بچه هایی که علوم پزشکی تهران قبول شدین می دونین دو رقم آخر شماره دانشجویی تون ......

vb2

New member
آره حسابی اعتیاد شدیدددددددددددددددددددددددددددددددددددددد

مرسی گلم :4d564ad6:

negin 68

New member
na doostan 2 raghame akhare shomare daneshjoi neshon mide k beyne ham kelasiat nafare chandomi yani ag 10ta vorudi bashin va shomare kartet 05 bashe yaani az nazare rotbe 5omin nafarid beyne un 10 nafar...vassalam

jupiter_sps

New member

طبق تحقیقات محلی که انجام دادم
این ش.د براساس حروف الفباست:
دیگه خیالتون راحت باشه و نگران نباشین:sadsm
خصوصآ همکلاسیم که اعصاب نداره!!!!!!!!!!:riz304:
بچه هایی هم که تک شدن ناراحت نباشن من بهشون میگم که فقط مال اونا درست باشه

جانا سر مارو شیره مالیدی. اره؟:ad54ad: عیب نداره...دلم حداقل تا دیشب خوش بود! دل کسایی که حرف اول فامیلشون الف هست خوش باد!!!!:riz304:

jupiter_sps

New member
نه فاطمه جون شایعه است بابااااااااااااااااااااااااااااااا من همیشه تو مدرسه هم آخر دفتر بودم چون ق بودم تو هم که م هستی و آخرااااااااااا دوستم د شمارش 18 یکی دیگه ب و شمارش 3
دیگه با یکم فکر میشه فهمید بابااااااااااااااااااااااااا این شایعه ها رو چرا می سازید آخههههههههههههههههههههههه

ویدا جان به سینا رحم کن!!!! شایعه پراکنی نکرده! بنده خدا با استدلال و پرس و جو این نکته رو پیدا کرده! حالا احتمال زیاد واسه امسال صدق نمیکنه!!!! فکر می کنم خواسته یه کمک بکنه که زودتر از رتبه ها مطلع شیم.
.
.
.
من از طرف خودم (و با اجازه ویدا جون:smiliess (3):) از شما اقا سینا تشکر می کنم ... دل من یکی که چند دقیقا ای خوش بد!

آخرین ویرایش:

mohsen_rok

New member
من تا اونجا که میدونم موضوع پایان نامه رو استادا میدن اگر خودتون پیشنهاد کنید که با طرح استاد همخونی نداشته باشه بودجه رو خودتون باید بدید

آره دیگه پولداریو دردسر بالاخره باید یه جور خرج شده
چه بهتر در راه علم باشه:whistle::25r30wi:

sina2020

New member

ویدا جان به سینا رحم کن!!!! شایعه پراکنی نکرده! بنده خدا با استدلال و پرس و جو این نکته رو پیدا کرده! حالا احتمال زیاد واسه امسال صدق نمیکنه!!!! فکر می کنم خواسته یه کمک بکنه که زودتر از رتبه ها مطلع شیم.
.
.
.
من از طرف خودم (و با اجازه ویدا جون:smiliess (3):) از شما اقا سینا تشکر می کنم ... دل من یکی که چند دقیقا ای خوش بد!

mer30 az defae shoma.ishala chand ruz dige miain tehran mibinin ke rutbehaton chande o miporsin ke bachaie parsal bar asas chi bude...
man amade ghesas hastam dar mahzare dadgah.....

TUMS

Well-known member
آره دیگه پولداریو دردسر بالاخره باید یه جور خرج شده
چه بهتر در راه علم باشه:whistle::25r30wi:

من یه راه بهتر از علم هم سراغ دارم بچه ها همگی تایید
میکنن اینو قول میدم:riz304:
آقا محسن نمیدونه پولاشو در چه راهی خرج کنه:5: بیایین بهش کمک کنیم
من میگم بچه های اینجا را یه روز دعوت کن به تریا
تازه زیاد هم خرجت نمیشه
این کمک اندکی بود که میتونستیم بهت کنیم

jupiter_sps

New member

تازه زیاد هم خرجت نمیشه

افرین ایمونو!!!! اقا محسن اصلا یادش رفته تاپیکی به نام ---بچه های تهران بیان اینجا----باز کرده!!

vb2

New member

.
.
.
آخه ژوپیتر جان هر چی فک می کنم به همین نتیجه میرسم
من ق شمارم 32 دوستم د شماره 18 فاطمه م 42 یکی از همکلاسیام ب شمارش 3 خب این یعنی چی؟؟؟

خود تو الف شمارتم اون اولا مهتاب ب شمارش 4 محسن ر شمارش 6
آخه معلومه دیگه

fateme1990

New member

تازه زیاد هم خرجت نمیشه

من که موافقم شدیددددددددددددددددددددددددددددددد.

shirin68

New member
امسال مامایی تهران 40 نفر با کنکورگرفته و 3 یا 4 نفر هم بدون کنکور و با سهمیه استعداد قبول شدن غیر از اون 40 نفر.
از اونجایی ام که استعدادی ها میدونن قبولن با سهمیشون برا کنکور نمیخونن. بعد شماره دانشجویی من اخرش 42 داره. یعنی نمره من از اونا پایینتر بوده؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:5:
تو تخمین 6 بودم. فامیلمم با م شروع میشه.
negran nabash azizam.male manam nazdike toe.pas sad dar sad alefbast!!!!!

vb2

New member
منم تو تخمین 2 بودم بعد بشم بین 40 نفر 32؟؟؟؟

الان پرسیدم از ورودی قبلیمون گفت الفباست

jupiter_sps

New member
اره منم معتقدم به احتمال زیاد همون حروف الفباست!---نگران نباشید!

بالا