بچه هاي گل تربيت مدرس

ممتاز

New member
مرسی بابت خبر رسانی فقط من اون قسمت بررسی صلاحیت عمومی و متوجه نشدم که باید دقیقا چیکارا بکنیم؟
باید فرمشو دانلود کنی و تکمیل کنی و امضا.موقع ثبت نام با فیش بانکی بیاریش البته باید دو نسخه ازش داشته باشی..

araz

New member
مرسی بابت خبر رسانی فقط من اون قسمت بررسی صلاحیت عمومی و متوجه نشدم که باید دقیقا چیکارا بکنیم؟

خواهش میکنم .
یه فرم جدید برای صلاحیت عمومی دادن ، ظاهرا اونو باید پر کنیم . مدارک لازم و شماره حساب جدید رو هم که در اطلاعیه گذاشتن .:ahi5slcgm04mi8jqqkl

ممتاز

New member
آقای آرش وارد سایت دانشگاه شو الان یه اطلاعیه جدید زدن واسه فرم صلاحیت عمومی..اونو دانلود کن در ضمن شماره حساب جدید هم دادن..

arash.tom

New member

ممتاز

New member
توی لینک دريافت فرم و دستور العمل دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش دانشجو نوشته مدارک و فرم از طريق پست پيشتاز به دبيرخانه هيأت مركزي گزينش دانشجو ارسال گردد

ببین من اینطوری از توضیحاتش متوجه شدم که ما مدارک رو موقع ثبت نام حضوری تحویل دانشگاه میدیم و بعد خود دانشگاه اقدام به ارسال مدارک به دبیر خانه گزینش میکنه..فک کنم باید زنگ بزنیم سوال کنیم..یکم ابهام داریم

ممتاز

New member
خواهش میکنم .
یه فرم جدید برای صلاحیت عمومی دادن ، ظاهرا اونو باید پر کنیم . مدارک لازم و شماره حساب جدید رو هم که در اطلاعیه گذاشتن .:ahi5slcgm04mi8jqqkl
ـراز؟؟فرم صلاحیت عمومی رو موقع ثبت نام حضوری باید ببریم یا باید با پیشتاز ارسال کنیم؟؟

araz

New member
ـراز؟؟فرم صلاحیت عمومی رو موقع ثبت نام حضوری باید ببریم یا باید با پیشتاز ارسال کنیم؟؟

خوب در اطلاعیه جدید گفته با پست پیشتاز بفرستیم . برای محکم کاری بهتره فردا زنگ بزنیم بپرسیم .:smiliess (14):

ممتاز

New member
شماها همه مدارکتون تایید شده؟؟ هم آموزش و هم واسه خوابگاه؟

واسه من دو تاشو تایید نکردن..یکیش تعهد محضری بود که پیام داده بودن واضح نیس منم دوباره اصلاح کردمشو ارسال کردم یکی ام صفحات دوم و سوم شناسنامم بود که اونارم ظهر ارسال کردم..الان بازم منتظر تاییدم!

- - - Updated - - -

خوب در اطلاعیه جدید گفته با پست پیشتاز بفرستیم . برای محکم کاری بهتره فردا زنگ بزنیم بپرسیم .:smiliess (14):
موافقم...فردا میزنیم

midwif.mah

New member
سلام مهسا جان.بنظر من جای نگرانی نیس ما کار خودمونو میکنیم.ماماها تا زمانیکه خودشون از حق و حقوقشون دفاع نکنن کسی ام واسشون دل نمیسوزونه..سطح علمی یه ماما بنظر من اگر بیشتر نباشه با یه متخصص زنان برابری میکنه.من خودم بارها سر مسایل علمی با رزیدنت ها دعوام شده !!اما از جانب خودم کوتاه نیومدم چون به علمی که دارم ایمان دارم..مظمینم شمام که یه رتبه ی برتر محسوب میشی از منم بهتر خواهی درخشید..پس نگران چیزی نباش ما باهم دست یاری میدیم

زهرا جون من يه خورده و فقط يه كوچولو باهات مخالفم... حالا ميريم و ميبينيم مسلما اون كار خودشو ميكنه و ما هم كار خودمونو ولي اين موضوع مسلما روي كار و آموزشمون تاثير ميزاره... فقط خدا كنه آدم خوبي باشه ، چون من ديگه تو ارشد و دكترا اصلا دوست ندارم ناز اين جماعت رو بكشم...:mad_majidonline:

ممتاز

New member
زهرا جون من يه خورده و فقط يه كوچولو باهات مخالفم... حالا ميريم و ميبينيم مسلما اون كار خودشو ميكنه و ما هم كار خودمونو ولي اين موضوع مسلما روي كار و آموزشمون تاثير ميزاره... فقط خدا كنه آدم خوبي باشه ، چون من ديگه تو ارشد و دكترا اصلا دوست ندارم ناز اين جماعت رو بكشم...:mad_majidonline:

ببین اصلا نگران نباش.ما که هنوز نرفتیم دانشگاهو هنوزم با مدیر گروهمون آشنا نشدیم..بهتره تا باهاش برخورد نکردیم بهش فک نکنیم.حالا تو مطمئنی که مدیر گروهمون متخصص زنانه؟

midwif.mah

New member
ببین اصلا نگران نباش.ما که هنوز نرفتیم دانشگاهو هنوزم با مدیر گروهمون آشنا نشدیم..بهتره تا باهاش برخورد نکردیم بهش فک نکنیم.حالا تو مطمئنی که مدیر گروهمون متخصص زنانه؟

برو تو قسمت گروه مامايي دانشگاه و خودت ببين... نجمه تهرانيان متخصص زنان و زايمان

midwif.mah

New member
بچه ها من از گوشيم به اينترنت متصل ميشم و نميتونم اون لينك پر كردن فرم رو دانلودكنم ميشه يكي دانلود كنه و اينجا متنش رو بزاره؟؟؟ممنون

midwif.mah

New member
آره فكر كنم سعيده ضيايي بود...شرمنده اسمش رو اشتباه تايپ كردم

بالا