بچه هاي گل تربيت مدرس

shiny

New member
ممنون شايني جون... شما خوبي؟؟
منم خوبم خدا رو شكر.. منتظر و بي قرار شروع ترم و كلاس هام هستم... كاش زودتر شروع بشه..
راستي بچه ها ميلاد با سر سعادت امام رءوف عشق مردم ايران زمين رو پيشاپيش تبريك ميگم.. عيدتون مبارك:rose:

خوبم مهسا جان،مرسی،من یکم نگران جوشم نمیدونم چرا احساس میکنم سنگینه

midwif.mah

New member
خوبم مهسا جان،مرسی،من یکم نگران جوشم نمیدونم چرا احساس میکنم سنگینه

ان شالله كه اينجور نباشه گلم...به هر حال بايد استفاده كنيم.. و اميدوارم علاوه بر سطح علمي مناسب خاطرات خوبي رو تو ذهنمون به جا بزاره

midwif.mah

New member
نه اختیار دارییییید شما بهرحال تایپک رو اونم با نیت خاص خودتون ایجاد کردید؛ من عذر میخوام ولی حق با حرف شماست ... :dadad4::dadad4:

خواهش ميكنم... اهل تعارف زياد نيستم.. واسه همينم بحث رو اينجا تموم ميكنم..
مهم اينه كه خوش باشيد...بگذريم...

shiny

New member
خوب من میگم ما تا حالا وارد دانشگاش نشدیم که درموردش قضاوت کنیم واسه دیگران چه حرفی بزنیم!!:dadad4::dadad4:

midwif.mah

New member
خوب من میگم ما تا حالا وارد دانشگاش نشدیم که درموردش قضاوت کنیم واسه دیگران چه حرفی بزنیم!!:dadad4::dadad4:

نه خوب اين تاپيك كه واسه الان نيست فقط!!
شروع ترم، كلاس ها، استادا، امكانات، حتي پايان نامه و فارغ التحصيلي رو هم اينجا در موردش حرف ميزنيم.. چند سالي ان شالله اين تاپيك باز ميمونه.. رفيق نيمه راه كه نيستيم...الان تازه اول راهيم..

shiny

New member
به نظر من آدم باید از لحاظ روحی شارژ باشه تا بتونه خوب بدرسه، اینکه دانشگا چجوری باشه خیلی مهمه من اینجوری نیستم که همه ساعتامو بذارم واسه درس اون چند ساعتی که میذارمو مفید میخونم بعد راحتم:4d564ad6: آقای کریمی به من گفتن که دانشگاش خیلی خوبه و استاداش عالین و در کل خیلی راضین حالا بازم از خودشون بپرسین

- - - Updated - - -

والا من که واسه مصاحبه خرداد رفتم مدرس، اصلا سنگین نبود جوش خیلی هم راحت بودن دانشجوها ...

پس خداروشکر

midwif.mah

New member
ان شالله.. من كه چون مدير گروهمون متخصص زنانه نگرانم.. آخه متخصص زنان كجا مدير گروه مامايي ميشه... چه جوري ميخواد از حقوق ما دفاع كنه... زناني ها با ماما ها مثل كارد و پنيرن...
اينجا اولين جاييه كه ميبينم مدير گروه ماما ها كسي بجز phd مامايي باشه.. چه برسه به اينكه متخصص زنان باشه.. دوستي گرگ و بره؟؟ محاله!!!

Hamidvet

New member
به نظر من آدم باید از لحاظ روحی شارژ باشه تا بتونه خوب بدرسه، اینکه دانشگا چجوری باشه خیلی مهمه من اینجوری نیستم که همه ساعتامو بذارم واسه درس اون چند ساعتی که میذارمو مفید میخونم بعد راحتم:4d564ad6: آقای کریمی به من گفتن که دانشگاش خیلی خوبه و استاداش عالین و در کل خیلی راضین حالا بازم از خودشون بپرسین

- - - Updated - - -

پس خداروشکر

علی جان بیا بگووووو دیگه واسمون ... این علی هم شده مثل ماه شب چهارده

shiny

New member
نه خوب اين تاپيك كه واسه الان نيست فقط!!
شروع ترم، كلاس ها، استادا، امكانات، حتي پايان نامه و فارغ التحصيلي رو هم اينجا در موردش حرف ميزنيم.. چند سالي ان شالله اين تاپيك باز ميمونه.. رفيق نيمه راه كه نيستيم...الان تازه اول راهيم..

آره حتما:smilies-azardl (113،من الانو میگم که چیزی نمیدونیم

ممتاز

New member
ان شالله.. من كه چون مدير گروهمون متخصص زنانه نگرانم.. آخه متخصص زنان كجا مدير گروه مامايي ميشه... چه جوري ميخواد از حقوق ما دفاع كنه... زناني ها با ماما ها مثل كارد و پنيرن...
اينجا اولين جاييه كه ميبينم مدير گروه ماما ها كسي بجز phd مامايي باشه.. چه برسه به اينكه متخصص زنان باشه.. دوستي گرگ و بره؟؟ محاله!!!
سلام مهسا جان.بنظر من جای نگرانی نیس ما کار خودمونو میکنیم.ماماها تا زمانیکه خودشون از حق و حقوقشون دفاع نکنن کسی ام واسشون دل نمیسوزونه..سطح علمی یه ماما بنظر من اگر بیشتر نباشه با یه متخصص زنان برابری میکنه.من خودم بارها سر مسایل علمی با رزیدنت ها دعوام شده !!اما از جانب خودم کوتاه نیومدم چون به علمی که دارم ایمان دارم..مظمینم شمام که یه رتبه ی برتر محسوب میشی از منم بهتر خواهی درخشید..پس نگران چیزی نباش ما باهم دست یاری میدیم

ممتاز

New member
بچه ها برادر من از جو دانشگاه خیلی راضیه فقط میگه چون دوره کارشناسی نداره و همه تحصیلات تکمیلی ان شور و شوق دانشگاهای دیگه رو نداره،خوب وقتی بچه های دوره کارشناسی وارد دانشگاهی بشن یکم چون کم سن و سال ترن یه حیجانی به دانشگاه میدن دیگه،اما در کل میگه خوبه و جای هیچ نگرانی ای نیس،عوضش ماهایی که از اینجا باهم اشنا شدیم میتونیم تو دانشگاه هم باهم خاطرات خوب و لحظه های خوبی رو رقم بزنیم..البته در کنار درس و تحقیق تفریح و شاد بودن هم لازمه..مشکل جوونای ایرانی همینه که تفریح و شاد زیستن تو زندگیشون جایگاهی نداره منم بخاطر همین گروه کوه نوری رو پیشنهاد دادم به بچه های این تاپیک..

arash.tom

New member

مرسی بابت خبر رسانی فقط من اون قسمت بررسی صلاحیت عمومی و متوجه نشدم که باید دقیقا چیکارا بکنیم؟

بالا