بچه هاي گل تربيت مدرس

shaylon

New member
manam ba uni tamas gereftam koli javab nemidan!!!!!agar male shomam intor bashe pas hatman daran taghirati ijad mikonan .rasti manam tork hastam khosh halam az ashnayi ba shoma:riz304::riz304::4d564ad6:

Hamidvet

New member
خواهش می کنم وظیفس

میگم علی جان، بچه های دکترا رو یک وقت خوابگاه های دور از دانشگاه نندازند! ههههه

وضعیت خوابگاهای دکترا چطوره؟!

راستی چند نفرست خوابگاه ها؟ چه ارشد چه دکترا؟

آخرین ویرایش:

arash.tom

New member
دوست عزیزم منم الان وارد گلستان شدم دیدم گزینه مربوط به خوابگاه و حتی مدارک خوابگاه حذف شده!!چرا اینطور شده؟؟من هر چی با دانشگاه تماس میگیرم کسی جواب نمیده عزیزم
آره از مال منم نیست, این یعنی فک کنم مدارکمون واسه خوابگاه تایید شده. بچه ها کسی از کیفیت غذای سلف دانشگاه خبر داره؟؟ آخه من خیلی رو غذام وسواس دارم :sadsmiley:

arash.tom

New member
میگم علی جان، بچه های دکترا رو یک وقت خوابگاه های دور از دانشگاه نندازند! ههههه

وضعیت خوابگاهای دکترا چطوره؟!

راستی چند نفرست خوابگاه ها؟ چه ارشد چه دکترا؟

من شنیدم که به بچه های دکترا خوابگاههای داخل دانشگاه رو میدن

shaylon

New member
na baba 2ta az madareke man taiiid nashode bud mikhastam hala baadazohr tashiheshun konam:21::dadad4:

Hamidvet

New member
من شنیدم که به بچه های دکترا خوابگاههای داخل دانشگاه رو میدن

خوابگاه زينبيه،فاطميه،قائم ...
و خوابگاه هاي قدس 1و2و3 فقط طبق اعلام سایت خود مدرس داخل پردیس هستند؛ وای یعنی میشه عایا اونجا باشم؟

ممتاز

New member
manam ba uni tamas gereftam koli javab nemidan!!!!!agar male shomam intor bashe pas hatman daran taghirati ijad mikonan .rasti manam tork hastam khosh halam az ashnayi ba shoma:riz304::riz304::4d564ad6:
منم شما که گفتی اینطوری شده آروم تر شدم.احتمالا...جدی میگی؟؟چقد خوبه دوس دارم..ترک کجا هستی؟اسم کوچیکتم اگه تمایل داری بگی خوشحال میشم

ممتاز

New member
آره از مال منم نیست, این یعنی فک کنم مدارکمون واسه خوابگاه تایید شده. بچه ها کسی از کیفیت غذای سلف دانشگاه خبر داره؟؟ آخه من خیلی رو غذام وسواس دارم :sadsmiley:

برادر من میگه غذاش کیفیت متوسطی داره.در کل میگه بد نیس..البته بتونیم خودمون آشپزی کنیم خیلی خوبه

- - - Updated - - -

خوابگاه زينبيه،فاطميه،قائم ...
و خوابگاه هاي قدس 1و2و3 فقط طبق اعلام سایت خود مدرس داخل پردیس هستند؛ وای یعنی میشه عایا اونجا باشم؟

حمید جان این اسامی خوابگاه های مدرسه؟؟

shiny

New member
دوستان جریان این فرم صلاحیت عمومی چی شد؟ باید ببریم دانشگاه یا باید همین الان پستش کنیم؟

مهسا:ad54ad: باید ببریم داتشگاه تو این فرم چاپیا ام نوشته بود حضوری ،گرفتی پرینت فرماتو؟

shiny

New member

منم رو غذا حساسم:sadsmiley:

shaylon

New member
bacheha madareke amuzeshie man taiiiid shod hamash faghat khabghah mund ke u nam hazf shode enghar:21:

shiny

New member
روزی که ثبت نام کردم فرداش:21: این ارادت مدیرانو به من میرسونه لووول:idea_majidonline:

ممتاز

New member
بالا