شا الله براى مصاحبه و هم در كل مفيد باشه،تصميم كرفتم اول تغذيه رو بخونم و بعد بيو و فيزيو
من شنبه تا ٤ شنبه روزى يه شيفت ميرم سركار و براساس بقيه وقتم برنامه ريزى كردم

Setayesh92

New member
بچه ها من فعلا فقط صبح میتونم بیام نت، شما کی میتونید بیاید؟ لطفا یه ساعت خاصی رو مشخص کنید.
لطفا گزارش کار بدید حتی اگه هر شب نتونستید بیاید ولی بگید چقدر خوندید تا من انرژی بگیرم

زری

New member
سلام

سلام بچه ها منم هستم رشته ام مامایی هستش لطفا اگه کسی هستش بیاد]

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا