بچه هاي گل تربيت مدرس

midwif.mah

New member
ميلاد با سعادت امام رضا، شاه خراسان و قلب همه مردم ايران بر شما دوستان خوبم مبارك:auizz3ffy9vla57584x

shiny

New member
تو همین فرمی که گرفتم بعد تایید مدارک ثبت نام حضوری هست یکیش تاییدیه تحصیلیه یکیشم ریزنمرات مقطع قبلی

shivap

New member
سلام به همه هم دانشگاهیام،من زیاد سر نمیزنم به سایت،ببخشید ممتاز جون و midwifeجون!!!منم گیلانیم با دو تا از دوستام از گیلان و یکی از تهران که گیلان میخوند قبول شدیم!!!اساتیدم که میگفتن یونی اوله تربیت مدرس!ماهم انتخاب اولمون بود!!هنوزم باورم نمیشه قبول شدم!!خدارو سپاس

Hamidvet

New member
سلام به همه هم دانشگاهیام،من زیاد سر نمیزنم به سایت،ببخشید ممتاز جون و midwifeجون!!!منم گیلانیم با دو تا از دوستام از گیلان و یکی از تهران که گیلان میخوند قبول شدیم!!!اساتیدم که میگفتن یونی اوله تربیت مدرس!ماهم انتخاب اولمون بود!!هنوزم باورم نمیشه قبول شدم!!خدارو سپاس

با سلام و عرض خوشامدگوئی!

بسیار تبریک و تهنیت میگم قبولیتونو ... :smiliess (4):

یعنی 4-3 نفری قبول شدین؟ احسنت ...

midwif.mah

New member
بچه ها اين مدرس چرا برنامه كلاسي هاشو نميزنه؟؟؟ بهشتي از تابستون برنامه كلاسي مهر ٩٣ رو گذاشته بود... اما مدرس تو مهر٩٢ گير كرده هنوووز...
من ميخوام برنامه ام رو بدونم... كار دارم... ميخوام روزاي آفم رو بفهمم:14:

midwif.mah

New member

خيلي خوش اومدي دوستم....
براي شما و دوستانتون آرزوي موفقيت دارم:thumbsupsmileyanim:

Hamidvet

New member
بچه ها اين مدرس چرا برنامه كلاسي هاشو نميزنه؟؟؟ بهشتي از تابستون برنامه كلاسي مهر ٩٣ رو گذاشته بود... اما مدرس تو مهر٩٢ گير كرده هنوووز...
من ميخوام برنامه ام رو بدونم... كار دارم... ميخوام روزاي آفم رو بفهمم:14:

تو اطلاعیه دادن و برنامه کلاسی گذاشتن واقعا مدرس لنگ میزنه ...

دوستای گلم سلام
یه روز نتم قطع بود نشد خدمت برسم
مدرس دانشگاه خیلی خوبیه جوش خیلی آروم و ساکته
من از محیطش خیلی راضیم از امکاناتشم همینطور
گروه ما که خیلی بگو بخند داریم
بنده خوابگاه مدرس هستم
همه ی خوابگاهاش خوبه و تعداد بسیار زیادیم سرویس داره
در کل من که راضیم هرچند دانشگاه سخت گیری اما نهایتا اینم
به نفعه.
هر سئوالی داشتید بنده در خدمتم.

shaylon

New member
salam bacheha
baraye gerftane printe forma bayad madareke khabghaham hamashun taaaid beshan?ya faghat madareke amuzesh kafie?

Hamidvet

New member
دوستای گلم سلام
بنده خوابگاه مدرس هستم
به نفعه.

شما کدوم خوابگاهی علی جان؟

برای همه خوابگاهاش سرویس داره یعنی؟

مرسی که جواب میدین :riz304:

- - - Updated - - -

salam bacheha
baraye gerftane printe forma bayad madareke khabghaham hamashun taaaid beshan?ya faghat madareke amuzesh kafie?

سلام دوست عزیز؛ همگی باید به تائید برسند به گمانم

arash.tom

New member
بچه ها واسه من سایت گلستان از دیشب باز نمیشه,واسه شماها هم باز نمیشه؟:33:

حمید جان من خوابگاه شهید مدرس هستم.
واسه همه ی خوابگاه ها سرویس داره به تعداد مکفی.

shaylon

New member
momtaz jan shoma madareke khabghahet taiiid shod?man ta diruz khabghaho sabtenamam karde budam vali emruz aslan ghozineye marbut be sabte khabghaho baz nemikone!!!!!!!!!!!!!1

ممتاز

New member
دوستای گلم سلام
بنده خوابگاه مدرس هستم
به نفعه.
سلام عرض میکنم اقای کریمی..ممنون ازینکه راهنماییمون میکنید..

ممتاز

New member
momtaz jan shoma madareke khabghahet taiiid shod?man ta diruz khabghaho sabtenamam karde budam vali emruz aslan ghozineye marbut be sabte khabghaho baz nemikone!!!!!!!!!!!!!1
دوست عزیزم منم الان وارد گلستان شدم دیدم گزینه مربوط به خوابگاه و حتی مدارک خوابگاه حذف شده!!چرا اینطور شده؟؟من هر چی با دانشگاه تماس میگیرم کسی جواب نمیده عزیزم

ممتاز

New member

والا اساتید ما هم همیشه میگفتن تربیت مدرس تو رشته ی ما حرف اولو میزنه و کارش تربیت مدرس واسه هیئت علمی شدنه و این حرفا..حالا ایشالا که همینطور باشه..پس سه تا گیلانی داریم فعلا یکی تهرانی یکی کرجی و منم که همدانی!!

بالا